o prezentach

Prezent dla budowlańca

Ocena artykułu: 4/5(2 opinie)
Data aktualizacji: 2024-02-16

Stereotypowy budowlaniec to silny mężczyzna, który żadnej pracy się nie boi. Pomyślisz też pewnie, że lubi wszystkie męskie aktywności. Podczas wyboru prezentu dla budowlańca zacznij jednak patrzeć na niego niestandardowo: zauważ potrzeby, charakter oraz inne zainteresowania. Sprawdź, jaki oryginalny upominek możesz mu wręczyć.

Co na prezent dla budowlańca?

Jeśli szukasz prezentu dla budowlańca, np. męża, brata, taty lub przyjaciela, możesz zainspirować się jego zawodem, wyszukując upominki z motywem związanym z pracą lub przydatne gadżety, np. radio budowlane. Często proponowane są również narzędzia i wszelkiego rodzaju sprzęty oraz akcesoria budowlane. Może to być jednak nie najlepszy pomysł, ponieważ większość – jeśli nie wszystkie – z nich dostępne są na wyposażeniu każdego profesjonalisty, który zajmuje się budową. Twój znajomy zapewne ma też osobiste narzędzia, których używa w domu. Jaki prezent dla budowlańca będzie więc ciekawszy? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

  • Zawód to nie wszystko – nie patrz na bliską osobę tylko przez pryzmat zajęcia, jakie wykonuje każdego dnia. Może to być jego pasja, ale wcale nie musi. Po przyjściu do domu niekoniecznie będzie myślał tylko o sprawach związanych z budownictwem. Może jednak mieć pokrewne zainteresowania, np. technika, stolarstwo, projektowanie wnętrz i ogrodów, prace manualne. Wykorzystaj je podczas szukania najlepszego prezentu dla budowlańca. Może Twój znajomy rozwija też własny biznes? W takim wypadku możesz pomyśleć o odpowiednim wsparciu i motywacji.
  • Potrzeby przede wszystkim – zastanów się, czego może potrzebować znajomy budowlaniec po całym dniu spędzonym na ciężkiej pracy. Nie myśl schematami, ale staraj się przewidzieć, czego może on naprawdę potrzebować, np. relaksu, ukojenia dla bolących mięśni i zniszczonej skóry, a może zmniejszenia poziomu stresu?
  • Charakter osoby, którą chcesz obdarować – pomyśl, jaki naprawdę jest mężczyzna, którego chcesz obdarować. Czy to stereotypowy twardy typ, który lubi męskie zajęcia, a może bardzo dokładny mistrz w swoim fachu, który najbardziej lubi prace wykończeniowe, bo pozwalają na nieco artystyczny wkład w zadanie? Pierwszy typ może chętnie wybrać się na męską przygodę, np. wyprawę off-road. Drugi chętnie skorzysta z różnego rodzaju kursów lub wykona coś ręcznie.
  • Ukryte marzenia i pasje – w Katalogu Marzeń odkrywamy fantazje i je spełniamy. Dlatego pomyśl też o tym, w jakim kierunku chciałby rozwijać się znajomy budowlaniec. Może chce połączyć pracę ze stolarstwem lub projektowaniem wnętrz, a może zastanawia się nad samodzielnym prowadzeniem biznesu czy chciałby umieć dobrze fotografować swoją pracę. 

Nadal nie wiesz, co na prezent dla budowlańca? Zdecyduj się na jeden z voucherów otwartych, np. Pakiet Marzeń dla Niego z 445 atrakcjami do wyboru czy kartę podarunkową e-bilet.

Praktyczny prezent dla budowlańca

Znajomy budowlaniec to osoba bardzo praktyczna i rzeczowa? Nie lubi prezentów symbolicznych, śmiesznych lub takich, które będą się tylko kurzyły na półce? Zdecyduj się na jeden z kursów rozwojowych dostępnych w Katalogu Marzeń. Ciekawym i przydatnym prezentem dla budowlańca będzie kurs pierwszej pomocy (zajęcia organizowane w Warszawie, Gdyni, Łodzi i Rzeszowie). To wiedza, którą właściwie powinien znać każdy, a zwłaszcza osoba, która wykonuje ryzykowny zawód. Dzięki takim warsztatom bliska Ci osoba będzie bardziej bezpieczna w miejscu pracy i poza nią. Będzie też potrafiła pomóc komuś innemu. Ponadto na zakończenie kursu wydany zostanie międzynarodowy certyfikat, który będzie można wpisać sobie do CV.

Twój znajomy budowlaniec zastanawia się nad rozwojem własnego biznesu lub rozpoczęciem takiej działalności? Może mu się przydać voucher otwarty na kursy programistyczne i komputerowe. Dzięki nim będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych zagadnień przydatnych podczas prowadzenia firmy czy reklamy swoich usług. 

Jeśli czujesz, że on jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu i mógłby rozwinąć się jeszcze bardziej dzięki lepszej motywacji i odpowiedniemu nakierowaniu, wybierz mentoring biznesowy online. To prezent dla budowlańca, który jest ambitny i wykwalifikowany, ale jeszcze zastanawia się nad rozwojem swojej kariery. 

Prezent dla budowlańca z zacięciem dekoratorskim

Jeśli on interesuje się nie tylko budowlanką, ale pełnym wykończeniem i projektowaniem wnętrz oraz ma zacięcie dekoratorskie, odpowiednim prezentem będzie jeden z naszych voucherów na zajęcia online, np.:

To dobry pomysł na prezent dla budowlańca, który ciągle coś ulepsza w domu lub wymyśla sobie nowe prace z dziedziny DIY. Taki kurs może być okazją do rozwoju oraz poszerzeniu umiejętności. Być może też pasja przerodzi się w dodatkową usługę, oferowaną przy okazji prac budowlanych.

Prezent dla budowlańca z wieloma talentami lub szukającego nowej pasji

Wydaje Ci się, że on ma tyle pasji dodatkowych, a jego precyzja i upór sprawiają, że nowe zajęcia traktuje bardzo poważnie? Pomóż mu odkryć swój prawdziwy potencjał i podaruj test Gallupa, który pomaga w poznawaniu nawet ukrytych talentów. Do wyboru są dwie opcje: podstawowa i rozszerzona.

Ciekawymi pomysłami na prezent dla budowlańca mogą być zajęcia związane z pracami ręcznymi, np. warsztaty stolarskie, uczące podstaw tego rzemiosła. A jeśli nie wiesz do końca, jaki kierunek zainteresowałby bliską Ci osobę, zdecyduj się na pobudzający kreatywność voucher otwarty do Sztukarni w Warszawie. Znaleźć tutaj można wiele ciekawych artystycznych warsztatów dla dorosłych.

Uważasz, że warsztaty rozwojowe to dobry pomysł na prezent dla budowlańca? Sprawdź, czego jeszcze może się nauczyć dzięki Katalogowi Marzeń>>

Najlepszy prezent dla budowlańca zmęczonego po pracy lub zestresowanego

Przede wszystkim pomyśl jednak o potrzebach bliskiej osoby. Praca na budowie jest ciężka, obciążająca fizycznie i stresująca, a więc znajomy budowlaniec może potrzebować chwili relaksu i oddechu od obowiązków. Jeśli jest otwarty na takie doświadczenia, możesz mu zafundować męskie popołudnie SPA lub tajski rytuał antystresowy. Dla par i osób, które nie czują się komfortowo w takich miejscach, odpowiedni może być voucher SPA dla dwojga. W Katalogu Marzeń znajdziesz wiele sposobów na odpoczynek w kategorii prezentów dla ciała i ducha

Wiesz, że w strefie wellness Twój znajomy nie czułby się najlepiej, ale pewnie chętnie pozbyłby się stresu w inny sposób? Podaruj mu voucher na rzucanie siekierami. Dzięki takiej rozrywce uwolni wszystkie silne emocje i będzie mógł się nieco wyładować.

Szukasz wyjątkowego prezentu dla budowlańca, który jest zmęczony po pracy? Zdecyduj się na voucher na wycieczkę lub weekend poza miastem. Możesz wybrać jeden z luksusowych hoteli SPA, komfortowy nocleg w apartamencie lub nietypowy wyjazd z przygodami, np. spaniem na drzewie, na wodzie lub wyprawą off road.

Śmieszny prezent dla budowlańca

Znajomy budowlaniec ma poczucie humoru? Może zajmuje się takimi pracami, które nie wymagają użycia ciężkich sprzętów i pojazdów? Przygotuj śmieszny prezent dla budowlańca i wybierz voucher – zostań operatorem koparki. Pamiętaj jednak, że ten upominek może nie być dobrym wyborem, jeśli on całe dnie spędza w tego typu maszynie.

Najważniejsze jest, aby wybrać prezent dla budowlańca z myślą o jego indywidualnych cechach, potrzebach i upodobaniach. Spraw, aby poczuł się dostrzeżony i wybierz coś nieszablonowego w postaci prezentu-przeżycia.

Ocena artykułu: 4/5(2 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. Marzeń
Uwielbiam oglądać wschód słońca z kubkiem mocnej kawy i w dobrym, kocim towarzystwie. Dzielę marzenia na te małe, które staram się spełniać codziennie. Zaliczam do nich drobne przyjemności, dobrą literaturę, wciągające seriale i pyszne jedzenie. Marzenia przez duże "M" to z kolei podróże, najlepiej takie, które gwarantują zastrzyk adrenaliny.

Data publikacji: 2023-09-11

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!