o prezentach

Co na Prezent dla Promotora? Inspiracje Prezentów na Obronę

Ocena artykułu: 3.5/5(4 opinie)
Data aktualizacji: 2020-05-15

Nieważne czy to licencjat, inżynier, magisterka czy doktorat – każda z tych prac wymaga mnóstwo czasu, pokładów pracy, cierpliwości i systematyczności. Jeśli chcielibyście obdarować kogoś, kto się właśnie obronił – polecamy artykuł Co Na Prezent na Obronę?. Jednak na sukces udanej obrony i interesującej pracy pracuje także jeszcze jedna osoba, czyli promotor. Wiadomo, że bez niego nie mógłbyś się bronić i ukończyć uczelni. Jednakże niektórzy z nich wykazują się wyjątkową empatią, pomocną dłonią, a kontakt z takim promotorem utrzymuje się jeszcze na wiele lat po obronie. Warto zatem jest podziękować za włożoną przez niego wiedzę i pomoc, bez której nasza praca licencjacka, magisterska czy doktorska nie byłaby tak udana. W tym artykule zebraliśmy kilka pomysłów na prezent dla promotora po obronie.

 

Co na prezent dla promotora na obronę pracy dyplomowej?

Tak jak uczniowie się zastanawiają Co na Prezent dla Nauczyciela, tak co roku studenci zadają sobie pytanie „Co kupić promotorowi na obronę pracy dyplomowej?”. Wiadomo, że kwiaty i słodycze lub alkohol są zawsze udanym pomysłem. Jednak co w przypadku tych promotorów, którzy wyjątkowo się przyłożyli do Twojej pracy i chciałbyś w sposób inny niż wszyscy mu za to podziękować? Kreatywne prezenty w postaci przeżyć. Chyba wiadomo, że promotor poza uczelnią to też człowiek, który ma swoje hobby, pasje i zainteresowania. Przeżycie do zrealizowania może być zatem tym niezwyczajnym prezentem, którym podziękujesz za wszystko, co wykładowca dla Ciebie zrobił.

Pomysł na prezent dla promotora – licencjat

Praca licencjacka to zazwyczaj pierwsza praca dyplomowa, która jest wymagająca, jednak nie tak bardzo jak na przykład, doktorat. Zazwyczaj typowym prezentem dla promotora pracy licencjackiej są kwiaty oraz jakieś czekoladki lub cukierki. A co jeśli zastąpić te słodycze warsztatami czekoladowymi? Będzie to przyjemna odskocznia od codziennych obowiązków, a własnoręcznie przygotowane słodycze będą smakowały jeszcze lepiej. Pomysłem na prezent może być także tajski masaż stóp. Dydaktycy często muszą być wiele godzin na nogach, co może być uciążliwe, szczególnie dla kobiet noszących szpilki. Taki masaż pozwoli się odprężyć i nabrać sił na kolejny rok akademicki i kolejnych studentów. Zaletą naszych voucherów jest fakt, że po ich zakupieniu mają one ważność aż 12 miesięcy. Nie musisz się zatem martwić tym, że promotor nie znajdzie czasu na jego realizację.

Prezent dla promotora pracy magisterskiej

Praca magisterka to praca dyplomowa wymagająca poświęcenia większej ilości czasu niżeli licencjat. W związku z tym prezenty dla promotorów pracy magisterskiej to często coś więcej niż kwiaty i czekoladki. Można także zdecydować się na butelkę dobrego alkoholu albo... degustację win- warsztaty z sommelierem. Zapewniamy, że obdarowana osoba na pewno ucieszy się z możliwości takiego doświadczenia. Pomysłem na prezent może być także voucher na degustację innego napoju, a mianowicie – kawy. Przecież każdy z dydaktyków wypija jej strasznie dużo, nieprawdaż? Degustacja kawy to nietuzinkowy upominek w formie przeżycia, dzięki któremu Twój promotor będzie miał możliwość poznania różnych rodzajów ziaren i być może wybrać nowy, ulubiony ich rodzaj.

Prezent dla promotora pracy inżynierskiej

Przyszli inżynierowie także się zastanawiają co na prezent dla promotora.  Jednak to, że ktoś wykłada i się zajmuje przedmiotami bardziej technicznymi, nie znaczy, że nie ma hobby, które jest całkowicie inne. Wybierając taki prezent, najlepiej jest znać promotora dosyć dobrze, aby mieć pewność, że wybrany voucher będzie strzałem w dziesiątkę. Na przykład jeśli wiemy, że wykładowca uwielbia adrenalinę i próbowanie nowych rzeczy, dobrym wyborem będzie jazda off-road 4 × 4. Takie doświadczenie przyniesie na pewno dużo emocji i pozwoli się odstresować po intensywnym okresie, jakim są obrony. Natomiast jeśli wiesz, że Twój promotor uwielbia sztukę – wieczór w teatrze dla dwojga to to, czego szukasz. Zrelaksowanie się i podziwianie spektaklu w towarzystwie bliskiej osoby to coś, co na pewno sprawi szeroki uśmiech.

Prezent dla promotora pracy doktorskiej

Uzyskanie doktoratu to aż 4 lata pracy, a w każdym jej etapie towarzyszy promotor. Warto zatem odwdzięczyć się za wieloletnią współpracę i wiedzę, która się uzyskało dzięki wybranemu promotorowi. Oryginalnym prezentem dla promotora pracy doktorskiej może być coś ekstremalnego jak na przykład lot paralotnią. Bo kto by nie chciał szybować wśród obłoków i podziwiać piękne widoki miasta! Co w przypadku, gdy ma się pewność, że prezent z adrenaliną nie będzie udany? Warto wybrać jeden z kursów gotowania, taki jak kurs sushi. Kuchnia kraju Kwitnącej Wiśni na wielu zwolenników i jej fani będą zachwyceni takim voucherem, a ci, którzy jeszcze jej nie wypróbowali, na pewno się do niej przekonają.

od 159 zł od 143 zł
od 215 zł

Podziękowania dla promotora

Oprócz prezentu promotor będzie bardziej niż zadowolony także z pięknych słów podziękowania. Poza tymi, które powiesz po obronie, warto także przemyśleć takie podziękowania dla promotora, które będzie mógł sobie zachować. Wybierając jeden z naszych voucherów, masz możliwość wpisania w określonym miejscu słów wdzięczności dla dydaktyka, bez którego Twoja praca dyplomowa nie byłaby tak świetna, jak jest. Prezent trzeba dobierać wedle możliwości finansowych, nie każdego od razu stać na skok ze spadochronem dla promotora. Liczy się gest, którym mogą być nawet kwiaty. Promotor na pewno doceni każdy prezent, niezależnie od jego wartości czy rozmiarów. Przecież nie to się liczy.

Ocena artykułu: 3.5/5(4 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
A
2022-05-07
Większości osób nie można by się było pokazać po prezencie w postaci lotu paralotnią. Ten artykuł nie jest pomocny.
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Content Specialist
Muzyka jest nierozłączną częścią mnie, nigdy nie mam dosyć miziania czworonożnych stworzeń, a od wielu lat jestem zagorzałą fanką piłki nożnej. Z niewiarygodną szybkością chłonę nowe seriale i dużą radość sprawia mi poznawanie nowych miejsc. Kieruję się zasadą, że wychodzenie ze strefy komfortu i pozytywne podejście pozwalają osiągnąć wymarzone cele.

Data publikacji: 2020-05-14

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.