o prezentach
Teraz każdy voucher ważny jest aż 18 miesięcy!

Prezent do 100 zł na Dzień Chłopaka

Data aktualizacji: 2020-04-20

Każdy lubi dostawać prezenty – nawet te drobne. Liczy się fakt, że pamiętało się o danej osobie i zapragnęło się zrobić jej niespodziankę. Dlatego przypominamy, że 30 września świętujemy Dzień Chłopaka i podrzucamy garść pomysłów na prezent w formie przeżycia do 100 zł.

#Prezent już od 19 zł

Trafiony prezent wcale nie musi być drogi. A mamy na myśli konkretnie dwie atrakcje, które chętnie polecimy jako prezent z okazji Dnia Chłopaka. Pierwsza z nich to przygoda w parku trampolin – jeżeli Twój chłopak, brat czy przyjaciel lubi aktywność fizyczną i generalnie jest wulkanem energii ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Ponieważ koszt vouchera nie jest zbyt duży, możesz kupić dwie wejściówki i wspólnie z obdarowanym wybrać się na trampolinowe szaleństwo.

Podobna sytuacja jest z voucherem na wirtualną rzeczywistość - ceny prezentu zaczynają się od 20 zł. Dzięki temu prezentowi obdarowany będzie mógł przenieść się w zupełnie inny wymiar i poznać najnowsze technologie poprzez założenie gogli Oculus Rift. Świetny pomysł na prezent dla miłośnika nowinek technicznych i gier komputerowych.

#Przygoda na strzelnic sportowej

W tym przypadku posłużymy się opinią Klientki, która napisała do nas takiego maila:

Na Waszą stronę trafiłam całkiem przypadkowo, kiedy szukałam inspiracji na prezent dla mojego chłopaka. Podczas poszukiwań czegoś interesującego na stronie katalogmarzen.pl weszłam w zakładkę "prezent dla chłopaka" i od razu co przykuło moją uwagę, była to możliwość podarowania vouchera na strzelnicę. Jeszcze bardziej uszczęśliwił mnie fakt, że mogę kupić voucher na strzelnicę w Olsztynie, ponieważ znajduje się całkiem niedaleko mojego rodzinnego miasta. Reasumując, wczoraj złożyłam zamówienie i... już dziś kurier dostarczył mi paczkę pod same drzwi! Jestem osobą, która przywiązuje uwagę do szczegółów i tak samo lubi bawić się w pakowanie na różne sposoby prezentów dla bliskich, dlatego jak zobaczyłam to fioletowe pudełeczko, w którym znajduje się voucher to oniemiałam. Bardzo podoba mi się sposób w jaki go zapakowaliście, a dołączona w paczce karteczka z napisem "Nigdy nie jest za późno na trzy rzeczy: miłość, naukę i spełnianie marzeń!" podbiła moje serce na maksa! Jestem bardzo zadowolona i spełniona dając taki prezent dla bliskiej mi osoby :-)

Ceny voucherów na przygodę na strzelnicy sportowej zaczynają się od 35 zł, a jak widać radość jest ogromna!

#Jazda gokartem

Nie każdy wie, że wielu kierowców Formuły 1 zaczynało swoją przygodę właśnie na gokartach. Są to niepozorne, ale niezwykle charakterne pojazdy, które wymagają od kierowcy zręczności i refleksu. A ponieważ do jazdy za kierownicą nie trzeba zachęcać żadnego chłopaka, uważamy, że emocjonujący wyścig po torze gokartowym w pogoni za najlepszym czasem jednego okrążenia będzie świetnym pomysłem na prezent. Satysfakcja z czasu po ukończonym wyścigu będzie dodatkową nagrodą! Voucher na jazdę gokartem kupisz już od 49 zł.

#Nauka gry w bilard

Wiesz, że w bilard grali już w XV wieku? Wtedy była to elegancka dyscyplina sportu - teraz została sprowadzona do barowych zabaw, jednak tradycja to tradycja. I aby ją podtrzymać warto zgłębić tajniki i zasady profesjonalnej gry. Podczas nauki gry w bilard obdarowanego czeka zarówno instruktaż teoretyczny, jak i część praktyczna pod okiem profesjonalnego instruktora. Gwarantujemy, że rozgrywki bilardowe mogą być naprawdę emocjonujące, a dzięki szkoleniu obdarowany nauczy się umiejętnie korzystać z układu bil na stole i perfekcyjnie wbijać je w łuzę. Voucher kupisz już od 69 zł.

#Spotkanie z Subaru Impreza

Sława Subaru jest bezsprzeczna. Ten samochód od początku był projektowany z myślą o wygrywaniu na rajdowych trasach. Jeżeli chłopak, któremu chcesz zrobić niespodziankę, interesuje się motoryzacją i z miłą chęcią uścisnąłby rękę Colinowi McRae, ten prezent z całą pewnością jest dla niego! Spotkanie z Subaru Impreza zapewni przeżycie niezapomnianych chwil i zadowolenie z odbytej przygody. Cena vouchera to 99 zł.

Pamiętaj, aby przy wyborze prezentu kierować się zainteresowaniami osoby, której chcesz zrobić niespodziankę. Prezent w formie przeżycia zawsze wywołuje efekt WOW!, bo jest po prostu oryginalny i niestandardowy. Życzymy udanych wyborów! Więcej prezentowych inspiracji na Dzień Chłopaka znajdziesz tutaj.

Data publikacji: 2017-09-19

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.