Prezent na miarę kobiecych marzeń

Data aktualizacji: 2017-03-10

Ubrania i akcesoria do stylizacji to jedne z tych prezentów, które kobiety najczęściej sprawiają sobie osobiście. Wiadomo, gust, rozmiar i tak dalej – łatwo popełnić faux pas, więc wybór tego typu prezentów dla kobiety pozostawia się im samym. Ale mamy kilka pomysłów na to, jak uniknąć prezentowej wpadki i ciekawie spersonalizować „garderobiane” upominki dla Niej.

Warsztaty szycia na maszynie

Kreatywny i jakże praktyczny prezent. Kiedyś szycie na maszynie było umiejętnością, którą dysponowało wiele kobiet, a także młodych dziewcząt – wszak nauka szycia była niegdyś obowiązkowym przedmiotem szkolnym przygotowującym nie tylko do zawodu, lecz także radzenia sobie w życiu codziennym. Do dziś zawód krawcowej jest dość popularny i miłośniczki oryginalnych rozwiązań modowych chętnie korzystają z oferowanych usług. Dlaczego? Bo zdolna krawcowa potrafi wyczarować niepowtarzalną kreację, której żadna inna kobieta nie dostanie w sieciowym butiku.

Wybierz voucher na warsztaty szycia na maszynie i osobiście przekonaj się, ile radości daje samodzielne wyczarowanie spersonalizowanych ubrań i dodatków! Idealny pomysł na prezent dla kobiet, które mają własny styl i chcą go wyrażać poprzez nietuzinkowe kreacje.

Zaprojektuj wymarzoną sukienkę

Taką, która będzie idealnie dopasowana i skrojona według Twojego pomysłu oraz niedostępna w żadnym innym sklepie. Voucher na zaprojektowanie wymarzonej sukienki to nie tylko inwestycja w niepowtarzalną część garderoby, lecz także w wygodę i funkcjonalność, które w bezpośredni sposób przekładają się na wygląd i samopoczucie właścicielki.

Seria spotkań w pracowni krawieckiej to świetna przygoda, możliwość wkroczenia w magiczny świat igieł i nitek oraz, co najważniejsze, owocne i efektywne rozmowy z projektantami, którzy wcielą Twoja marzenia w życie.

Tie art, czyli krawat dla Niej

Myślisz, że to ekstrawagancja? Nic bardziej mylnego. Kreując swój wizerunek, uzewnętrzniasz swoją osobowość, a unikatowy dodatek potrafi zdziałać cuda. Efektowny krawat, który zwraca uwagę niezwykłym kształtem i fikuśnym wzorem, jest fantastycznym sposobem na podkreślenie kobiecości, elegancji i nietuzinkowego stylu.

Voucher Tie art dla Niej to szansa na stworzenie unikatowego krawata, który będzie świetną alternatywą dla sztampowych apaszek i szalików.

Warsztaty tworzenia biżuterii

Dobrze dobrana biżuteria to coś w rodzaju garderobianej wisienki na torcie. Nawet najmniejszy detal potrafi dodać niejednej kreacji szyku i elegancji, a własnoręcznie wykonana biżuteria dodatkowo akcentuje niepowtarzalny charakter i styl właścicielki. Warto więc rozważyć warsztaty tworzenia biżuterii, podczas których można zgłębić tajniki tworzenia różnych form biżuteryjnych z zastosowaniem wszelkiego rodzaju materiałów i technik.

Polecamy na prezent dla kobiety, która lubi kreatywnie spędzać czas i chętnie nosi biżuterię. Własnoręczne wykonanie kolczyków czy bransoletki przyniesie wiele radości i uzupełni szkatułkę o piękny, spersonalizowany drobiazg.

Więcej pomysłów na miarę kobiecych marzeń znajdziesz tutaj.

Data publikacji: 2017-03-10

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!