Masaż kobido
(29 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
BESTSELLER
Stwórz swoją wymarzoną torebkę Mana Mana
Przygoda w parku rozrywki
(3 opinie) od 59 zł
Sesja zdjęciowa dla dzieci
(3 opinie) od 299 zł
Kosmiczna Sala Zabaw SPACE KIDS
(17 opinii) od 50 zł
Stwórz swoją własną szminkę
(14 opinii) od 149 zł
Stwórz własną Fotoksiążkę
(3 opinie) od 50 zł
Teatr dla dzieci
od 100 zł
Syrening – zostań syreną
(4 opinie) 249 zł
Zwiedzanie Muzeum Światła
(2 opinie) od 69 zł
Nauka gry na gitarze
(5 opinii) od 49 zł
Rodzinne spotkanie z Alpaką
(5 opinii) od 79 zł
Nauka jazdy konnej dla dzieci
(4 opinie) od 99 zł
Rodzinne warsztaty cukierkowe
(5 opinii) od 65 zł
Nauka śpiewu solowego
(10 opinii) od 149 zł
NOWOŚĆ
Voucher do Ogrodów Hortulus
Voucher do JuraParku w Bałtowie
(3 opinie) od 109 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 58 dostępnych

Prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki

Katalog Marzeń pełen jest niecodziennych propozycji, które tylko czekają, aby je zrealizować. Wstęp do świata klocków, JuraParku, a może do prawdziwego muzeum domków dla lalek? Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Zastanawiając się więc, jaki prezent dla dziewczynki na Dzień Dziecka będzie najbardziej trafiony, wybierz coś naprawdę niepowtarzalnego: spełnione marzenie i całą masę wspomnień. 1 czerwca wejdź wraz ze swoją córką, wnuczką lub siostrą do świata wirtualnej rzeczywistości albo pozwól jej samodzielnie przygotować oryginalną włoską pizzę.

Prezent dla dziewczynki – sportowa przygoda czy baśniowa historia?

Dla nieco starszych dziewczynek, które z wypiekami na twarzy słuchają opowieści czytanych im przez rodziców i dziadków, jako prezent na Dzień Dziecka sprawdzi się pakiet Ebooki i audiobooki bez limitu. Zniknie problem braku miejsca na półkach, a w zamian za to każda mała miłośniczka książek zyska nieograniczony dostęp do świata bajek i baśni. Taki prezent dla dziewczynki z okazji 1 czerwca to nie tylko spełnienie marzeń, ale także prawdziwa inwestycja w przyszłość. Wiadomo bowiem, że codzienne czytanie wspiera rozwój dzieci już od najmłodszych lat.

Szukając pomysłu na prezent dla dziewczynki na Dzień Dziecka, warto wziąć pod uwagę również upominki sportowe. Dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń każda mała sportsmanka będzie mogła poznać tajniki jazdy na łyżwach i wrotkach. Piruety, slalomy, czy jazda tyłem – teraz już nic nie będzie trudne! Prezentem dla dziewczynki, który zachęci ją do aktywności, może być również nauka jazdy na deskorolce albo przygoda na wysokości w parku linowym. Minęły już czasy, kiedy dziewczyny mogły tylko bawić się lalkami i pluszowymi misiami. Dziś, niejedna mała księżniczka marzy, by choć na chwilę móc stać się odkrywcą, poszukiwaczem przygód, a nawet poznać strzelanie z luku dla dwojga! Wybierając jeden z prezentów Katalogu Marzeń, masz szansę nie tylko spełnić to marzenie, ale również pozwolić jej uwierzyć, że małe dziewczynki mogą być również odważne i żądne przygód, jak chłopcy.

Słodki prezent na Dzień Dziecka

W Dniu Dziecka nie może zabraknąć miejsca na słodkie przyjemności. Jeśli jednak czekolada i cukierki prosto ze sklepu to twoim zdaniem zbyt popularny pomysł, jako prezent dla dziewczynki wybierz rodzinne warsztaty cukierkowe. Podczas takich zajęć, dziecko będzie mogło poznać tajniki powstawanie jego ulubionych łakoci, a nawet samodzielnie stworzyć ulubiony słodycz. Taka prezentowa propozycja dla dziewczynki na Dzień Dziecka będzie prawdziwą niespodzianką, a także gwarancją czasu spędzonego w rodzinnym gronie. Wspólna radość i naprawdę słodka atmosfera gwarantowane, a to wszystko w otoczeniu jak z fabryki Willy’ego Wonki – czy może być coś lepszego?

Wybierając w tym roku prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki, postaw na unikalność i niezapomniane przeżycia. Prezenty w formie voucherów to emocje i wspaniała zabawa zamknięte w niewielkiej kopercie. Spełnij jej marzenia dzięki upominkowi wprost z Katalogu Marzeń. Więcej prezentów dopasowanych do młodych marzycielek znajdziesz w propozycjach na prezenty dla dziewczynek.

A może zabierzesz pociechę w Dzień Dziecka do Krainy Marzeń? W artykule opowiadamy o najchętniej wybieranych prezentach dla dzieci.