o prezentach


Black Weekend! Marzycielu przygotowaliśmy rabaty do -25% Sprawdź zakładkę PROMOCJE>> 
 

Co na Prezent na Obronę?

Data aktualizacji: 2020-04-20

Jaki prezent na obronę licencjatu, magistra, doktoratu, pracy inżynierskiej…? Obrona to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. To zakończenie pewnego etapu edukacji i przede wszystkim ukoronowanie wielu miesięcy, a nawet kilku lat pracy. Liczne poprawki, uwagi, kwestie formalne, formatowanie – wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik, aby w końcu oddać do recenzji swoje dzieło. Na dzień obrony czeka nie tylko zestresowany do granic możliwości student, ale również cała jego rodzina i przyjaciele, którzy kibicują i trzymają kciuki. I w końcu się udaje – przychodzi czas na dumne, pamiątkowe zdjęcie przed gmachem uczelni i… wręczenie prezentu świeżo upieczonemu absolwentowi. Jaki prezent kupić na obronę?

Wielkie „UFF”, czyli czas na relaks

Czas tuż po obronie to przede wszystkim czas relaksu. Dyplom w ręce i wielkie „UFF” – udało się! Dobrym prezentem za obronę pracy może więc być wizyta w SPA albo odprężający masaż relaksacyjny, który zregeneruje duszę i ciało po okresie ciężkich przygotowań i intensywnej pracy umysłowej. To dobry pomysł dla tych, którzy stawiają na uniwersalność prezentów – masaż spodoba się każdemu, a voucher kwotowy do SPA 200 zł pozwoli wybrać byłemu studentowi coś, czego najbardziej potrzebuje z zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych.

Nareszcie wolność!

Nic nie daje takiego poczucia wolności jak szybowanie w powietrzu. Wie to każdy, kto choć raz skosztował emocji na wysokości. Lot paralotnią to idealna metafora do stanu w jakim znajduje się osoba, która właśnie się obroniła – spokój, wolność oraz dreszczyk emocji – euforii, radości, zachwytu. Pozwól bliskiej Ci osobie oderwać się od ziemskich spraw i wreszcie pobujać w obłokach.

Hardcorowe emocje na odreagowanie stresu

Adrenalina w dniu obrony to zupełnie innego rodzaju wrażenia, niż te podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Dla niektórych ekstremalne przeżycia są właśnie formą odstresowania i odcięcia się od rutyny. Mamy więc coś dla prawdziwych śmiałków - Poznaj Strzelanie, czyli przygodę na profesjonalnej strzelnicy! Strzelanie z prawdziwej broni przez wielu uznawane jest za perfekcyjny sposób na odreagowanie całego napięcia oraz odciążenie umysłu po trudnym czasie. Wystarczy wyobrazić sobie, że cały stres zgromadzony jest na tarczy i… strzelać! Strzelanie  z broni palnej to oryginalny prezent na obronę zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka.

Ważne, by nie spocząć na laurach...

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”. I my się z tym stuprocentowo zgadzamy! To, że otrzymaliśmy dyplom wcale nie oznacza, że nasza edukacja musi się skończyć. Voucher na kursy programistyczne i komputerowe to świetny pomysł na prezent za obronę dyplomu. Przede wszystkim – nauka nie oznacza wcale pracy pod presją czasu i oceniania. Proponowane e-kursy możesz robić we własnym tempie, możesz wracać do wykładów, kiedy tylko chcesz, a forma prowadzenia kursu jest przystępna dla każdego, nawet zupełnie początkującego. Jaki jest duży plus e-kursu? Certyfikat! W prosty i przyjemny sposób młody absolwent może zdobyć dodatkowy dokument, którym wzbogaci swoje CV. 

Data publikacji: 2018-07-04

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.