POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 176 dostępnych

Prezent dla koleżanki na Walentynki – szyk i elegancja

Nic nie poprawia humoru tak dobrze, jak wspólne zakupy. Wie o tym każda przyjaciółka i dlatego szukając idealnego prezentu dla koleżanki na Walentynki, wyślij ją na podbój sklepów z profesjonalną stylistką. A jeśli święto zakochanych to dla was doskonały dzień na rozpoczęcie nowego rozdziału, weźcie udział w profesjonalnym przeglądzie szafy i ramię w ramię przekopcie przepastne szuflady. Kto wie, jakie skarby znajdziecie na ich dnie? Takie „domowe łowy” to doskonały pretekst do pełnego umoru pokazu mody, który z pewnością zapamiętacie na długo!

Upominek walentynkowy dla przyjaciółki, która spodziewa się dziecka

Z okazji Walentynek, szczególną miłością obdarz przyjaciółkę, która niebawem zostanie mamą. Wręczając jej prezent spraw, aby poczuł się wyjątkowa i doceniona. Podarunkiem dla ciężarnej koleżanki na Walentynki, który ona będzie wspominać przez kolejne lata, jest kameralna sesja zdjęciowa. Pozwól jej uwiecznić ten niezwykły czas, jakim jest ciąża i wraz z nią spędź popołudnie w profesjonalnym studio fotograficznym. Wykonane wtedy zdjęcia będą wspaniałą pamiątką dla całej rodziny, a Twoja bratnia dusza z pewnością zapamięta ten lutowy dzień.

Również popołudnie SPA dostosowane do potrzeb kobiet oczekujących dziecka może być prezentem trafionym w dziesiątkę. Relaksacyjny masaż twarzy, zabieg na ciało i manicure to przepis na głęboki odpoczynek. Twój prezent na Walentynki dla przyjaciółki niech będzie oryginalny i pozwoli jej oderwać się od rzeczywistości. Walentynki to święto dwóch najważniejszych uczuć: miłości i przyjaźni. Prezent dla koleżanki w ciąży doskonale je łączy.

Słodki prezent na Walentynki dla psiapsiółki

Płynny miód, słodka czekolada, szlachetna tequila… To nie kolejne pozycje z karty dań wykwintnej restauracji! Szukając prezentu na Walentynki dla koleżanki. wybierz taki, który będzie miał naprawdę wyjątkowy aromat. Naturalne składniki to prawdziwe ukojenie dla kobiecej skóry, więc jeśli twoja przyjaciółka potrzebuje odrobiny odpoczynku i regeneracji – bez wahania wręcz jej masaż SPA. Bardziej od chwili dla siebie, cieszy tylko czas spędzony z osobami, które są nam bliskie. Pamiętając o tym, możesz również wybrać wizytę w salonie piękności dla was dwóch i wraz z nią świętować Walentynki w naprawdę niezwykły sposób. Z dala od zgiełku i miejskiego pędu, 14 lutego będziecie miały okazję przetestować najnowocześniejsze zabiegi dostosowane specjalnie do kobiecych potrzeb. A po wszystkim, z pewnością nie zabraknie wam czasu na całonocne rozmowy! Prezent walentynkowy dla przyjaciółki pod hasłem #GirlPower to najlepsze, co możesz jej podarować!

Więcej inspiracji na prezent na Walentynki dla przyjaciółki

Co podarować przyjaciółce na Walentynki do 100 złotych? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule "Najlepszy prezent na Walentynki".