Prezenty-przeżycia na I Komunię Świętą

19 kwietnia 2018

Uroczystość I Komunii Świętej to ważne wydarzenie dla wielu dzieci oraz ich rodzin. Rodzice i zaproszeni goście stają przed ciężkim wyzwaniem – jaki prezent na Komunię wybrać dla dziecka?

Elektronika, rower, zegarek, złoty łańcuszek - inwestując w taki prezent prawdopodobnie nie wyróżnimy się z tłumu. W dodatku część tradycyjnych prezentów może po prostu nie przypaść do gustu pociechom – warto więc, aby prezent był nowoczesny i oryginalny. No i jeszcze przystępnie cenowo. My proponujemy prezenty-przeżycia. To upominki, których nie da się „odłożyć do kąta”. Podczas realizacji voucherów dzieci świetnie się bawią, przeżywają przygody, próbują nowych atrakcji, rozwijają pasje, a nawet spełniają swoje marzenia. 

Prezent na Komunię do 100 zł

  • Nauka jazdy na longboardzie – Longboardy są obecnie sportowym hitem wśród najmłodszych. Od klasycznej deski różnią się długością i bardziej opływowym kształtem. Na longboardzie można również osiągać znaczne większe prędkości. Lekcja jazdy na takiej desce to świetna zabawa dla dziecka, które lubi aktywny wypoczynek.
  • Nauka jazdy konnej – Jazda konna sprawia pociechom ogromną frajdę. Większość dzieci uwielbia kontakt ze zwierzętami, a przejażdżka na grzbiecie dostojnego konia sprawia im niezwykłą radość i dostarcza wielu pozytywnych emocji. Jazda konna doskonale wyrabia kondycję, świetnie działa na kręgosłup i rozwija empatię.
  • Księga Marzeń dla dzieci – Bezpieczny i zawsze trafiony prezent dla każdego dziecka. Księga Marzeń to pakiet kilkudziesięciu atrakcji do wyboru. Wszystkie atrakcje stworzone są z myślą o najmłodszych - a młody Obdarowany będzie mógł wybrać jedną z nich. 

Prezent na Komunię do 200 zł

  • Nauka gry w tenisa dla dzieci – Pierwsze kroki na korcie pod okiem instruktora to świetny pomysł na aktywny wypoczynek. Tenis to sport, który nigdy się nie znudzi. W każdym razie, lekcja tenisa to gwarancja uśmiechu od ucha do ucha!
  • Aikido dla dzieci – Aikido to nie tylko sztuka walki, ale również porządna lekcja tolerancji, szczerości i szacunku zarówno do siebie, jak i do partnera. Aikido rozwija koncentrację i koordynację ruchową. Będzie świetnym prezentem dla chłopca, który lubi sportowe wyzwania. Dziewczynki również świetnie odnajdą się tej sztuce walki.
  • Jazda Monster Truckiem dla dzieci - Dziecko za kierownicą kolosalnego pojazdu? To możliwe! Już sam wygląd tych aut robi (dosłownie!) OGROMNE wrażenie. Pod okiem instruktora dziecko może zasiąść w fotelu pasażera lub kierowcy i pokonywać emocjonujące trasy.

Co na prezent na komunie swieta

Prezent na Komunię do 500 zł

  • Lot w tunelu aerodynamicznym dla dzieci – Tunel aerodynamiczny to symulator swobodnego spadania podczas skoku ze spadochronem. Lecąc w symulatorze unosimy się i opadamy czując się zupełnie bezpiecznie. To wszystko dzięki urządzeniu, które generuje silne strugi powietrza, które unoszą nasze działo i pozwalają latać. Taka ekstremalna przygoda w wersji dla dzieci będzie niezapomnianym przeżyciem!
  • Akademia Youtubera dla dzieci – Youtube opanował rynek, a bycie Youtuberem stało się zawodem – i to prestiżowym! Jeżeli Twoje dziecko uwielbia oglądać filmiki na Youtube, pozwól mu doświadczyć tego swiata z zupełnie innej perspektywy. Akademia Youtubera to kreatywne zajęcia, podczas których dzieci poznają tajniki nagrywania, montowania i tworzenia ciekawych filmików.
  • Spotkanie z Bohaterem – Dla dzieci spotkanie swojego idola to ważne wydarzenie, które zostaje w pamięci całe życie. Od dziś rozmowa z bohaterem może odbyć się nawet bez wychodzenia z domu! Spotkanie z Bohaterem to możliwość przeprowadzenia rozmowy online z wybraną osobistością ze świata muzyki, sportu, filmu, mediów. Brzmi ekscytującom, prawda?
Komentarze (1)
ciocia
Mam komunię chłopca to dalszy kuzyn, ale dobrze się trzymamy. Uznałam, że na prezent wykupię mu lot w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. On taki odważny dzieciak jest i ciekawy świata
Twój komentarz
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!