o prezentach

Prezent do zamówień powyżej 200 zł — gra o wartości 49 zł gratis! Sprawdź!

Testujemy Pokój Zagadek Black Cat w Warszawie, Zobacz Relację i Naszą Opinię!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-01-24

To nasza druga wizyta w zaprzyjaźnionym pokoju zagadek. Tym razem wybrałyśmy się do warszawskiego Partnera – Black Cat na Alejach Jerozolimskich. Do wyboru miałyśmy cztery pokoje tematyczne, zdecydowałyśmy się odwiedzić chyba najbardziej ekstrawagancki – Sex Room. No, to zapraszamy na relację. Oczywiście bez spojlerów ;)

Na wstępie zaznaczymy, że nie warto być niewiernym!

Doskonale dowodzi tego historia klienta, dla którego zaczynacie pracować wchodząc do pokoju, czyli miejsca feralnych wydarzeń. W skrócie: zgłasza się do was poszkodowany mężczyzna i informuje, że jest szantażowany przez kobietę, z którą uprawiał przygodny seks. I zupełnie przypadkowo całe zajście zostało nagrane. Teraz grupa anonimowych osób żąda od mężczyzny pieniędzy i to całkiem dużo, bo 100 tys. złotych, w zamian za nieupublicznianie kompromitujących materiałów o treści wiadomej.

W tym momencie zaczyna się wasza iście detektywistyczna misja

Włamujecie się do apartamentu, w którym obsługuje swoich klientów tajemnicza nieznajoma. Cel akcji: zdobycie kamery z kompromitującymi nagraniami, gotówki i dowodu tożsamości. Macie na to pełne 60 minut. Z doświadczenia wiemy, że to wystarczający czas. Nas w pokoju było pięć dziewuch i przyznamy, że była to fantastyczna praca zespołowa, więc warto rozważyć takie zabawy w celach integracyjnych czy jako ciekawe i aktywne (bo neurony naprrrawdę ostro pracują) spotkanie z paczką znajomych. Nie znaczy to, że w mniejszej grupie będziecie się tam nudzić — duety i trójkąty również mile widziane ;)

Niewielki pokój, wiele zagadek do rozwiązania

Decydując się na rozwiązanie tak pikantnej zagadki, musicie przygotować się na sporą dawkę humoru, dobrą zabawę i… namiętny klimat. Oczywiście nie brakuje stosownego wystroju i tematycznych gadżetów. To, co nas kompletnie rozbroiło, to sposób, w jaki pomyślany jest pokój. Dosłownie zdziwił nas fakt, że tak mała przestrzeń kryje w sobie ogrom tajemnic i… miejsc. Warto zwracać uwagę na wszelkie wskazówki i czytać je między wierszami. Więcej nie zdradzimy, bo finał jest naprawdę szokujący!

Naszemu Partnerowi dziękujemy za zaproszenie, miłe przyjęcie i świetną atmosferę – absolutnie polecamy! W naszej ofercie znajdziecie różne rodzaje voucherów do Black Cat:

Escape Room Black Cat — co warto wiedzieć?

Zazwyczaj takie rzeczy dozwolone są od lat osiemnastu, ale w tym przypadku wystarczy, jak będziecie mieli szesnaście, aby dostać się do apartamentu szantażystki. I jeszcze jedno – spokojnie możecie zabrać ze są anglojęzycznych znajomych, bo wszystkie istotne wskazówki są tłumaczone na angielski. Ponieważ atmosfera w pokoju jest barrrdzo gorąca, pomieszczenie jest klimatyzowane. Jeśli szukasz pokoju zagadek w innym polskim mieście, zajrzyj do naszej kategorii escape room — pokój zagadek.

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2017-03-17

od 349 zł
od 199 zł
od 199 zł
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.