Załadowano 3 z 3 dostępnych

Voucher na tatuaż lub piercing na prezent

Voucher na wykonanie tatuażu albo usługę piercingu z pewnością spodoba się wszystkim osobom, które cenią sobie modne dodatki. Wręczając go, dajemy obdarowanemu szansę na wyrażenie siebie w niecodzienny, ale wyjątkowo efektowny sposób.

Szukasz prezentu, który zaskoczy ukochaną mamę? Postaw na voucher na mały tatuaż artystyczny. Kto wie, może dzięki niemu jej skórę ozdobią na przykład inicjały Waszej rodziny? Święta za pasem, a Ty nadal nie wiesz, co podarować najlepszej przyjaciółce? Postaw na piercing albo tatuaż i spraw, że nadchodząca Gwizdka będzie naprawdę niezapomniana!

Tatuaż artystyczny – wyraź siebie

Jak zatrzymać w pamięci najpiękniejsze, wyjątkowe momenty z naszego życia? Możesz oczywiście robić zdjęcia albo nagrywać filmy, ale jesteśmy pewni, że większość z nich zostanie na dysku komputera albo karcie SIM Twojego telefonu. A gdyby tak pójść o krok dalej i w symboliczny, a przy tym modny sposób ozdobić swoje ciało? Z Katalogiem Marzeń możesz zrobić to sam albo podarować taką szansę w prezencie najbliższym.

Do wyboru są vouchery na tatuaż artystyczny w aż trzech rozmiarach. W Radomiu, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie czekają najlepsi tatuatorzy, którzy pomogą sprawić, że projekt narysowany na papierze lub tablecie stanie się rzeczywistością.

Jak przygotować się do wizyty w salonie tatuażu?

Przede wszystkim upewnij, że w Twoim przypadku nie występują przeciwskazania do wykonania tatuażu. Ich pełna lista dostępna jest na stronach internetowych poszczególnych salonów, więc bez trudu zdobędziesz niezbędne informacje. Poza tym zadbaj, aby projekt tatuażu, który chcesz wykonać, był niepowtarzalny. Wyraź siebie, spraw, że dzieło sztuki będzie czymś wyjątkowym i charakterystycznym tylko dla Ciebie.

Dokładnie wysłuchaj wskazówek tatuatora i wykonuj jego polecenia. Zapamiętaj lub zapisz, w jaki sposób postępować po zabiegu. Ochrona nowopowstałego tatuażu jest szczególnie istotna, ponieważ w przeciwnym wypadku może on ulec uszkodzeniu. Z pewnością chcesz tego uniknąć.

Podaruj voucher na tatuaż lub piercing swoim bliskim!

Ciesz się otrzymanym prezentem albo wręcz go ważnej dla Ciebie osobie. W ten sposób sprawisz, że zamknięty w kopercie voucher nabierze mocy, tak samo, jak Twoje wspomnienia dzięki tatuażowi artystycznemu.