Załadowano 7 z 7 dostępnych

Ariel Atom – czym właściwie jest?

Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą jednego z najszybszych samochodów dostępnych dziś na rynku. Silnik wyje, w zakręty wchodzisz niemal „ślizgiem”, a szum powietrza skutecznie zagłusza wszystkie pozostałe dźwięki. Poczułeś na ciele „gęsią skórkę”? I o to chodzi! Bicie własnych rekordów albo pościg za innymi, superszybkimi samochodami  - właśnie takie opcje masz do wyboru, jeśli zdecydujesz się na zakup vouchera z Katalogu Marzeń. Ale czym tak właściwie jest legendarny Ariel Atom?

Mówiąc najprościej, to wyścigowy samochód sportowy, będący konstrukcją angielskiej marki Ariel Ltd. Pod maską tego bolidu kryje się kilkaset koni mechanicznych, dzięki czemu Ariel rozpędza się do „setki” naprawdę szybko. Najlepiej sprawdzić to, stając oko w oko z innymi samochodami wyścigowymi, na przykład legendarnym Ferrari F430 vs. Ariel Atom albo Lamborghini vs. Ariel Atom. W obu przypadkach emocji z pewnością nie zabraknie!

O czym warto pamiętać planując przejazd za kierownicą bolidu Ariel Atom?

To pytanie, które bez wątpienia zadaje sobie wiele osób chcących podarować voucher na jazdę samochodem Ariel Atom w prezencie. Przede wszystkim nie wolno zapominać, że bolid, choć niewielki, skrywa w sobie naprawdę potężny silnik. Prędkości osiągane na torze podczas jazdy Ariel Atom bez problemu dochodzą do kilkuset kilometrów na godzinę, więc niezwykle ważna są: uwaga i precyzja kierującego. Poza tym, aby móc skorzystać z tej atrakcji, konieczne jest posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B. Oznacza to, że jazda bolidem Ariel Atom nie sprawdzi się jako upominek dla najmłodszych członków rodziny. Im możesz podarować voucher na jazdę Ariel Atom co-drive. Obdarowani usiądą na miejscu pasażera, a maszyną pokieruje doświadczony instruktor jazdy.

Ariel Atom – cena w Polsce

Jak łatwo sobie wyobrazić, koszt zakupu i utrzymania oryginalnego bolidu Ariel Atom to naprawdę kosztowne przedsięwzięcie. Cena takiego, używanego samochodu wynosi bowiem od  40 do nawet 90 tys. euro, co na Polskim rynku oznacza ponad 150 tys. zł! Co więcej, ze względu na naprawdę sportowy charakter maszyny, wykorzystywanie jej na tradycyjnych drogach jest niemalże niemożliwe. Zbyt niskie zawieszenie skutecznie obniżałoby komfort jazdy nierównymi drogami, a możliwości silnika i zdolność rozpędzenia auta od 0 do 100 km/h w ciągu 3 sekund z oczywistych względów nie mogłaby zostać wykorzystana.

Jeśli zatem Ty lub bliskie Ci osoby nie możecie sobie pozwolić na posiadanie samochodu wyścigowego na własność, w Katalogu Marzeń znajdziecie doskonały pomysł na realizację waszego marzenia. Jazda bolidem Ariel Atom to prawdziwa frajda! No, to co, spróbujesz?

Komu podarować voucher na przejazd bolidem Ariel Atom?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista: wszystkim, którzy chcieliby, choć przed chwilę poczuć się niczym profesjonalni kierowcy Formuły 1! Z vouchera na przejazd bolidem Ariel Atom ucieszy się zarówno tata, który już w dzieciństwie marzył o tym, aby zostać kierowcą rajdowym, jak i siostra, szukająca sposobu na relaks. Za każdym razem okrążenie wykonywane na jednym z 17 torów wyścigowych w całej Polsce będą okazją do doskonałej zabawy. Jeśli dokładnie wiesz, jak uszczęśliwić przyjaciół i rodzinę, wybierz jeden z gotowych voucherów na jazdę Ariel Atom. Niezdecydowanym polecamy natomiast pakiet „Szybcy i wściekli”, pełen motoryzacyjnych propozycji.

Ariel Atom – maszyna, która zapewnia naprawdę szybką jazdę

 Jeśli nadal zastanawiasz się, czy jazda samochodem Ariel Atom to dobry pomysł na prezent, przeczytaj opinie innych Marzycieli o tej atrakcji: „Super prezent. Polecam jak najbardziej. 100% satysfakcji!”, „Pięć gwiazdek!” – to tylko niektóre komentarze tych, którzy odważyli się poprowadzić samochód wyścigowy na jednym z torów w całej Polsce. Spróbuj sam(a) i przekonaj się, jak wiele emocji przysparza ten motoryzacyjny prezent w postaci vouchera z Katalogu Marzeń! Gwarantujemy, że nie będziesz żałował(a)!