BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(731 opinii) od 139 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(599 opinii) od 200 zł od 150 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(619 opinii) 249 zł
BESTSELLER
Voucher na kolację 100 PLN
(282 opinii) od 100 zł
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(271 opinii) od 289 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej: Odważna i romantyczna
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Chwile Przyjemności
Masaż SPA - chwila relaksu
(147 opinii) od 69 zł
Stwórz własną Fotoksiążkę
(4 opinie) od 50 zł
Grota solna - karnet
(26 opinii) od 59 zł
BESTSELLER
Ebooki i audiobooki bez limitu
Manicure i pedicure: SPA dla dłoni i stóp
(85 opinii) od 179 zł od 134 zł
Masaż dla kobiet w ciąży
(30 opinii) od 179 zł od 134 zł
Sesja zdjęciowa w ciąży
(8 opinii) od 299 zł
Sesja zdjęciowa dla dzieci
(3 opinie) od 299 zł
Kurs chustowania
(1 opinia) 279 zł
NOWOŚĆ
Masaż czekoladowy w Yasumi
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Relaks w SPA
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet SPA 200 PLN
PROMOCJA
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej: Bogini przygody
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 55 dostępnych

Wyjątkowe prezenty dla kobiet w ciąży

Okres ciąży i oczekiwania na narodziny dziecka to czas, w którym kobieta na nowo odkrywa siebie i pogłębiania swoich pasji. To również miesiące, w których przyszła mama przygotowuje się do powitania na świecie swojej pociechy, a jej ciało zmienia się wraz z kolejnymi miesiącami. Co podarować brzemiennej kobiecie?

Magia wspomnień, czyli fotografia „brzuszkowa”

Wraz z upływem lat nawet najżywsze wspomnienia stopniowo zaczynają się zacierać. Aby do tego nie dopuścić i aby czas ciąży już na zawsze był niezwykłym rozdziałem w życiu kobiety, warto zadbać o niecodzienne pamiątki, które do niego nawiążą. Jedną z nich może być efekt sesji zdjęciowej z młodą mamą w roli głównej. Spotkanie z profesjonalnym fotografem, który poza wieloletnim doświadczeniem w pracy z aparatem posiada również niezwykłe podejście do ciężarnych kobiet to gwarancja klimatycznych fotografii, które staną się wyjątkowym prezentem. Każda sesja zostanie starannie przygotowana tak, aby modelka czuła się w studio swobodnie i pewnie.

Przewodni motyw zdjęć zostanie ustalony wspólnie z ekipą, ale jedno jest pewne – ich celem będzie sprawienie, aby obdarowana voucherem na sesję dla kobiet w ciąży dziewczyna poczuła się naprawdę wyjątkowo. Niewielka koperta z kuponem w środku to świetny prezent dla kobiet w ciąży, który możesz im podarować na przykład podczas tradycyjnego baby shower – przyjęcia organizowanego na cześć nienarodzonego jeszcze potomka.

Grunt to zdrowie – zabiegi relaksacyjne dla kobiet w ciąży

Kobieta w ciąży szczególnie bardzo zasługuje na odpoczynek i czas dla siebie. Pamiętaj o tym i wybierając prezent dla ciężarnej, zdecyduj się na jeden z zabiegów odprężających, masaży lub pobyt w profesjonalnym salonie odnowy biologicznej. Wystarczy jedno popołudnie w SPA, aby przyszła mama zregenerowała siły, zadbała o siebie i złapała głęboki oddech przez nadchodzącym rozwiązaniem. Sztab specjalistów zadba o to, aby wszystkie zabiegi zostały doskonale dopasowane do potrzeb klientki i wytycznych lekarza, a obdarowanej w ten sposób dziewczynie nie pozostanie nic innego, jak tylko cieszyć się czasem dla siebie.

Jeśli nie wiesz, na co konkretnie miałaby ochotę przyszła mama, ale chcesz zafundować jej pobyt w salonie piękności, zawsze możesz natomiast wybrać opcję związaną z voucherem kwotowym do SPA. W takiej sytuacji to ona zdecyduje, na co przeznaczy otrzymane pieniądze, a ty będziesz mieć pewność, że z okazji ważnego święta dajesz prezent, który z pewnością przyniesie jej dużo frajdy.

Ciekawym pomysłem będzie też pedicure w SPA albo relaks w grocie solnej, na który z pewnością nie zabraknie czasu nawet najbardziej zabieganym przyszłym mamom.

Czas dla siebie – kreatywne prezenty dla kobiet oczekujących dziecka

Kolejne miesiące ciąży można również wykorzystać na rozwijanie swoich zainteresowań. Jeśli tylko pozwala na to zdrowie i nie brak sił, przyszłe mamy zyskują szansę na odwiedzanie ulubionych miejsc i odkrywanie pasji bez obaw o brak czasu. Jeśli chcesz pomóc swojej przyjaciółce albo siostrze, które oczekują dziecka, w odnalezieniu zainteresowań, podaruj im prezent dla kobiet w ciąży w postaci vouchera pełnego kreatywności. Wieczór w teatrze z pewnością zaowocuje mnóstwem wspomnień i emocjami, które towarzyszą wszystkim widzom podczas śledzenia losów bohaterów najważniejszych dramatów literackich z całego świata. Udział w warsztatach czekoladowych będzie szansą na to, aby odkryć w sobie duszę cukiernika i nauczyć się tworzenia jednego z najbardziej uwielbianych słodyczy wszechczasów. Kurs chustowania docenią natomiast te kobiety w ciąży, które chciałyby nie tylko rozwinąć swoją wyobraźnię, ale też zyskać całkiem nowe, praktyczne umiejętności, które ułatwią im opiekę nad nowo narodzonym dzieckiem.

Prezenty dla kobiet w ciąży szyte na miarę

Podobnie jak w przypadku innych osób, które chcielibyśmy obdarować, sprawiając im przy tym radość, również kobietom w ciąży warto sprawić prezent, który będzie dosłownie uszyty na miarę. Może nim być na przykład vouchera umożliwiający spotkanie z profesjonalną brafitterką. Taka osoba nie tylko dokładnie zmierzy klientkę, ale również pomoże jej dobrać najwygodniejsze modele bielizny i doradzi, jaki krój czy kolor najlepiej podkreśli jej urodę.

Inne pomysły na upominki dla ciężarnych kobiet

Inną propozycją perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb i wymagań kobiet w ciąży będzie wizyta u stylisty fryzur, który wykona zapierającą dech w piersiach metamorfozę. Zmiana koloru, dodanie pasemek albo skrócenie włosów to doskonałe pomysły na odświeżenie wyglądu i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. Ciąża to czas, w którym kobieta przygotowuje się na narodziny dziecka, jednak warto, aby wykorzystała go również na dbanie o samą siebie. Pomóż jej w tym, wręczając prezent w postaci vouchera szytego na miarę.