Najlepsze Prezenty na Walentynki

25 stycznia 2018

Zbliżają się Walentynki, a wraz z nimi (oprócz romantycznych chwil) dylematy, co kupić ukochanej osobie z okazji tego wyjątkowego święta. Wyszukaliśmy dla Was prezenty, które nie tylko sprawią radość drugiej połówce, ale przede wszystkim ją zaskoczą! Przygotowane przez nas przeżycia ułożyliśmy w trzy grupy – sprawdź Top 5 prezentów dla Niej, Top 5 prezentów dla Niego oraz sekcję prezentów do 100zł

Top 5 prezentów dla Niej

Co na Walentynki dla dziewczyny? Czekoladki, miś albo kwiaty – są świetnymi prezentami, ale niezbyt praktycznymi (no, może oprócz czekoladek ;)). To właśnie profesjonalny Masaż relaksacyjny sprawi, że Twoja wybranka zapomni o rutynie. Emocjonujący Lot szybowcem dostarczy jej niezapomnianych wrażeń, a Wieczór w teatrze dla dwojga to coś, z czego skorzystacie oboje!

Top 5 prezentów dla Niego

Co kupić chłopakowi na walentynki? Dla wielu kobiet to nie lada zagwozdka! Oszczędzimy Ci godzinnych poszukiwań w centrum handlowym – mamy 5 świetnych propozycji, które dostarczą Twojemu mężczyźnie nowych, oryginalnych wrażeń. Kurs kiperski dla amatorów dobrego piwa czy Ostre strzelanie rodem z filmów akcji - znajdź perfekcyjny prezent na walentynki dla Niego!

Top 5 prezentów do 100zł

Idealny prezent nie musi być drogi – ważne, żeby pasował do odbiorcy i sprawił mu radość. Rewelacyjnym prezentem będzie Jazda quadem lub Paintball laserowy dla dwojga - dla miłośników aktywnej rozrywki. Seans w grocie solnej jest nie tylko oryginalną randką, ale również zdrowym i relaksującym sposobem na spędzenie zimowego popołudnia.

Małe gesty mogą znaczyć więcej niż wielkie słowa. Dlatego w te Walentynki postaw na prezent w formie przeżyć i emocji, które pozostaną w pamięci ukochanej osoby na długo. 

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!