POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 31 dostępnych

Wyjątkowe prezenty dla kobiet w ciąży

Okres ciąży i oczekiwania na narodziny dziecka to czas, w którym kobieta na nowo odkrywa siebie i pogłębiania swoich pasji. To również miesiące, w których przyszła mama przygotowuje się do powitania na świecie swojej pociechy, a jej ciało zmienia się wraz z kolejnymi miesiącami. Co podarować brzemiennej kobiecie?

Magia wspomnień, czyli fotografia „brzuszkowa”

Wraz z upływem lat nawet najżywsze wspomnienia stopniowo zaczynają się zacierać. Aby do tego nie dopuścić i aby czas ciąży już na zawsze był niezwykłym rozdziałem w życiu kobiety, warto zadbać o niecodzienne pamiątki, które do niego nawiążą. Jedną z nich może być efekt sesji zdjęciowej z młodą mamą w roli głównej. Spotkanie z profesjonalnym fotografem, który poza wieloletnim doświadczeniem w pracy z aparatem posiada również niezwykłe podejście do ciężarnych kobiet to gwarancja klimatycznych fotografii, które staną się wyjątkowym prezentem. Każda sesja zostanie starannie przygotowana tak, aby modelka czuła się w studio swobodnie i pewnie.

Przewodni motyw zdjęć zostanie ustalony wspólnie z ekipą, ale jedno jest pewne – ich celem będzie sprawienie, aby obdarowana voucherem na sesję dla kobiet w ciąży dziewczyna poczuła się naprawdę wyjątkowo. Niewielka koperta z kuponem w środku to świetny prezent dla kobiet w ciąży, który możesz im podarować na przykład podczas tradycyjnego baby shower – przyjęcia organizowanego na cześć nienarodzonego jeszcze potomka.

Grunt to zdrowie – zabiegi relaksacyjne dla kobiet w ciąży

Kobieta w ciąży szczególnie bardzo zasługuje na odpoczynek i czas dla siebie. Pamiętaj o tym i wybierając prezent dla ciężarnej, zdecyduj się na jeden z zabiegów odprężających, masaży lub pobyt w profesjonalnym salonie odnowy biologicznej. Wystarczy jedno popołudnie w SPA, aby przyszła mama zregenerowała siły, zadbała o siebie i złapała głęboki oddech przez nadchodzącym rozwiązaniem. Sztab specjalistów zadba o to, aby wszystkie zabiegi zostały doskonale dopasowane do potrzeb klientki i wytycznych lekarza, a obdarowanej w ten sposób dziewczynie nie pozostanie nic innego, jak tylko cieszyć się czasem dla siebie.

Jeśli nie wiesz, na co konkretnie miałaby ochotę przyszła mama, ale chcesz zafundować jej pobyt w salonie piękności, zawsze możesz natomiast wybrać opcję związaną z voucherem kwotowym do SPA. W takiej sytuacji to ona zdecyduje, na co przeznaczy otrzymane pieniądze, a ty będziesz mieć pewność, że z okazji ważnego święta dajesz prezent, który z pewnością przyniesie jej dużo frajdy.

Ciekawym pomysłem będzie też pedicure w SPA albo relaks w grocie solnej, na który z pewnością nie zabraknie czasu nawet najbardziej zabieganym przyszłym mamom.

Czas dla siebie – kreatywne prezenty dla kobiet oczekujących dziecka

Kolejne miesiące ciąży można również wykorzystać na rozwijanie swoich zainteresowań. Jeśli tylko pozwala na to zdrowie i nie brak sił, przyszłe mamy zyskują szansę na odwiedzanie ulubionych miejsc i odkrywanie pasji bez obaw o brak czasu. Jeśli chcesz pomóc swojej przyjaciółce albo siostrze, które oczekują dziecka, w odnalezieniu zainteresowań, podaruj im prezent dla kobiet w ciąży w postaci vouchera pełnego kreatywności. Wieczór w teatrze z pewnością zaowocuje mnóstwem wspomnień i emocjami, które towarzyszą wszystkim widzom podczas śledzenia losów bohaterów najważniejszych dramatów literackich z całego świata. Udział w warsztatach czekoladowych będzie szansą na to, aby odkryć w sobie duszę cukiernika i nauczyć się tworzenia jednego z najbardziej uwielbianych słodyczy wszechczasów. Kurs chustowania docenią natomiast te kobiety w ciąży, które chciałyby nie tylko rozwinąć swoją wyobraźnię, ale też zyskać całkiem nowe, praktyczne umiejętności, które ułatwią im opiekę nad nowo narodzonym dzieckiem.

Prezenty dla kobiet w ciąży szyte na miarę

Podobnie jak w przypadku innych osób, które chcielibyśmy obdarować, sprawiając im przy tym radość, również kobietom w ciąży warto sprawić prezent, który będzie dosłownie uszyty na miarę. Może nim być na przykład vouchera umożliwiający spotkanie z profesjonalną brafitterką. Taka osoba nie tylko dokładnie zmierzy klientkę, ale również pomoże jej dobrać najwygodniejsze modele bielizny i doradzi, jaki krój czy kolor najlepiej podkreśli jej urodę.

Inne pomysły na upominki dla ciężarnych kobiet

Inną propozycją perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb i wymagań kobiet w ciąży będzie wizyta u stylisty fryzur, który wykona zapierającą dech w piersiach metamorfozę. Zmiana koloru, dodanie pasemek albo skrócenie włosów to doskonałe pomysły na odświeżenie wyglądu i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Ciąża to czas, w którym kobieta przygotowuje się na narodziny dziecka, jednak warto, aby wykorzystała go również na dbanie o samą siebie. Pomóż jej w tym, wręczając prezent w postaci vouchera szytego na miarę.