BESTSELLER
Off Road 4x4
(1872 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(859 opinii) od 79 zł
NOWOŚĆ
Szkolenie strzeleckie
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(587 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Floating
(177 opinii) od 119 zł
BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(707 opinii) od 189 zł
BESTSELLER
Stwórz swoją wymarzoną torebkę Mana Mana
Personalizowana świeca sojowa
(2 opinie) od 89 zł
NOWOŚĆ
Personalizowany zapach samochodowy
BESTSELLER
Escape room
(336 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(654 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(423 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(214 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(683 opinii) od 129 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(268 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(30 opinii) od 599 zł od 569 zł
Stwórz własny Las w Słoiku
(132 opinii) od 99 zł
Lody Willisch z dostawą do domu
(2 opinie) od 120 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(600 opinii) od 175 zł
Lunch in the sky
od 789 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(233 opinii) od 199 zł od 179 zł
Tatuaż artystyczny - mały
(12 opinii) 300 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 219 dostępnych

Co na urodziny dla przyjaciółki?

Wybór prezentu nie powinien być trudny, szczególnie jeśli dobrze znamy daną osobę. Za Wami kilka lat znajomości, więc wydaje się, że nie powinno być z tym większego problemu. Do czasu… aż zacznie się szukać idealnego prezentu dla przyjaciółki na urodziny. Wtedy wśród całej dżungli prezentowych propozycji ciężko znaleźć ten, który będzie prawdziwym skarbem. Tak jak nie ma ceny, za jaką można kupić prawdziwą przyjaźń… nie ma również ceny, jaką trzeba zapłacić za idealny prezent.

Czasem, prezent za kilka złotych będzie cieszył bardziej, niż ten, który kosztował cały nasz majątek. Co więc świadczy o powodzeniu upominków? Jesteśmy przekonani, że sukces odnoszą te prezenty, które są wręczane od serca. Właśnie w nich kryje się emocjonalna wartość, której nie da się nabyć za żadne pieniądze.

Prezent na urodziny dla koleżanki

Co więc podarować? Jeśli nie chcemy wywoływać wielkiego zdziwienia, możemy po prostu zapytać. Może jest coś, co przyjaciółka chce zrealizować od dłuższego czasu, ale sama się na to nie zdecyduje. W sytuacji, gdy chcemy wywołać wielkie WOW naszym prezentem — musimy pomyśleć samodzielnie. Perfumy, ubrania, kosmetyki… te propozycje wywołają uśmiech na chwile. Mamy jednak coś, o czym nie da się zapomnieć! I są to doświadczenia, których nie da się wyrzucić na zakurzoną szafkę lub upchnąć w niechciany kąt. Wśród takich prezentów będą vouchery na konkretne przeżycia, a wśród nich:

Popołudnie spa dla niej — coś dla wszystkich kobiet, które chcą uciec do zacisznego miejsca... z dala od miejskiego zgiełku, aby oddać się błogiemu relaksowi. W pakiecie zabiegów SPA każda z nas znajdzie coś dla siebie. Dzięki takiemu voucherowi przyjaciółka poczuje się jeszcze piękniejsza, bardziej pewna siebie i dozna potrzebnego odpoczynku.

Sesja zdjęciowa z metamorfozą — wśród rosnącej popularności portali społecznościowych każda z nas chce mieć piękne zdjęcia. Szczególnie gdy odbędą się pod okiem profesjonalnej makijażystki i fryzjera, którzy wydobędą z przyjaciółki naturalne piękno.

Inne pomysły na prezenty dla przyjaciółki

Lekcja nurkowania — Zanurz się kilka metrów pod powierzchnią, aby podziwiać podwodny świat. Takie doświadczenie przynosi wiele emocji! Lekcja pod okiem doświadczonego nurka będzie wspaniałym wstępem i pierwszym krokiem do przygody z nurkowaniem.

Bilet do Energylandii — Zadra, Hyperion, Water Park… atrakcji, które czekają w Energylandii nie da się zliczyć, ponieważ obejmują obszar aż 30 hektarów. Na wizytę w największym parku rozrywki w Polsce musimy zarezerwować cały dzień, bo jest tu co robić!

Więcej inspiracji na prezent dla przyjaciółki na urodziny

Wśród naszych propozycji znajdziesz więcej pomysłów na prezent dla przyjaciółki. Pamiętaj, aby prezent był dopasowany do zainteresowań obdarowanej, a wtedy prezentowy sukces będzie gwarantowany! Potrzebujesz czegoś w określonej kwocie lub tematyce? O prezentach w zależności od budżetu oraz kategorii dla przyjaciółki pisaliśmy w artykule na naszym blogu. Zapraszamy do przeczytania.