TOP10 Kobiecych Bestsellerów

Data aktualizacji: 2017-02-24

Zastanawiasz się, co na prezent dla dziewczyny, żony, mamy, siostry czy przyjaciółki z okazji Dnia Kobiet? Mimo różnorodności upodobań i preferencji, znajdziesz tu wymarzony prezent dla każdej uroczej damy - sprawdź TOP10 najchętniej kupowanych prezentów dla niej i wykaż się kreatywnością!

1. Masaż klasyczny

… czyli klasyka wśród przeżyć relaksacyjnych. Masaż klasyczny zwiększa elastyczność i sprężystość skóry, a także przyspiesza przemianę materii, a więc sprawdzi się jako prezent dla kobiety w każdym wieku. Leczniczy i relaksujący zabieg poprawiający ogólne samopoczucie to prezentowy strzał w dziesiątkę, co potwierdza opinia naszej klientki, p. Krystyny: Spędziłam bardzo przyjemne chwile. Masaż był świetny, zrelaksowałam się i odpoczęłam. Dzisiaj czuję się świetnie.

2. Masaż gorącymi kamieniami

Masaż z wykorzystaniem gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego to możliwość poznania wielusetletniej tradycji relaksu Dalekiego Wschodu. Magiczne kamienie kumulujące w sobie ciepło skutecznie koją zmysły i wprowadzają w stan głębokiego odprężenia – przedwiośnie to idealny czas na masaż gorącymi kamieniami!

3. Masaż relaksacyjny

Jak widać, na liście kobiecych bestsellerów prym wiodą przeżycia relaksacyjne. Fakt ten nie dziwi, wszak kobiety kochają oddawać się przyjemności płynącej z odprężenia. Ale! Niestety nie zawsze mają na to czas – niekiedy trudno oderwać się od ferworu codziennych obowiązków, dlatego masaż relaksacyjny to fantastyczny pomysł na prezent. W ciągu 12 miesięcy obdarowana osoba na pewno znajdzie czas na realizację marzenia :-)

4. Popołudnie SPA dla Niej

Jestem zachwycona. Pełen relaks. Czas mógłby się zatrzymać! albo Bardzo mi się podobało, chyba aż za bardzo, bo chciałabym częściej dostawać takie prezenty. Prawdziwy odpoczynek dla ciała i duszy – komentarze naszych klientek mówią same za siebie. Popołudnie w SPA dla Niej to wymarzony prezent dla kobiety, która potrzebuje antidotum na stres i spadek energii witalnej.

5. Kolacja we dwoje

Nic tak nie łączy ludzi jak wspólny posiłek, a oderwanie kobiety od pitraszenia w kuchni i zabranie jej na specjalnie dla niej przygotowaną kolację może okazać się najlepszym wyborem i formą rewanżu. Kolacja we dwoje to prezent, który bez obaw możesz podarować zarówno dziewczynie i żonie, jak i mamie czy teściowej.

6. Voucher SPA 200 PLN

Dzięki temu voucherowi nie musisz się zastanawiać, który zabieg SPA wybrać – czy masaż relaksacyjny, czy masaż orientalny, a może jednak masaż miodem. Dzięki otwartemu voucherowi SPA obdarowana osoba sama zdecyduje, na co ma ochotę.

7. Masaż czekoladowy

Czekolada w nietuczącym wydaniu? Na taki słodki zabieg nie trzeba namawiać żadnej kobiety – masaż czekoladowy będzie spełnieniem marzeń :-)

8. Degustacja win dla dwojga – warsztaty z sommelierem

Wino to barrrdzo kobiecy trunek – degustacja połączona z warsztatami będzie sensualną podróżą po barwach, zapachach i smakach z najciekawszych zakątków, a klimatyczny wystrój winiarni pozwoli na miłe i relaksujące spędzenie czasu.

9. Księga Marzeń dla Niej

To pakiet ponad 130 kobiecych przeżyć, spośród których obdarowana osoba wybierze tę, która najbardziej jej się spodoba. Dzięki Księdze Marzeń dla Niej Ty masz gwarancję trafionego wyboru, a ona wachlarz marzeń do realizacji.

10. Księga Marzeń Chwile Przyjemności

Chyba już wspominaliśmy, że kobiety kochają oddawać się przyjemnościom, a tak się składa, że Księga Marzeń Chwile Przyjemności to pakiet ponad 100 barrrdzo przyjemnych atrakcji, a wśród nich: przeżycia relaksacyjne, kreatywne, degustacyjne i z adrenaliną.

Mamy nadzieję, że lista naszych kobiecych bestsellerów ułatwi wybór prezentu na Dzień Kobiet – powodzenia!

Data publikacji: 2017-02-24

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!