BESTSELLER
Lot balonem
(34 opinii) 599 zł
BESTSELLER
Lot szybowcem
(893 opinii) od 199 zł 169 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(667 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(598 opinii) 200 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(619 opinii) 249 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej: Odważna i romantyczna
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(271 opinii) 289 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(731 opinii) 139 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(247 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Wieczór w kinie KinoGram
BESTSELLER
Escape room
(350 opinii) 25 zł
BESTSELLER
NOWOŚĆ
Voucher do kina - 104 kina do wyboru
BESTSELLER
Floating
(191 opinii) od 119 zł od 89 zł
Stwórz własny Las w Słoiku
(147 opinii) od 99 zł
Masaż kobido
(35 opinii) 149 zł
BESTSELLER
Degustacja win
(272 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Masaż czekoladowy
(290 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Wieczór japoński - kolacja sushi
(431 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Kurs Sushi
(279 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(224 opinii) 149 zł
Wieczór w teatrze
(48 opinii) od 50 zł
Voucher SPA 300 PLN
(204 opinii) 300 zł
NOWOŚĆ
Masaż czekoladowy w Yasumi
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Chwile Przyjemności
Kurs makijażu
(142 opinii) od 219 zł
Lot awionetką
(80 opinii) od 199 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 143 dostępnych

Prezenty na urodziny dla żony – piękno w najczystszej postaci

Najważniejsze jest piękno wewnętrzne – to nie ulega wątpliwości. To ono wpływa zarówno na nasz wygląd, jak i samopoczucie. Jeśli jednak z okazji urodzin chcesz podarować swojej żonie również odrobinę luksusu dla ciała, sprawdź nasze pakiety SPA. Profesjonalna ekipa salonów w całej Polsce dobierze zabiegi idealne do potrzeb solenizantki tak, że ona poczuje się naprawdę rozpieszczona. W codziennej gonitwie za uciekającym czasem trudno o chwilę tylko dla siebie. Z okazji urodzin podaruj więc małżonce coś naprawdę cennego – relaks i regenerację. Niech Twoja ukochana poczuje, że czas się zatrzymał i niech cieszy się błogim odpoczynkiem. Po serii masaży i profesjonalnych zabiegów na twarz, skóra Twojej ukochanej będzie wypoczęta, a ona sama nabierze sił do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Takiej niespodzianki Twoja partnerka nie zapomni jeszcze długo.

Prezenty na urodziny dla żony kochającej przyrodę

Szum drzew, świergot ptaków, przyjemny chłód trawy pokrytej rosą… Żyjąc w mieście, trudno o takie przyjemności, a wiadomo, że kontakt z przyrodą wpływa kojąco na umysł i ciało. Jeśli więc zastanawiasz się, co podarować swojej żonie na 30. urodziny, wybierz jeden z naszych „naturalnych”, „zielonych” upominków. Na co dzień zabiegana i zajęta tysiącem spraw, Twoja ukochana potrzebuje głębokiego oddechu i kilku chwil z dala od zgiełku.

Najlepszy prezent dla żony z okazji urodzin

Dzięki kursowi tworzenia lasu w słoiku żona już zawsze będzie mogła mieć przy sobie odrobinę natury. A może ona marzy o wyjeździe w nieznane, choć na kilka dni? Nic prostszego! Wakacje w rytmie Sun&Snow to pobyt w jednym z 1500 apartamentów w Polsce, po którym ona wróci do miasta z uśmiechem na ustach. To prezent zarówno dla poszukiwaczek prawdziwej przygody, jak i dla kobiet które marzą o wypoczynku i oderwaniu się od codzienności. Wybierając urodzinowy upominek dla żony, zadbaj o jej komfort i spraw, aby wspólny wyjazd był naprawdę niezapomniany.

Urodzinowe prezenty dla żony, która kocha dobrą kuchnię

Gorący obiad podany zaraz po powrocie do domu cieszy jak mało co, prawda? A gdyby tak, kupując prezent dla żony na urodziny, sprawić jej niespodziankę? Zrób to i tego wieczora zaproś ją do jednej z najlepszych restauracji w kraju. Miłośniczki dobrego jedzenia będą zachwycone, mogąc spróbować smaków dalekiego Orientu i rozkoszując się aromatami hiszpańskich tapas. A jeśli ona jest domatorką i ceni sobie wieczory spędzone w fotelu, zawsze możesz zorganizować ucztę sushi w mieszkaniu. Wyjątkowy, urodzinowy wieczór niech zwieńczy filiżanka gęstej, świeżo palonej kawy albo degustacja czekolady. Dzięki nim Twoja żona poczuje się jak w najlepszej paryskiej kawiarni, a jej święto nabierze całkiem nowego smaku i charakteru. Prezent urodzinowy dla Twojej drugiej połówki niech będzie w tym roku nieoczywisty i naprawdę zaskakujący!

Co żona wybrałaby na prezent urodzinowy? Zdradzamy w artykule "5 sprawdzonych pomysłów na prezent dla niej" na naszym blogu.