POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 203 dostępnych

Niezapomniane upominki na 26 maja

Każda mama zasługuje na wyjątkowy prezent, który wzbudzi wielkie emocje i przekaże, jak wiele dla nas znaczy. Możemy postawić na czekoladki, ulubioną butelkę alkoholu, czy kwiaty. Jednak te prezenty nie wywołają tyle pozytywnych emocji, co atrakcje w Katalogu Marzeń.

Relaksujący prezent na Dzień Matki

Najlepszym z pomysłów na prezent dla mamy będą zabiegi oraz masaże w SPA. Która mama nie chciałaby, chociaż na chwilę oderwać się od domowych obowiązków, zapomnieć o stresie w pracy, czy po prostu zrelaksować się w zacisznym miejscu? Zapewniamy, że każda kobieta ucieszy się z vouchera na masaż. Ceny zabiegów są zróżnicowane i można dobrać je do posiadanego budżetu. Za masaż stóp zapłacimy od 35 złotych. Rozbudowane pakiety, jak Złoty Zabieg, czy Pakiet Masaży Kręgosłupa w dostaniemy cenie od 299 złotych. Głęboki relaks pozwoli na chwilę odetchnienia od biegnącego świata!

Więcej pomysłów na prezenty na Dzień Mamy

Polecamy również atrakcje kulinarno-degustacyjne. Jeżeli największą pasją Twojej mamy jest gotowanie, podaruj voucher na tematyczne warsztaty kulinarne. Świetna zabawa na kursie sushi, nowe smaki podczas poznawania kuchni hiszpańskiej, praktyczne wskazówki na warsztatach z gotowania wegańskiego. Te i wiele innych pomysłów na prezent kulinarny dla mamy znajdziesz w zakładce kursy gotowania. Jeżeli zamiast gotowania, Twoja mama woli degustować pyszne potrawy, możesz podarować kolację w ciemności. Poznawanie nowych smaków za pomogą wyostrzonych zmysłów to ciekawe doświadczenie.

Nie będziemy ukrywać, że kobiety kochają wino. Na degustacji z sommelierem Twoja mama pozna praktyczne wskazówki dotyczące picia wina, łączenia go z potrawami oraz zasad jego przechowywania. Degustacja będzie bardziej kreatywnym prezentem od tradycyjnej butelki wina.

Prezenty, o których marzą nasze mamy

Świetnym pomysłem będzie także voucher na lot awionetką. Odlotowe wrażenia i błogie chwile w powietrzu to świetny pomysł, aby świętować Dzień Matki. Loty widokowe szczególnie przypadną do gustu tym mamom, które kochają podniebne przygody.

Idealny prezent na Dzień Matki

Już wiesz, jakie prezenty sprawią radość Twojej mamie. Jeżeli poszukujesz inspiracji na życzenia z okazji Dnia Matki, zajrzyj na specjalną podstronę. Przygotowaliśmy pomysły na wierszyki dla mamy – krótkie, rymowane, od serca oraz poważne. Pamiętaj, że wybór prezentu na Dzień Matki nie jest trudny, w końcu w obdarowywaniu chodzi o miły gest! Taki z pewnością będzie podczas wręczania vouchera na wyjątkową atrakcję!