o prezentach

Witajcie w Masażowym Świecie

Data aktualizacji: 2020-06-15

Masaż uznawany jest za jedną z najstarszych metod relaksacyjnych. Nie tylko pozwala uwolnić zmęczone mięśnie od napięcia, lecz także ma zbawienny wpływ na układ limfatyczny, poprawia tym samym wygląd i kondycję skóry. Odpowiednio wykonany masaż usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego, krwionośnego i wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego.

Zachęcona pakietem korzyści...

Jakie daje realizacja mojego marzenia, umówiłam się na godzinną sesję masażu klasycznego całego ciała. Pojawiłam się w Masażowym Świecie incognito  - nie zdradzałam, że pracuję dla Katalogu Marzeń. Przywitała mnie przemiła i profesjonalna załoga, relaksująca cisza i zniewalająca woń olejków, unosząca się w całym salonie.

Masażowy Świat

Mieści się w klimatycznej kamienicy z końca XIX wieku przy Alejach Jerozolimskich, w ścisłym centrum Warszawy. Mimo to, w salonie panuje kameralna, niemalże rodzinna atmosfera, a klient traktowany jest z najwyższą uwagą i sympatią. Przed zabiegiem masażyści przeprowadzają ankietę dotyczącą potrzeb i chorób pacjentów, która pomaga im dopasować wariant usługi do jego warunków zdrowotnych. Uwzględniana jest tolerancja na dotyk i indywidualne oczekiwania – i tak, możemy wybierać spośród masażu relaksacyjnego, leczniczego lub odprężającego.  Podczas zabiegu masażyści są wyczuleni na wszelkie sugestie i potrzeby masowanej osoby, dzięki czemu masaż staje się odprężającą chwilą przyjemności, kojącą zmysły.

Nie ukrywam, miałam niewielkie oczekiwania względem efektów godzinnego masażu – szybko jednak zmieniłam zdanie. Miękkie, sprawne dłonie masażystki zdziałały cuda! Ciepły olejek otulał mnie orientalnym aromatem, podczas gdy masażystka z wprawą walczyła z moim napięciem mięśniowym. Dzięki tej wizycie miałam okazję doświadczyć niesamowitego wrażenia ,,czucia całego swojego ciała”. Zostałam również poinformowana o potencjalnych zagrożeniach zdrowotnych - masaż może mieć bowiem działanie lecznicze i często bywa rekomendowany przez lekarza jako wsparcie tradycyjnego leczenia.

Z pewnością powrócę do Masażowego Świata na kolejne sesje.

Nigdy przedtem nie czułam się równie wypoczęta, rozluźniona i zrelaksowana. Masaż rzeczywiście ukoił moje zmysły – pozwolił również zawalczyć o zdrowie moich mięśni i stawów. Każdy z nas zasługuje na chwilę tej nieziemskiej przyjemności. Serdecznie polecam!

Aktualizacja: Niestety Masażowy Świat nie jest dostępny w naszej ofercie. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Masaże i Zabiegi SPA po więcej masażowych inspiracji! 

Data publikacji: 2016-07-22

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.