Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji

 • Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji
 • Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji
 • Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji
 • Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji
 • Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji
 • Wygląd vouchera
Opis

Daj się zaprosić na herbatkę w Ogródku Olbrzyma, stań oko w oko z bestiami w Rezerwacie Dzikich Smoków, poznaj najciekawsze iluzje w Muzeum Iluzji, wyszalej się w parku trampolin, przeżyj duże emocje na kolejce DRAGON, a na deser - rusz głową w Strefie Drewnianych Gier! To tylko niewielka część atrakcji, jakie znajdują się na 5-cio hektarowej Farmie Iluzji! Zabierz swoich najbliższych w magiczny świat iluzji, gier i zabaw! Wspólnie odkryjcie jak to jest, gdy zmysły płatają figle! Park otrzymał szereg nagród i certyfikatów w tym dla Najlepszego Produktu Mazowsza MROT oraz bardzo prestiżowy Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji - CO ZAWIERA PREZENT?

 • Bilet wstępu na Farmę Iluzji - park rozrywki w Trojanowie,
 • wstęp na cały dzień (od momentu wejścia do zamknięcia obiektu),
 • kilkadziesiąt niesamowitych atrakcji dla małych i dużych,
 • idealny pomysł na rodzinny wypad za miasto.

Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji - DLA KOGO?

Na farmie nie ma miejsca na nudę - wybawią się tu zarówno dzieci, jak i dorośli. Wycieczka na Farmę Iluzji jest świetnym pomysłem na rodzinne spędzenie dnia. Podaruj voucher swojemu dziecku z okazji Dnia Dziecka lub jego urodzin. Będzie zachwycone!

Aby poznać czas trwania, lokalizację i inne szczegóły WYBIERZ MIASTO / WARIANT
Opinie
Ocena 5/5,0 (5 opinii)

Opinie

5/5,0 (5 opinii)
Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji (2 dorosłych+1 dziecko)
Super - polecam!
Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji (2 dorosłych+2 dzieci)
Jesteśmy, wraz z całą naszą czteroosobową, rodziną, zachwyceni. To jak nasze mózgi uległy manipulacji iluzji, to jest mistrzostwo świata. Zjazd starą, pięćdziesięciodwuletnią windą, w kopalni złota wieeeeeele pięter poniżej gruntu (duch Elvisa w starej sztolni, który gra i śpiewa ponadczasowe przeboje, po czym opowiada historię owej starej kopalni i ogromne zaskoczenie po wyjściu z obiektu), energia i zaangażowanie Pani Przewodnik Bernadetty w Grobowcu Faraona, i jakie emocje potrafi stworzyć, jaką grozę- Oscar murowany!!! Kiedy tupnęła, w tych ciemnościach grobowca nogą o podłogę (a ma dziewczyna mocne kopyto) jednocześnie wykrzykując ... i bum! Teraz gość leży nieżywy! (mogłem pomylić słowa, ale sens ten sam), mój 12-letni syn powiedział z pełnią powagi w oczach: Zaraz tu dostanę zawału. A przypomnę, że w dzisiejszych czasach przestraszyć 12-latka to nielada wyczyn. To był dopiero początek tej pełnej historii, grozy i ciekawostek, wycieczki. Jedyny minus- za krótko. 20 minut wysłuchiwania treści historycznych z ust kompetentnej do tego osoby to za krótko. Choć syn i tak wyszedł z tego (obleganego) miejsca z całą garścią wiedzy historycznej, za co serdecznie dziękujemy. To powinno być 1,5 godziny wykładu. A krzywy dom.... Widzieć na zdjęciach, a wejść do środka, to dwie baaardzo różne rzeczy. Po dwóch sekundach spędzonych w środku zaczęło mi się tak kręcić w głowie, że musiałem usiąść na kanapie (która jest wewnątrz), a dotarcie do kanapy nie jest takie proste. Po dwóch minutach, myślałem, że moje dzieci, będące tam razem ze mną, a które się świetnie bawiły eksperymentami grawitacyjnymi (woda płynąca pod górę, czy bille bilarda spadające w górę stołu) będą mnie stamtąd wynosić za ręce i nogi. To, co tutaj napisałem, jest baaardzo dużym skrótem wszystkich atrakcji. Nie będę spoilerował, co jeszcze tam czeka nieświadomego ich atrakcji człowieka. Spędziliśmy na Farmie ponad 7 godzin, a czujemy niedosyt. Przyjedziemy jeszcze raz. 210 km to nie tak dużo. A co!
Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji (2 dorosłych+1 dziecko)
Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji (1 dorosły+1 dziecko)
Rodzinna zabawa na Farmie Iluzji (2 dorosłych+1 dziecko)
Twoja opinia
Ocena
×
Zasady dodawania opinii
 1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
 2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
 3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
 4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
 5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
 6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl

Zdjęcia Marzycieli

Zdjęcia naszych klientów z realizacji usługi

Pytania Marzycieli

Jeszcze nikt nie zadał pytania dotyczącego tego produktu.

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!