Załadowano 17 z 17 dostępnych

Ferrari – czarny koń wśród ścigaczy

Po raz pierwszy, samochód z charakterystyczną postacią czarnego konia na masce, wyjechał z fabryki Ferrari w Maranello w 1938 roku. Od tamtej pory założyciel marki, Enzo Ferrari, przez lata doskonalił swój warsztat i udoskonalał tworzone przez siebie maszyny, z czasem doprowadzając je niemal do perfekcji. Nic więc dziwnego w tym, że dziś Ferrari to marka aut uważanych za jedne z najbardziej luksusowych i najszybszych. Czerwony, błyszczący lakier i czarny koń to połączenie, które bez wątpienia śni się po nocach wszystkim fanom wyścigów na torze.

Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że wpływ na powstanie logo marki miała postać Włocha imieniem Francesco Baracca. Ten włoski, wyjątkowo utalentowany pilot z czasów I wojny światowej tak bardzo zaimponował swoimi poczynaniami Ferrari, że ten zdecydował się użyć w logo nowo powstającej marki takiego samego symbolu, jaki znajdował się na emblemacie samolotu Francesco.

Na drogach słonecznej Kalifornii – za kierownicą Ferrari

Podróże za ocean marzą się niejednemu miłośnikowi przygód i dalekich krain. To właśnie w Ameryce może nas bowiem spotkać słynny Hollywood Dream, dzięki któremu staniemy się bohaterami międzynarodowej sceny teatralnej czy członkiem śmietanki towarzyskiej. Bycie „na szczycie” niesie ze sobą wiele przywilejów, wśród których nie może zabraknąć dostępu do najbardziej kultowych aut dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Jednym z nich jest bez wątpienia krwistoczerwone Ferrari z charakterystycznym czarnym koniem w logo. Właśnie taka frajda czeka na każdego, kto zostanie obdarowany voucherem na przejazd Ferrari przez przyjaciela czy rodzinę. Jazda kultowym Ferrari California, które na co dzień produkowane jest we włoskiej fabryce, będzie nie tylko szansą na doszkolenie swoich umiejętności jako kierowca, ale także świetną zabawą. Pozwól ważnym dla Ciebie osobą poczuć się jak wytrawny kierowca i z okazji Dnia Ojca albo Dnia Kobiet podaruj im właśnie jazdę Ferrari California na warszawskim torze wyścigowym.

F430 – synonim luksusu

Widok tego symbolu zapiera dech w piersiach niejednemu fanowi samochodów i powoduje, że krew w jego żyłach zaczyna płynąć znacznie szybciej. Mowa rzecz jasna o Ferrari f430, przejazd, którym może teraz stać się pomysłem na prezent dla mamy albo brata. Opływowy kształt, błyszcząca karoseria, pięknie wykończone wnętrze… To wszystko w połączeniu z kilkusetkonnym silnikiem ukrytym pod maską sprawia, że przejazd Ferrari po torze po prostu musi oznaczać radość i świetną zabawę!

Decydując się na wybór vouchera na przejazd Ferrari f430 na prezent warto pamiętać, że mamy do wyboru od jednego do aż czterech okrążeń po profesjonalnym torze. Każde z nich to szalona prędkość, wiatr we włosach i świat przemykający za szybą samochodu. Czy do spełnienia motoryzacyjnych marzeń potrzeba czegoś więcej? Z pewnością nie! Właśnie dlatego nie wahaj się już i wybierz jazdę Ferrari dla Twoich bliskich.

Ramie w ramię z mistrzem

Nie każdy, kto marzy o szalonej jeździe Ferrari, musi koniecznie od razu chcieć zajmować miejsce na fotelu kierowcy. Dla osób, które chciałyby poczuć się jak gwiazda w towarzystwie osobistego szofera, świetnym prezentem będzie jazda Ferrari Italia w systemie co-drive. Aby przeżyć tę niezapomnianą przygodę nie potrzeba prawa jazdy, a jedynie nieco odwagi i szaleństwa. O bezpieczeństwo na torze i wspaniałe przeżycia zadba doświadczony kierowca, który sprawi, że maszyna pomknie jak rakieta po specjalnie wyprofilowanym torze wyścigowym. Jazda Ferrari Italia, może oczywiście przebiegać z obdarowanym za kierownicą, wszystko zależy od tego, jakie umiejętności posiada Twój bliski i jakie jest jego marzenie.