o prezentach

Prezent w Formie Przeżycia na I Komunię Świętą

Data aktualizacji: 2020-04-20

Uroczystość I Komunii Świętej to ważne wydarzenie dla wielu dzieci oraz ich rodzin. Rodzice i zaproszeni goście stają przed ciężkim wyzwaniem – jaki prezent na Komunię wybrać dla dziecka?

Elektronika, rower, zegarek, złoty łańcuszek - inwestując w taki prezent prawdopodobnie nie wyróżnimy się z tłumu. W dodatku część tradycyjnych prezentów może po prostu nie przypaść do gustu pociechom – warto więc, aby prezent był nowoczesny i oryginalny. No i jeszcze przystępnie cenowo. My proponujemy prezenty-przeżycia. To upominki, których nie da się „odłożyć do kąta”. Podczas realizacji voucherów dzieci świetnie się bawią, przeżywają przygody, próbują nowych atrakcji, rozwijają pasje, a nawet spełniają swoje marzenia. 

Prezent na Komunię do 100 zł

  • Nauka jazdy na longboardzie – Longboardy są obecnie sportowym hitem wśród najmłodszych. Od klasycznej deski różnią się długością i bardziej opływowym kształtem. Na longboardzie można również osiągać znaczne większe prędkości. Lekcja jazdy na takiej desce to świetna zabawa dla dziecka, które lubi aktywny wypoczynek.
  • Nauka jazdy konnej – Jazda konna sprawia pociechom ogromną frajdę. Większość dzieci uwielbia kontakt ze zwierzętami, a przejażdżka na grzbiecie dostojnego konia sprawia im niezwykłą radość i dostarcza wielu pozytywnych emocji. Jazda konna doskonale wyrabia kondycję, świetnie działa na kręgosłup i rozwija empatię.
  • Księga Marzeń dla dzieci – Bezpieczny i zawsze trafiony prezent dla każdego dziecka. Księga Marzeń to pakiet kilkudziesięciu atrakcji do wyboru. Wszystkie atrakcje stworzone są z myślą o najmłodszych - a młody Obdarowany będzie mógł wybrać jedną z nich. 

Prezent na Komunię do 200 zł

  • Nauka gry w tenisa dla dzieci – Pierwsze kroki na korcie pod okiem instruktora to świetny pomysł na aktywny wypoczynek. Tenis to sport, który nigdy się nie znudzi. W każdym razie, lekcja tenisa to gwarancja uśmiechu od ucha do ucha!
  • Aikido dla dzieci – Aikido to nie tylko sztuka walki, ale również porządna lekcja tolerancji, szczerości i szacunku zarówno do siebie, jak i do partnera. Aikido rozwija koncentrację i koordynację ruchową. Będzie świetnym prezentem dla chłopca, który lubi sportowe wyzwania. Dziewczynki również świetnie odnajdą się tej sztuce walki.
  • Jazda Monster Truckiem dla dzieci - Dziecko za kierownicą kolosalnego pojazdu? To możliwe! Już sam wygląd tych aut robi (dosłownie!) OGROMNE wrażenie. Pod okiem instruktora dziecko może zasiąść w fotelu pasażera lub kierowcy i pokonywać emocjonujące trasy.

Prezent na Komunię do 500 zł

  • Lot w tunelu aerodynamicznym dla dzieci – Tunel aerodynamiczny to symulator swobodnego spadania podczas skoku ze spadochronem. Lecąc w symulatorze unosimy się i opadamy czując się zupełnie bezpiecznie. To wszystko dzięki urządzeniu, które generuje silne strugi powietrza, które unoszą nasze działo i pozwalają latać. Taka ekstremalna przygoda w wersji dla dzieci będzie niezapomnianym przeżyciem!
  • Akademia Youtubera dla dzieci – Youtube opanował rynek, a bycie Youtuberem stało się zawodem – i to prestiżowym! Jeżeli Twoje dziecko uwielbia oglądać filmiki na Youtube, pozwól mu doświadczyć tego swiata z zupełnie innej perspektywy. Akademia Youtubera to kreatywne zajęcia, podczas których dzieci poznają tajniki nagrywania, montowania i tworzenia ciekawych filmików.
  • Spotkanie z Bohaterem – Dla dzieci spotkanie swojego idola to ważne wydarzenie, które zostaje w pamięci całe życie. Od dziś rozmowa z bohaterem może odbyć się nawet bez wychodzenia z domu! Spotkanie z Bohaterem to możliwość przeprowadzenia rozmowy online z wybraną osobistością ze świata muzyki, sportu, filmu, mediów. Brzmi ekscytującom, prawda?

Data publikacji: 2018-04-19

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.