POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 173 dostępnych

h2 id="jak-wybrac-prezent-na-dzien-kobiet-dla-przyjaciolki">Prezent na Dzień Kobiet dla przyjaciółki-artystycznej duszy

Przyjaciółka to skarb. Ale przyjaciółka-artystka to skarb podwójny! Dzięki niej, z pozoru błahe i codzienne wydarzenia nabierają całkiem nowego kształtu. Nikt tak jak ona nie potrafi sprawić, że dostrzegamy piękno w pozornie nieciekawych, sprawach. Szukając prezentu na Dzień Kobiet dla przyjaciółki-artystki, warto rozważyć kursy tematyczne. Dzięki kursowi fotografii Twoja koleżanka będzie mogła poznać tajniki robienia naprawdę niezwykłych zdjęć od podstaw, nauczy się właściwie komponować kadr i dobierać obiektyw do rodzaju zdjęcia. Komponując własne perfumy, poczuje się niczym prawdziwy znawca zapachów. A na zajęciach tanecznych nie tylko pozna nowe kroki i figury, ale także będzie mogła wyrazić siebie na parkiecie. Świetnym prezentem dla przyjaciółki na Dzień Kobiet może się również okazać udział w warsztatach stylizacji mebli. Dzięki nim, twoja przyjaciółka-artystka da starej komodzie czy krzesłu całkiem nowe życie, a oprócz tego sprawi, że jej mieszkanie stanie się naprawdę wyjątkowe. Szukając prezentu na Dzień Kobiet dla koleżanki-artystki, warto wziąć pod uwagę również warsztaty ceramiczne. Na tych zajęciach najważniejsze są cierpliwość i nieograniczona wyobraźnia.

Prezent na Dzień Kobiet dla koleżanki, która kocha sport

Zawsze wszędzie jej pełno i rzadko kiedy widzisz ją siedzącą spokojnie w jednym miejscu? Jeśli tak, doskonały prezent dla twojej przyjaciółki na Dzień Kobiet to upominek związany ze sportem. Na kursie pole dance, twoja koleżanka pozna zasady tańca na rurze i poczuje się naprawdę kobieco. Podczas zajęć jazdy konnej spróbuje swoich sił w siodle, a na treningu badmintona przekona się, że ta gra to nie tylko umiejętne trafianie rakietką w lotkę.

A jeśli ona marzy o prawdziwym zastrzyku adrenaliny, z okazji Dnia Kobiet podaruj swojej koleżance przygodę na wysokości Dream Jump. Na najodważniejsze dziewczyny czeka również skok na profesjonalną poduchę kaskaderską lub skok Atrium Drive, niczym z filmu akcji Wszystkie propozycje prezentu dla przyjaciółki na Dzień Kobiet wywołają u niej prawdziwe emocje, gwarantujemy!

Prezent dla przyjaciółki na Dzień Kobiet - relaks dla ciała i ducha

Każda z nas potrzebuje czasem czasu dla siebie. Właśnie dlatego, szukając prezentu na Dzień Kobiet dla koleżanki, wybierz jeden z pakietów SPA. Masaż miodem ukoi zmysły i zmęczoną skórę, masaż stemplami rozluźni mięśnie, a zabieg wykorzystujący tequilę to coś dla miłośniczek mocnych wrażeń. A gdyby tak móc skorzystać z wyjątkowych właściwości srebra? Dzięki Srebrnemu Zabiegowi to możliwe. Taki prezent na Dzień Kobiet dla koleżanki to naprawdę trafiony wybór!  Jeśli zaś marzycie o wspólnym wypadzie na kilka dni, jako upominek na Dzień Kobiet dla przyjaciółki wybierz Babski Weekend w pałacu w Wąsowie. Profesjonalne zabiegi, sauna i basen do waszej dyspozycji i wiele więcej to przepis na naprawdę udany weekend.

Więcej o trafionych prezentach dla koleżanki przeczytasz w artykule "Co na prezent dla koleżanki?" na naszym blogu.