POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 139 dostępnych

Prezent dla mamy na Dzień Kobiet – Chwila tylko dla Siebie

Pomysłów na prezent dla mamy z okazji Dnia Kobiet nie brakuje. Czekoladowy relaks-masaż SPA to doskonały przepis na słodkie popołudnie pełne odpoczynku i aromatu prawdziwego kakao. Wybierając masaż klasyczny lub masaż na cztery ręce, wręczasz swojej mamie 60 minut całkowitego odprężenia. A może ona marzy o całym dniu z dala od zgiełku i hałasu codzienności? W takim razie doskonałym prezentem dla mamy na Dzień Kobiet będzie cały Dzień w SPA dla Niej. Nic nie wprawia w dobry nastrój lepiej niż profesjonalny zabieg relaksacyjny.

Chwila tylko dla siebie nie musi oznaczać jedynie wizyty w salonie piękności. Jeżeli twoja mama od lat kolekcjonuje w albumach zdjęcia z najważniejszych rodzinnych chwil, może teraz warto zamienić się rolami? Podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej, mama nie tylko znajdzie się w centrum uwagi całej ekipy zdjęciowej, ale także przejdzie profesjonalną metamorfozę pod okiem najbardziej wykwalifikowanych wizażystów i fryzjerów w kraju. Dzięki takiemu prezentowi na Dzień Kobiet, w ciągu zaledwie kilku godzin, twoja mama przemieni się w prawdziwą modelkę wprost z najważniejszych modowych czasopism.

Prezent na Dzień Kobiet dla Mamy Podróżniczki

Jaki prezent dla mamy na Dzień Kobiet wybrać, jeśli ona skrycie marzy o dalekich podróżach? Warto pamiętać, że nieważne dokąd się udajemy ważne, żeby mieć na to wyjątkowy pomysł. Właśnie takim jest Pakiet Marzeń w Warszawie. To pełna gama różnorodnych atrakcji, których twoja mama będzie mogła spróbować w samym sercu Polski. Świetnym prezentem na Dzień Kobiet dla mamy może się również okazać lot samolotem nad stolicą. A jeśli jako prezent dla mamy na Dzień Kobiet chciałbyś podarować jej niespodziankę w postaci pobytu w jednym z najpiękniejszych polskich miast, zdecyduj się na Pakiet Marzeń we Wrocławiu lub Lublinie. Wspinaczka skałkowa, sparing w tenisa z profesjonalistą, kursy programistyczne i komputerowe... W Pakiecie Marzeń, na twoją mamę czeka wiele różnorodnych atrakcji.

Prezent dla mamy na Dzień Kobiet - Sportowa Radość

Szukając prezentu dla mamy na Dzień Kobiet, warto zastanowić się nad upominkami, które sprawią jej prawdziwą radość. Wystrzał endorfin zapewnią na przykład nauka tańca towarzyskiego w profesjonalnym studio albo zajęcia pole dance intro. Kurs jazdy konnej może się okazać początkiem prawdziwej pasji, a lekcja salsy to idealny prezent na Dzień Kobiet dla mamy, która potrzebuje zastrzyku pozytywnej energii wprost ze słonecznej Kuby. Dla mam-miłośniczek sportu warto z okazji Dnia Kobiet wybrać coś szczególnego. Świetnie sprawdzi się na przykład indywidualna nauka gry w golfa. Dzięki takiemu voucherowi, jeden z najbardziej elitarnych sportów w kilkadziesiąt minut odkryje swoje tajemnice przed Twoją mamą.
Po intensywnym treningu dobrzej jest w specjalny sposób zadbać o ciało. Właśnie dlatego, aktywny prezent dla mamy z okazji Dnia Kobiet można uzupełnić tajskim masażem sportowym prowadzonym przez prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu lub relaksem w łaźni. Taki pakiet to doskonały podarunek dla mamy, która świetnie odnajduje się na sali treningowej, bieżni czy korcie.

Jakie atrakcje szczególnie spodobają się naszym mamom w Dniu Kobiet? Dowiesz się w artykule "TOP10 Najlepszych Prezentów dla Niej" w którym zdradzamy najlepsze upominki dla Pań!