o prezentach

#ChcęToPrzeżyć z innej perspektywy - wywiad z Agnieszką Szafrankowską

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-01-24

Zeszłoroczna edycja #ChcęToPrzeżyć zakończyła się sukcesem dużo większym, niż się spodziewaliśmy. Stworzyliśmy grono osób, które rywalizowało o nagrodę, ale również zbudowało siatkę znajomości, a nawet przyjaźni. Spełniliśmy marzenia wielu ludzi, a nawet zmieniliśmy ich podejście do życia. Opiekunka tegorocznej edycji, Agnieszka Szafrankowska, pracuje u nas już jakiś czas, a jej przygoda z Katalogiem zaczęła się właśnie od #ChcęToPrzeżyć. Agnieszka sama wzięła udział w akcji i była prosperującą uczestniczką. Z udziału zrezygnowała na rzecz pracy w Katalogu. Jak to jest być po drugiej stronie akcji? Jaką radę dałaby przyszłym testerom marzeń? Przeprowadziliśmy wywiad, w którym Agnieszka uchyla rąbka tajemnicy!

Jak to jest być po tej stronie Katalogu?

Cieszę się, że nadal biorę udział w tej akcji – tym razem od strony organizacyjnej. Lubię poznawać nowych ludzi, którzy są pozytywnie nastawieni do życia i chcą czerpać z niego jak najwięcej. Do tej pory zgłosiło się ponad 1300 osób, a na zgłoszenia są jeszcze dwa tygodnie. To bardzo dużo! Każdą osobę trzeba „prześwietlić”, czyli odwiedzić jej profil na Facebooku i Instagramie, przeczytać, co napisała w zgłoszeniu. Jest bardzo dużo świetnych zgłoszeń, nie będzie mi (a właściwie nam) łatwo wybrać tylko 600 osób.

Co robiłaś wcześniej w Katalogu?

Do niedawna na co dzień zajmowałam się obsługą klienta, więc z niektórymi uczestnikami mogłam się już słyszeć w słuchawce (śmiech). Teraz sprawuję pieczę nad akcją. Cieszę się, że mogę znowu uczestniczyć w akcji, tym razem z innej perspektywy. Czuję się związana z wszystkimi ludźmi, którzy się do nas zgłaszają, bo rok temu byłam dokładnie na ich miejscu.

Jaki jest dziś Twój udział w CHTP?

Mój udział – zajmuję się Facebookiem i Instagramem #CHTP, do tego kontaktuję się z uczestnikami oraz weryfikuję ich zgłoszenia do akcji. Uczestnicy mogą się do mnie zwracać z każdym pytaniem, wątpliwością, uwagą – na wszystko chętnie odpowiadam! Jesteśmy naprawdę życzliwą firmą, a ja jestem tu po to, aby Wam pomóc.

Czy polecasz udział w #ChcęToPrzeżyć? Dlaczego?

Wszystkich gorąco zachęcam do udziału w konkursie, warto spełniać swoje marzenia, przeżyć przygodę życia. Oczywiście można powiedzieć: „Po co brać udział w konkursie, skoro te atrakcje można zwyczajnie kupić?”. Okej! Można kupić, oczywiście. Piękno w tej akcji to nie tylko wykorzystywanie voucherów. To również uwiecznienie swoich marzeń na zdjęciach, filmach. Udostępnianie innym, dzielenie się swoją radością i promowanie aktywnego trybu życia. To przygoda, podczas której podejmujesz nowe wyzwania, przełamujesz swoje bariery, bo nasze atrakcje to nierzadko naprawdę ekstremalne wyzwania.

Jaki powinien być idealny kandydat?

Do #ChcęToPrzeżyć szukamy osób wesołych, otwartych, ambitnych i kreatywnych, którzy z determinacją dążą do spełniania swoich marzeń. Zależy nam, aby były to osoby aktywne w mediach społecznościowych, aby dzieliły się relacjami z realizacji marzeń. Liczymy na to, że akcja przyniesie uczestnikom wiele radości, którą będą dzielić się z innymi w życiu i w mediach. Równie ważna jest pomysłowość i forma wysyłanych relacji.

Jaką radę dałabyś marzycielom z tegorocznej edycji?

Jako uczestnik to Ty wybierasz, z jakiej atrakcji skorzystasz, ale jeżeli masz możliwość – zrób coś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś. Podaruj sam sobie niesamowite wspomnienia oraz nowe znajomości! Moja rada – bawcie się! Próbujcie nowych rzeczy, przełamujcie swoje bariery. Zachęcajcie swoich znajomych do spełniania marzeń – bądźcie aktywni. Liczba znajomych, lajki i serduszka to nie wszystko. Wyróżnijcie się z tłumu swoją relacją, zaskoczcie nas swoją kreatywnością!

W tym roku zapraszamy Was ponownie do testowania marzeń zupełnie za darmo. Wybierzemy 600 osób z sześciu największych obszarów Polski — Warszawy, Krakowa, Poznania, Trójmiasta, Wrocławia oraz Śląska. Spełniaj swoje marzenia i baw się dobrze!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2018-04-18

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!