Załadowano 5 z 5 dostępnych

Jazda Nissanem bez trzymanki

Jak sprawić, aby wręczany przez nas miłośnikom „czterech kółek” prezent wywołał niezwykłe emocje? Przede wszystkim podaruj im coś, czego z pewnością się nie spodziewają. Może w tym roku będzie to voucher na przejazd Nissanem bez limitu prędkości?

Dzięki takiemu upominkowi, Twoi bliscy będą mieli niecodzienną okazję przetestować tę kilkusetkonną maszynę na własnej skórze. Rozwiane włosy i widoki dosłownie rozpływające się ze szybą to tylko wstęp do prawdziwych emocji, które przeżyją podczas jazdy Nissanem GT-R na torze.

Jazda Nissanem przez ulice miast

Fanom ulicznych pościgów polecamy natomiast jazdę Nissanem GT-R ulicami miasta. Gliwice, Poznań i Warszawa tylko czekają na to, aby zwiedzić je za kierownicą Nissana GT-R, ale tym razem nie będzie to zwykła wycieczka krajoznawcza. Szykuje się coś znacznie bardziej wystrzałowego!

Przejażdżki Nissanem na torze wyścigowym

Marzysz, aby wziąć udział w wyścigu samochodowym? W takim razie zdecyduj się na pojedynek Nissana GT-R z innym, ultraszybkim autem. Może będzie to legendarne Lamborghini albo Ferrari F430? Wybór należy do Ciebie. A każdym razem możesz być jednak pewien, że czeka Cię doskonała zabaw przy dźwięku wyjącego silnika i zapachu palonych opon.

Co ważne, podczas takiego pojedynku właściciel vouchera z Katalogu Marzeń będzie mógł przetestować obydwa modele samochodów, dzięki czemu sam dokona porównania. Przejazd Nissanem GT-R na prezent to jednak emocje, obok których trudno przejść obojętnie.

Moto-pakiety z jazdą Nissanem na prezent

Nie wiesz, jaką wersję vouchera obejmującego przejazd Nissanem GT-R wybrać na prezent dla najbliższych? W takim razie zostaw im tzw. wolną rękę i pozwól samodzielnie wybrać upominek, który spełni wszystkie ich życzenia. Jak to zrobić? Wystarczy zdecydować się na pakiet marzeń „Motoryzacyjna przygoda” albo „Szybcy i wściekli”. W każdym z nich znajdziesz najróżniejsze atrakcje związane z jazdą Nissanem GT-R, a dodatkowo „Szybcy i wściekli” to prezent dostępny w aż czterech rozmiarach. Zdecyduj się na jeden z nich i podaruj bliskim od 66 do aż 101 możliwości świetnej zabawy!

Co sprawia, że jazda Nissanem wręczana na prezent to strzał w dziesiątkę?

Przede wszystkim to, że wybierasz upominek pełen emocji, pasji i uczuć. Obdarowujesz ważne dla Ciebie osoby voucherem, który pomaga im spełnić najbardziej niezwykłe marzenia, a jazda za kierownicą Nissana GT-R bez wątpienia jest jednym z nich. Poza tym, na stronie Katalogu Marzeń znajdziesz naprawdę wiele pomysłów, wśród których z pewnością czai się idealny prezent dla miłośnika motoryzacji. Wystarczy tylko chwila, aby wywołać prawdziwą radość!

Co więcej, jazda Nissanem to propozycja nie tylko dla tych, którzy w portfelu noszą „prawko”. Dzięki voucherowi na rajd co-drive Nissanem GT-R, emocje związane z wyścigami może przeżyć także ten, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z motoryzacją.