o prezentach

Najlepsze Prezenty na Walentynki

Data aktualizacji: 2020-10-20

Zbliżają się Walentynki, a wraz z nimi wspaniałe i romantyczne chwile. Oprócz tego nadchodzą też dylematy, co kupić ukochanej osobie z okazji tego wyjątkowego święta. Wyszukaliśmy dla Was prezenty, które nie tylko sprawią radość drugiej połówce, ale przede wszystkim pozytywnie ją zaskoczą! Przygotowane przez nas przeżycia ułożyliśmy w trzy grupy – sprawdź najlepszy prezent na walentynki dla niej, najlepszy prezent na walentynki dla niego oraz sekcję prezenty na walentynki do 100 złotych

5 najlepszych prezentów na walentynki dla niej

Co na Walentynki dla dziewczyny? Czekoladki, miś albo kwiaty – są świetnymi prezentami, ale niezbyt praktycznymi (no, może oprócz czekoladek ;)). To właśnie profesjonalny masaż relaksacyjny sprawi, że Twoja wybranka zapomni o rutynie. Emocjonujący lot szybowcem dostarczy jej niezapomnianych wrażeń, a wieczór w teatrze dla dwojga to coś, z czego skorzystacie oboje! Przejrzyj nasze pomysły na prezenty walentynkowe dla dziewczyny i wybierz ten, który skradnie jej serce!

 1. Masaż relaksacyjny  (cena od 79 zł)
 2. Dzień w Spa dla Niej  (cena od 329 zł)
 3. Lot szybowcem  (cena od 149 zł)
 4. Escape room — pokój zagadek  (cena od 65 zł)
 5. Wieczór w teatrze dla dwojga  (cena od 55 zł)

5 najlepszych prezentów na walentynki dla niego

Co kupić chłopakowi na Walentynki? Dla wielu kobiet to nie lada zagwozdka! Oszczędzimy Ci godzinnych poszukiwań w centrum handlowym. Mamy 5 świetnych propozycji, które dostarczą Twojemu mężczyźnie nowych, oryginalnych wrażeń. Kurs kiperski dla amatorów dobrego piwa czy ostre strzelanie rodem z filmów akcji — znajdź perfekcyjny prezent na walentynki dla Niego !

 1. Ostre strzelanie  (cena od 149 zł)
 2. Lot paralotnią  (cena od 149 zł)
 3. Pakiet Marzeń Dla Niego  (cena 199zł)
 4. Degustacja piwa — kurs kiperski  (cena od 165 zł)
 5. Jazda gokartem  (cena od 49 zł)

Najlepsze prezenty na walentynki do 100 złotych

Idealny prezent nie musi być drogi – ważne, żeby pasował do odbiorcy i sprawił mu radość. Rewelacyjnym prezentem będzie jazda quadem lub paintball laserowy dla dwojga dla miłośników aktywnej rozrywki. Seans w grocie solnej jest nie tylko oryginalną randką, ale również zdrowym i relaksującym sposobem na spędzenie zimowego popołudnia.

 1. Relaks w Grocie Solnej dla dwojga  (cena od 25 zł)
 2. Jazda quadem  (cena od 35 zł)
 3. Pakiet Marzeń Chwile Przyjemności  (cena 99 zł)
 4. Paintball laserowy dla dwojga  (cena od 40 zł)

Najlepsze prezenty na walentynki to spełnione marzenia

Małe gesty mogą znaczyć więcej niż wielkie słowa. Dlatego w te Walentynki postaw na prezent w formie przeżyć i emocji, które pozostaną w pamięci ukochanej osoby na długo. Podaruj Twojej drugiej połówce prezent o największej wartości — daj jej swój czas. Niezależnie od tego co będzie robić tego dnia, spędźcie go razem. To najlepszy prezent walentynkowy, jaki tylko można sobie wymarzyć. Po więcej inspiracji zajrzyj do dedykowanej kategorii prezent na walentynki. Miłego świętowania!

Data publikacji: 2018-01-25

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.