Stwórz Własną Szminkę - Jak to Wygląda?

Data aktualizacji: 2019-03-12

Pod koniec roku testowałam usługę naszego nowego Partnera Lip Lab - stwórz swoją własną szminkę. Postanowiłam zrealizować voucher wraz z Przyjaciółką i tym samym świętować okrągłe urodziny. Ciekawość stworzenia produktu zgodnie z własnymi preferencjami była ogromna, a oczekiwania niemałe. W końcu dobrze dobrana szminka to ważny rekwizyt w damskiej torebce. Nie ukrywam, że szłam z ogromną radością.

DOBRE WRAŻENIE OD POCZĄTKU

Już od progu byłam zachwycona wyjątkowym wystrojem wnętrza, przyjemną muzyką i profesjonalnym przyjęciem. Nastrojowe światło, niektóre meble nawiązujące do ust i rekwizytów nieco przypominały mi Muzeum Salvadora Dalego w Hiszpanii. Zostałyśmy poczęstowane kawą, powitane przez przesympatycznego kreatora naszych szminek.

JAK STWORZYĆ BŁYSZCZYK W 4 KROKACH?

I.  Najpierw zostałyśmy zaproszone do wykonania zabiegu pielęgnacyjnego ust, składającego się z  profesjonalnego peelingu, maski i oceny kosmetycznej. Podczas wywiadu byłam pytana o to, jakie kosmetyki preferuję, jakie kolory lubię, jak się ubieram. Ekspert określił mój typ urody i zaproponował konkretny rodzaj szminki. Wybrałam błyszczyk w kolorze malinowym. Na początku ekspert miesza składniki i wspólnie określa się nasycenie koloru.

II. Na każdym etapie można zmienić nieco wybrany kierunek, jeśli w danym stopniu nasycenia nie czujemy się dość dobrze. Moja przyjaciółka wybrała odcień różowy. Każda z nas mogła również wybrać smak  swojego błyszczyka. Wybór jest naprawdę duży – do wyboru są warianty owocowe, orzechowe, czekoladowe lub o smaku ulubionych drinków. Ja zdecydowałam się na orzech.

III. W dalszej kolejności ekspert umieszcza produkt w specjalnej maszynie, która miksuje produkt i przygotowuje ostateczną formę. Pozostaje jeszcze wybrać rodzaj opakowania – miałam do wyboru białe lub czarne, zdecydowałam się na czerń. 

IV. Na koniec otrzymałam kartonik w kształcie ust – miałam nazwać swoją szminkę  i napisać dla siebie na pamiątkę, zapakowano mój prezent w elegancką torebkę i zaproszono na kolejną wizytę.

Stwórz Swoją Własną Szminkę - Jak to Wygląda?

NIE TYLKO BŁYSZCZYK...

W prawdzie  zdecydowałam się  na błyszczyk, ale Lip Lab oferuje również bogaty wybór utwardzonych szminek. Można wybrać smak, zapach, różne bazy – matowe, błyszczące, kremowe, według uznania, a ponadto pigmenty, brokaty, tonery i pyłki. Wybór może oszołomić. Przyznam, że po kilku tygodniach testowania mojego błyszczyka, jestem przekonana co do jakości produktu, jest długotrwały, ma dobrą konsystencję, zapach, doskonały smak i na pewno wrócę jeszcze do naszego Partnera, by wykonać  szminkę utwardzoną.

Jak Tworzy się Szminkę? LipLab

KOMU SIĘ SPODOBA?

Voucher na stworzenie własnej szminki świetnie się sprawdzi, jako prezent dla żony, dziewczyny, mamy, a także w relacjach biznesowych, konkursach, jako prezent na urodziny, wieczór panieński, jubileusz lub miły podarunek na poprawę humoru nawet dla samej siebie. Dla mnie była to też doskonała okazja do spędzenia czasu z przyjaciółką. 

B2B Communication Manager

Z marketingiem jestem związana od 20 lat, wciąż poszukuję nowych rozwiązań, sposobów komunikacji i odpowiedzi na potrzeby. Wierzę w personalizację usługi, cenię etykę w biznesie i bardzo lubię ludzi. To oni mnie inspirują.

Data publikacji: 2019-03-07

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!