POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 204 dostępnych

Pomysły na prezent dla nauczycielki z przedszkola

Szukasz prezentowych inspiracji dla przedszkolanki, która przez cały rok otaczała opieką Twoją pociechę? Takiej osobie z pewnością należy się coś wyjątkowego! Spraw, aby prezent dla nauczycielki na zakończenie roku albo Gwiazdkę zapewnił jej mnóstwo radości i postaw na świetną zabawę. Obdarowana z pewnością będzie miała do niej okazję podczas realizacji pakietu marzeń „Przygoda”.

Innym pomysłem może być voucher na wieczór we dwoje w teatrze Sabat. Wraz z ukochaną osobą nauczycielka spędzi godziny po brzegi wypełnione śmiechem i radością, a wszystko to przy dźwiękach świetnie znanych przebojów muzycznych. Wykonają je artyści jednego z najlepszych polskich teatrów specjalizujących się w występach rewiowych. Czy można chcieć więcej?!

Upominek dla nauczycielki matematyki? To łatwe jak „2+2”!

Szukasz pomysłowego prezentu dla nauczycielki matematyki? Już nie musisz! W Katalogu Marzeń mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby zaskoczyć ulubionego pedagoga. Relaks w kapsule odpływowej pomoże oczyścić umysł po wielu miesiącach nauczania, a także przyniesie ulgę zmęczonemu ciału. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wymagającą profesją jest zawód nauczycielki. Kilkudziesięcioosobowa grupa dzieci lub młodzieży pod opieką to nie lada wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych nauczycieli!

Ciekawym przepisem na prezent dla nauczycielki matematyki na koniec roku będzie też możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach kulinarnych. Pod okiem mistrzów, uczestnicy nauczą się podstawowych technik pracy w kuchni i poznają ulubione przepisy mistrzów.

Fajny prezent dla nauczycielki polskiego

Możemy się założyć, że żadna polonistka nie pochwaliłaby użycia wyrazu „fajny” w rozprawce czy wypracowaniu. Co jednak zrobić, jeśli pomysły na upominki z Katalogu Marzeń są naprawdę fajne?