Masaż kobido
(25 opinii) od 149 zł 142 zł
NOWOŚĆ
Masaż Gua Sha
Joga
(2 opinie) od 79 zł
Stwórz swoją własną szminkę
(14 opinii) od 149 zł od 134 zł
BESTSELLER
Stwórz swoją wymarzoną torebkę Mana Mana
NOWOŚĆ
Personalizowana świeca sojowa
(1 opinia) od 89 zł
Złoty Zabieg
(1 opinia) od 399 zł od 371 zł
Grota solna - karnet
(23 opinii) od 45 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej Premium
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(245 opinii) 259 zł
Aromatyczny peeling ciała
(11 opinii) 79 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią
(654 opinii) od 199 zł
Lunch in the sky
od 789 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet SPA 200 PLN
NOWOŚĆ
Sesja świąteczna
Kobieca sesja zdjęciowa
(1 opinia) od 909 zł od 864 zł
Poznaj fotografię
(10 opinii) od 249 zł od 224 zł
BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) 199 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) 25 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(518 opinii) od 200 zł 186 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(598 opinii) od 175 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(557 opinii) 249 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(683 opinii) 189 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(637 opinii) 129 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 94 dostępnych

Jaki prezent na Dzień Kobiet wybrać?

Jeżeli uważasz, że wybór prezentu dla kobiety na 8 marca jest trudny… rozwiewamy Twoje wątpliwości. Możesz postawić na banalne propozycje z półek sklepu – czekoladki, tulipana, czy biżuterię. Jednak materialne upominki nie wywołują tyle emocji, co vouchery na przeżycia. Większość naszych wspomnień jest związanych z doświadczaniem emocji, nie z namacalnymi przedmiotami. Zgodnie z tą zasadą tworzyliśmy Katalog Marzeń, dlatego proponujemy upominki w formie doświadczeń. Co z prezentów-przeżyć najbardziej sprawdzi się na Dzień Kobiet?

 

8 marca, dzień każdej kobiety

Wśród kobiecych prezentów dominują oferty masaży i spa. Kobiety chcą oderwać się od szarej rzeczywistości, być jeszcze piękniejsze oraz bardziej zrelaksowane. Ceny masaży zaczynają się od 49 złotych, a wśród wariantów możemy wybierać spośród różnych rodzajów masaży. Relaksujący, pobudzający, z wonnymi dodatkami - różne masaże są dostępne w kilkunastu lokalizacji spa w całej Polsce. Prezent w postaci relaksu będzie świetnym znakiem, że zależy nam na dobrym nastroju obdarowanej.

Czekoladowy prezent na Dzień Kobiet

Dzięki masażowi czekoladowemu każda dama przeniesie się do aromatycznego świata. Dodatek kakaowca nie tylko pobudzi powonienie, ale również wpłynie pozytywnie na skórę – poprawi jej elastyczność i rozjaśni przebarwienia. Nie od dzisiaj wiadomo, że czekolada pobudza wydzielanie hormonów szczęścia, już sam jej zapach pozytywnie wpływa na nasz nastrój. Po godzinnym zabiegu kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza i pewna siebie. Taki masaż będzie idealną alternatywą do pudełka czekoladek. Szczególnie gdy obdarowana jest na diecie. :)

Spersonalizowany prezent z okazji 8 marca

Dla kobiet, które kochają makijaż mamy szkolenie z tworzenia własnej szminki. Idealnie dobrany odcień do typu urody, podkreśli piękno każdej kobiety. Makijaż nie musi być nudny – o tym dowie się kobieta podczas tworzenia własnego kosmetyku do ust.

Oryginalny upominek na Dzień Kobiet

Jeżeli znasz kobietę, która od relaksu woli aktywne spędzanie czasu, a podwyższona adrenalina sprawia jej więcej przyjemności od odpoczywania – wybierz aktywne przeżycie. Każda kobieta jest inna, a tę wyjątkowość podkreślimy, wręczając dopasowane upominki. Kobietom, które kochają sport, ekstremalne atrakcje i nietypowe przeżycia, możemy podarować ostre strzelanie. Taki upominek na 8 marca podkreśli, że kobiety mają w sobie wielką odwagę i nie boją się żadnych wyzwań.

Najlepsze prezenty na Dzień Kobiet

Fajne prezenty dla dziewczyn na Dzień Kobiet nie muszą być drogie. Wśród tanich pomysłów znajdziemy relaks w grocie solnej w cenie od 15 złotych. Dobre wychowanie podpowiada, że w obdarowywaniu prezentami chodzi głównie o znak, że pamiętamy o kobietach i chcemy sprawić im radość. Najlepsze prezenty to te, które są wybierane od serca. Zobacz więcej propozycji na upominki w formie przeżyć.

8 marca nie zapominajmy o żadnej kobiecie – miły gest, uśmiech, czy wysłanie życzeń mogą sprawić uśmiech w Dniu Kobiet. Zebraliśmy również pomysły na życzenia i wierszyki na Dzień Kobiet. Zainspiruj się i spraw kobiecie prawdziwą przyjemność!

Szukasz czegoś sprawdzonego, aby uniknąć prezentowego faux-pas? Zajrzyj do artykułu "TOP10 Kobiecych Bestsellerów" na naszym blogu. Znajdziesz tam zestawienie bestsellerowych prezentów dla kobiet.