Właśnie przyszło zaproszenie na Baby Shower, nazywane także brzuszkowym lub bocianowym i nie za bardzo masz pomysł co kupić na prezent dla ciężarnej? Z pomocą przychodzi Katalog Marzeń! Cały czas powiększamy ofertę prezentową dla przyszłych mam, a póki co możemy zaproponować liczne zabiegi SPA, masaże, sesje zdjęciowe, zajęcia rozwijające takie jak scrapbooking czy chustowanie

Jeśli dalej nie wiesz jaki prezent podarować swojej żonie, siostrze, cioci czy koleżance w ciąży, to proponujemy sprezentować Voucher Kwotowy lub Księgę Marzeń. Wszystkie Nasze przeżycia są ważne przez 12 miesięcy, dlatego taki prezent może przydać się po porodzie, kiedy młoda mama będzie potrzebowała spokoju, odpoczynku i pełnego relaksu.

Prezent dla kobiety w ciąży

Liczba prezentów: 17
Liczba prezentów: 17

Przyznajemy, wymyślenie prezentu dla kobiety w ciąży może być problematyczne, jednak Nasz zespół przychodzi z pomocą!

Póki co czeka na Ciebie lista blisko 20 atrakcji dostępnych dla kobiet w ciąży. Specjalne zabiegi SPA, takie jak masaż, pedicure, czy może po prostu voucher SPA zostały idealnie dopasowane dla każdej kobiety, która spodziewa się dziecka. 

Jeśli jednak martwisz się, czy nie ma żadnych przeciwskazań, to warto wybrać chociażby Księgę Marzeń dla Niej, którą można wykorzystać w ciągu 12 miesięcy, co daje Nam idealny prezent po zakończeniu ciąży, czyli wtedy, kiedy odpoczynek i relaks dla Młodej Mamy jest najważniejszy!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost