BESTSELLER
Dream Jump - przygoda na wysokości
(52 opinii) od 79 zł od 71 zł
Nauka jazdy konnej
(30 opinii) od 99 zł
Poznaj nowe gatunki tańca
(2 opinie) od 35 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(423 opinii) od 55 zł
Nauka gry w bilarda
(9 opinii) od 109 zł
Nauka gry w snookera
(17 opinii) 189 zł
Nauka jazdy na deskorolce
(8 opinii) od 49 zł
Wspinaczka skałkowa
(27 opinii) od 45 zł
Wspinaczka ściankowa we dwoje
(20 opinii) od 149 zł
Masaż Ajurwedyjski
(10 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(859 opinii) od 79 zł
Gokarty dla dzieci
(77 opinii) od 29 zł
Nauka gry na gitarze
(5 opinii) od 49 zł
Nauka gry na pianinie
(5 opinii) od 89 zł
Nauka gry na saksofonie
(14 opinii) 99 zł
Nauka gry na skrzypcach
(1 opinia) 89 zł
Nauka gry na perkusji
(11 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Degustacja win - warsztaty z sommelierem
Nauka jazdy konnej dla dzieci
(4 opinie) od 99 zł
BESTSELLER
Wieczór w teatrze dla dwojga
(548 opinii) od 100 zł
Warsztaty czekoladowe
(56 opinii) od 69 zł
Paintball laserowy dla dwojga
(94 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Degustacja whisky
(317 opinii) od 149 zł
Rafting
(9 opinii) 99 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 144 dostępnych

Mierz wysoko, czyli prezenty do 100 zł, które pozwolą spojrzeć z góry

Jeśli szukasz niedrogiego upominku, który pozwoli obdarowanym nim osobom spojrzeć na otaczający je świat z całkiem nowej perspektywy, śmiało postaw na vouchery, które pozwolą dosłownie unieść się w powietrze. Dream Jump, przygoda na wysokości to propozycja dla wszystkich fanów adrenaliny i mocnych przeżyć. Poczuj się niczym wytrawny kaskader albo superbohater z jednego z kultowych filmów akcji i zrób krok w chmurach dzięki zestawowi elastycznych lin, które zapewnią Ci całkowite bezpieczeństwo. Inną propozycją prezentu do 100 zł, który pozwoli oderwać się od ziemi, jest Wahadło - przygoda na wysokości. Takich emocji nie zapomina się naprawdę na długo, a wszystko dzięki uczucie, jakie towarzyszy nam podczas… bujania się na huśtawce! Tym razem mamy jednak do czynienia z naprawdę olbrzymią konstrukcją, pozwalającą na własnej skórze przekonać się, na czym tak naprawdę polega swobodny lot. Jeśli zatem szukasz naprawdę świetnego prezentu do 100 zł w Warszawie postaw na podniebną przygodę!

Poczuj dziecięcą radość w budżetowej cenie

Dzięki prezentom do 100 zł możesz też cofnąć się w czasie do etapu dzieciństwa i raz jeszcze poczuć się naprawdę wolny. Jak to możliwe? Wystarczy wybrać spośród wielu propozycji niedrogich upominków, które znajdziesz w zakładce „Prezenty do 100 zł” i cieszyć się z możliwości zrobienia przyjemności najbliższej osobie.

Być może w tym roku postawisz na przykład na jazdę gokartem albo wizytę w parku linowym? W obu przypadkach, voucher będzie gwarancją doskonałej zabawy i uśmiechu na twarzy, a dodatkowo przywoła jeszcze naprawdę wiele wspomnieć z okresu dzieciństwa.

Niewielkie, ale za to wyjątkowo szybkie samochody doskonale nadają się do ćwiczenia zwinności i umiejętności reagowania w ułamku sekundy. Jeśli wiesz, że ważna dla Ciebie osoba uwielbia właśnie takie aktywności, a do tego ma jeszcze w sobie tzw. żyłkę rajdowca, jazda gokartem na specjalnie przygotowanym i świetnie wyprofilowanym torze będzie spełnieniem jej marzeń.

Zadbaj o siebie, czyli jak poczuć się niczym gwiazda filmowa?

Najłatwiej jest postawić na prezent do 100 zł z Katalogu Marzeń! Wśród naszych propozycji znajduje się m.in. profesjonalny masaż aromaterapeutyczny, dzięki któremu będzie można na chwilę zapomnieć o obowiązkach i deadline’ach. Idealnie dobrana do potrzeb ciała i ducha kompozycja zapachowa to pewność, że po kilku godzinach spędzonych w gabinecie masażu, będziemy wypoczęci i zrelaksowani jak nigdy wcześniej.

Szukających sposobu na spektakularną przemianę zachęcamy natomiast do wybrania vouchera na metamorfozę fryzury. Prawdziwy mistrz nożyczek sprawi, że spojrzymy na siebie całkiem na nowo, a nasze wewnętrzne piękno będzie miało szansę ujrzeć światło dzienne.

Wyraź siebie muzyką – z Katalogiem Marzeń to proste!

„When words fail, music speaks” – to przysłowie zna chyba każdy miłośnik dźwięków. Jeżeli szukasz pomysłu na niedrogi prezent dla miłośników muzyki, możesz wybierać spośród wielu propozycji dostępnych w Katalogu Marzeń. Nauka gry na saksofonie sprawi, że obdarowana osoba poczuje się niczym Sidney Bechet, lekcje gry na gitarze pozwolą przybliżyć się do ideału, jakim niewątpliwie jest Carlos Santana, a dzięki zajęciach gry na perkusji już żaden rytm nie będzie miał przed nami tajemnic.

W internetowym sklepie Katalogu Marzeń mamy naprawdę wiele muzycznych propozycji, spośród których każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Wystarczą dobre chęci, bo pełne rytmu prezent do 100 zł są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Krok do zdrowia, czyli aktywne prezenty do 100 zł

Decydując się na prezent do 100 zł, możesz też postawić na odrobinę zdrowia i ruchu. Jeśli tego właśnie chcesz, wybierz na przykład zajęcia na ściance wspinaczkowej albo naukę jazdy na deskorolce pod okiem doświadczonego trenera. Obie vouchery przyniosą obdarowanym wiele radości i pozwolą im pobyć się nadmiaru energii. Taki trening to też świetny pomysł dla każdego, kto całe dnie spędza przed komputerem, a  weekendy zwyczajnie brakuje mu czasu na chwilę dla siebie. W katalog Marzeń udowadniamy, że prezent nie musi być drogi, aby spełniał najskrytsze życzenia i gwarantował świetną zabawę!