POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 103 dostępnych

Prezent dla babci, która ma artystyczną duszę

Babcia w pewien sposób przypomina dobrą wróżkę. Jak czarodziejka spełnia marzenia swoich wnucząt, miesza tajemnicze składniki według sobie tylko znanych przepisów i za każdym razem zaskakuje pozostałych członków rodziny mądrościami wyniesionymi z własnej młodości. Jeśli Twoja babcia ma w sobie jeszcze do tego wszystkiego ducha artystki, warto pamiętać o tym, wybierając dla niej prezent na urodziny. Warsztaty z tworzenia lasu w słoiku będą nie tylko prawdziwym zaskoczeniem dla świętującej babci, ale także pozwolą jej już zawsze mieć przy sobie cudowny aromat lasów i łąk, często pamiętanych z dzieciństwa. A jeśli ona najlepiej odnajduje się w kulinarnej magii, składając jej życzenia i wręczając prezent na 80. urodziny zadbaj, aby mogła spróbować w tej dziedzinie czegoś całkiem nowego, jak kurs sushi. Pełen wachlarz barw, orientalne smaki i aromaty… Oto jak wyglądają kuchenne czary w wersji azjatyckiej.

Upominek urodzinowy dla babci-podróżniczki

Kto powiedział, że emeryturę trzeba spędzać w fotelu, dziergając szalik? Na przekór temu przekonaniu, na urodziny wyślij swoją ukochaną babcię w podróż życia! We Wrocławiu będzie mogła spróbować najlepszych gatunków wina z sommelierem, Warszawę obejrzy z siedzenia zabytkowego motocykla, a wspinając się z przewodnikiem na szczyty gór, poczuje się jak prawdziwa alpinistka.

„Jeśli naszym przeznaczeniem byłoby być w jednym miejscu, mielibyśmy korzenie zamiast stóp” - pisała Rachel Wolchin. I rzeczywiście – nieważne, ile mamy lat - ważne, aby każdego dnia wstawać z łóżka w oczekiwaniu na prawdziwą przygodę. Szukając prezentu dla babci warto mieć w pamięci słowa bloggerki. 

Podarunek na urodziny dla babci, czyli odrobina prawdziwego luksusu dla ciała i ducha

Czas dla siebie to prawdziwy luksus, o który tak trudno w dzisiejszym świecie. Właśnie dlatego, prezent na 90. urodziny Twojej babci niech wpisuje się w trendy „slow”. Pozwól jej poczuć się jak Kleopatra, jednak klasyczną kąpiel w mleku zamień na relaks w… piwie. Jego dobroczynne działanie nie tylko rozluźnia mięśnie, ale także regenerują skórę. Doskonałym podarunkiem na urodziny dla babci może być również pakiet zabiegów SPA dostosowanych specjalnie do potrzeb seniora. A jeśli jubilatka jest naprawdę żądna przygód i nie boi się kosmetycznych nowości, do gromkiego „Sto lat!” i szczerych życzeń możesz w tym roku dorzucić Złoty Zabieg albo masaż stemplami. W obu przypadkach babcia natychmiast odczuje kojące działanie niecodziennych rozwiązań zastosowanych przez profesjonalną ekipę gabinetu odnowy.

Prezentów urodzinowych dla pozostałych członków rodziny i przyjaciół poszukaj na kolejnych stronach Katalogu Marzeń.

Co podarować babci zamiast bukietu kwiatów? Zobacz w naszym artykule o prezentach dla seniora.