Ciesz się życiem na urlopie!

Data aktualizacji: 2016-07-19

Sezon urlopowy dopiero się rozpoczął, a już wszyscy mamy go dość. Też masz wrażenie, że wracając z urlopu jesteś bardziej zmęczony, niż gdybyś ten czas spędził w pracy? Nie powinno tak być! Jak zapewnić sobie niezapomniany urlop, który nie tylko pozwoli nam się zrelaksować, lecz także pozostawi piękne wspomnienia? Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz :)

Nic na siłę

Kluczem do zaplanowania urlopu marzeń jest szczerość z samym sobą. Większość z nas co roku zmusza się do podejmowania aktywności niezgodnych z ich temperamentem i upodobaniami. Stanowczo zbyt często kierujemy się trendami turystycznymi lub zdaniem innych. Jeśli spędzamy czas wolny w większym gronie, zazwyczaj idziemy na kompromis  – ulegamy sugestiom rodziny, przyjaciół, dzieci, naszej drugiej połówki. Często tez bywa tak, że czas wolny wykorzystujemy niewłaściwie -  zamiast wykorzystać czas na zasłużony odpoczynek, oddajemy się domowym obowiązkom.

Odważ się marzyć!

Badania opinii pokazują, że znaczna część Polaków spędza urlop wykonując drobne prace remontowe w swoich domach lub podejmując inne aktywności zarobkowe. Warto w tym czasie wygospodarować jednak część czasu na relaks. Bez względu na to, czy wolimy wypoczywać bardziej lub mniej aktywnie, czas wolny od pracy jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia i przyczynia się do zwiększenia efektywności zawodowej.

Urlop jest najlepszym momentem na to, by podążać za swoimi marzeniami! Jeśli nie przepadasz za wyjazdami zagranicznymi, możesz umilić sobie czas różnymi aktywnościami niedaleko Twojego miejsca zamieszkania. Zawsze marzyłeś o skoku na bungee, o tym by nauczyć się pilotować awionetkę albo zasiąść za kierownicą Ferrari, ale nie znalazłeś w sobie odwagi? Dni wolne od pracy stwarzają doskonałą okazję do tego, by niespełnione marzenia przemienić w piękne wspomnienia z wakacji! Wariant ten jest szczególnie atrakcyjny dla tych, którzy mają do dyspozycji niewiele czasu wolnego, lub muszą pogodzić wypoczynek z innymi obowiązkami.

Niezliczone możliwości

Aktywnie czy sportowo, samemu czy w grupie -  na naszej stronie możesz wybrać swoje marzenie spośród niezliczonej ilości niezapomnianych przeżyć. Jeżeli zaś nie masz określonego pomysłu na to, jak spędzić wolny czas, pozwól nam pobudzić Twoją wyobraźnię.

Możesz wybierać spośród dziewięciu kategorii różnych aktywności, które z pewnością pozwolą Ci przeżyć chwile pełne wrażeń - możesz je zafundować sobie lub bliskiej Ci osobie. W okresie letnim  na szczególną uwagę miłośników aktywnego wypoczynku zasługują atrakcje takie jak: nurkowanie, nauka wspinaczki czy skoki spadochronowe. Doskonałe możliwości wypoczynku dla miłośników relaksu, dają natomiast vouchery SPA, wycieczki i przygody weekendowe.

Koniecznie daj nam znać, jak zamierzasz spędzić wolny czas w komentarzach lub na naszym Facebooku :)

Data publikacji: 2016-07-19

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!