O czym Marzą Dzieci? Pragnienia Podopiecznych Fundacji Mam Marzenie

Data aktualizacji: 2019-02-20

Zamknij oczy i przypomnij sobie, o czym marzyłeś w dzieciństwie… Co przyszło Ci do głowy jako pierwsze?
Marzyłeś, aby zobaczyć świętego Mikołaja? Aby potrafić latać? Aby mieć swój własny cyrk? A może chciałeś być sławnym aktorem, kosmonautą lub malarzem?

MARZENIA OCZAMI DOROSŁEGO

Będąc dorosłym, często zapominamy o naszych marzeniach z przeszłości. A przecież one były tak śmiałe, pozbawione barier i szczere. Jako dzieci, nie zastanawialiśmy się nad tym, czy są one możliwe do zrealizowania i ile będą kosztowały. Gdy w naszych głowach pojawiała się mała myśl, nie skupialiśmy się na żadnych przeszkodach. Nie baliśmy się snuć w głowie małych i wielkich marzeń. Tego właśnie powinniśmy uczyć się od dzieci.

MARZENIA MAŁE I DUŻE

Często na liście dziecięcych marzeń możemy znaleźć spotkanie ze sławną osobą, wyjazd do Disneylandu, pływanie z delfinami, czy wystąpienie w filmie. Spełnione marzenia, często pomagają dzieciom w zyskaniu pewności siebie oraz odważnym planowaniu przyszłości.
Z taką myślą powstała Fundacja Mam Marzenie. To szczególna organizacja, która niesie pomoc małym Marzycielom w ich śmiałych planach. Podopieczni cierpią na choroby, które zagrażają ich życiu. Ci mali ludzie mają wielkie marzenia. A Ty masz okazję pomóc w ich realizacji.

SPEŁNIJ DWA MARZENIA ZA JEDNYM ZAMACHEM

Naszą wartością nie jest to, co mamy i kim jesteśmy. O naszej wartości powinno świadczyć to, ile dajemy drugiej osobie. My jesteśmy pewni, że podarowane dobro wraca. W jaki sposób możemy pomóc? Podarowując prezent, masz okazję spełnić 2 marzenia na raz: bliskiej Ci osoby oraz podopiecznego Fundacji Mam Marzenie. W okresie 20.11.2018 - 24.12.2018 każde zamówienie z opcją dostawy Last Minute to 5 zł, które przekażemy Fundacji Mam Marzenie. 

Dowiedz się więcej jak spełnić 2 marzenia za jednym zamachem!

 A to piękny wiersz napisany przez podopieczną Fundacji Mam Marzenie, Bogusię po realizacji jej wymarzonego wyjazdu do Disneylandu...

,,Więc pozwólcie dzieciom marzyć, 
Bo cóż złego jest w marzeniach? 
Wszystko może się przydarzyć. 
A gdy marzysz, świat się zmienia.’’

 

Zachęcamy, aby odwiedzić stronę Fundacji Mam Marzenie. Przekonaj się, jak wielką moc niesie pomaganie innym.

 

Przewodnik ds. Marzeń
Kocham góry, a moim największym marzeniem jest zdobycie jednego z ośmiotysięczników. W wolnych chwilach chłonę nowe, książkowe smaki. Wierzę, że poczucie szczęścia to mój wybór, więc korzystam z każdej okazji, aby się uśmiechać.

Data publikacji: 2018-11-30

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!