POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 148 dostępnych

Jaki prezent na Dzień Babci wybrać?

Przede wszystkim taki, który wywoła na jej twarzy szeroki uśmiech. Twoja babcia uwielbia gotować? W takim razie postaw na kurs sushi pod okiem profesjonalistów. Dzięki takiemu prezentowi na Dzień Babci nadarzy się okazja do zabawy i przyjrzenia się bliżej kuchni z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Miłośniczkom spędzania czasu na świeżym powietrzu spodoba się natomiast spacer z alpaką. Te sympatyczne zwierzęta są na co dzień wykorzystywane w specjalistycznej terapii, dzięki czemu przyzwyczaiły się już do obecności człowieka. Taki spacer będzie prezentem na Dzień Babci trafionym w dziesiątkę!

Na co zwrócić uwagę wybierając prezent na Dzień Babci?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, że największe znaczenie mają emocje ukryte w prezencie na Dzień Babci. Bez względu na to, czy upominek będzie duży, czy całkiem niewielki, liczy się pamięć o bliskich. Zastanawiając się nad tym, jaki prezent na Dzień Babci wybrać, nie bój się łamać schematów. Tradycyjny szalik czy para ciepłych kapci to już przeszłość! Teraz babcie skaczą ze spadochronem i podbijają przestworza!

Poza tym wybór idealnego prezentu na Dzień Babci może pomóc w spełnieniu jej największego marzenia. Obie te cechy łączą w sobie vouchery z Katalogu Marzeń. Możesz je dostarczyć kurierem, zapakować jako przesyłkę balonową, albo wydrukować voucher w kilka sekund i natychmiast wręczyć taki prezent na Dzień Babci. Jeśli natomiast Twoja babcia jest za pan brat z nowoczesną technologią, a mieszkacie daleko od siebie, wyślij jej taki upominek e-mailem. Gwarantujemy, że będzie zaskoczona i naprawdę szczęśliwa.

Pomysł na prezent na Dzień Babci-niespodziankę

Zamiast wybierać voucher na konkretną atrakcję, możesz zdecydować się na pakiety przeżyć. Wówczas to obdarowana wybierze, w jakiej przygodzie chciałaby wziąć udział. Pakiet Chwile Przyjemności pozwolą wziąć udział w szalonym rajdzie na quadach albo emocjonującym spływie kajakowym. Pakiet Marzeń dla Niej to natomiast aż 442 propozycje specjalnie dla kobiet w każdym wieku.

Modne upominki na Dzień Babci

Twoja ukochana babcia to prawdziwa artystka, obok której trudno przejść obojętnie? Przyciąga spojrzenia swoimi stylizacjami, a pasja zaraża wszystkich wokół? W takim razie to znak, że prezent na Dzień Babci dla kogoś takiego po prostu musi być modny! Jeśli tak właśnie jest, nie zastanawiaj się dłużej, tylko wybierz voucher z Katalogu Marzeń na projektowanie własnej torebki. Dzięki internetowemu kreatorowi Twoja babcia sama zdecyduje o tym, jaki kolor, wielkość i styl będzie miała jej torba. Pojemna shopperka, dyskretna kopertówka, a może wygodny plecak? Tutaj nie ma ograniczeń. Voucher na projektowanie torby z Mana Mana spodoba się każdej kobiecie, która nie wyobraża sobie nudy w modzie.

Więcej pomysłów na upominki na Dzień Babci 

Możesz też wybrać prezent na Dzień Babci w postaci vouchera na komponowanie autorskich perfum. Kto z nas nie słyszał nigdy o kultowym zapachu „Pani Walewska”? Twoja babcia z pewnością go pamięta, a teraz będzie mogła stworzyć swoją własną kompozycję, którą zachwyci. Eleganckie? Ponadczasowe? A może lekkie i orzeźwiające? Zastanów się przez chwilę i pomyśl, jakie perfumy stworzyłaby Twoja babcia!