o prezentach

Zniżki dla Studentów UW

Data aktualizacji: 2020-09-22

Nie samymi studiami żyje człowiek!

Doskonale wiemy, że sesja wywołuje wiele stresu u każdego studenta. W końcu nadrobienie całego semestru w ciągu dwóch tygodni wymaga nieco gimnastyki, hektolitrów kawy oraz nieprzespanych nocy. Jeśli masz już za sobą najcięższy okres w roku akademickim, zasługujesz na odpoczynek. Lot szybowcem, przygoda w pokoju zagadek, jazda gokartem, a może… degustacja piwa? Studencie, w Katalogu Marzeń czekają na Ciebie ponad 5 000 przeżyć! Oderwij się na chwilę od studiów i zrealizuj swoje marzenie o wielkiej przygodzie.

Aby spełnianie Twoich marzeń było łatwiejsze, zgarnij 7% rabat na spełnianie marzeń. Jeśli jesteś studentem Uniwersytetu Warszawskiego, napisz do nas na Facebooku po specjalny kod rabatowy. Z nim każda atrakcja będzie lżejsza dla Twojego studenckiego portfela.

Podaj info dalej, niech marzenia się spełniają :-)

Przewodnik ds. Marzeń
Kocham góry, a moim największym marzeniem jest zdobycie jednego z ośmiotysięczników. W wolnych chwilach chłonę nowe, książkowe smaki. Wierzę, że poczucie szczęścia to mój wybór, więc korzystam z każdej okazji, aby się uśmiechać.

Data publikacji: 2019-08-06

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.