o prezentach

Prezent do zamówień powyżej 200 zł — gra o wartości 49 zł gratis! Sprawdź!

Stwórz własną szminkę - jak to wygląda?

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2020-11-26

Pod koniec roku testowałam usługę naszego Partnera Lip Lab — stwórz swoją własną szminkę. Postanowiłam zrealizować voucher wraz z Przyjaciółką i tym samym świętować okrągłe urodziny. Ciekawość stworzenia produktu zgodnie z własnymi preferencjami była ogromna, a oczekiwania niemałe. W końcu dobrze dobrana szminka to ważny rekwizyt w damskiej torebce. Nie ukrywam, że szłam z ogromną radością.

Lip Lab — dobre wrażenie od samego początku

Już od progu byłam zachwycona wyjątkowym wystrojem wnętrza, przyjemną muzyką i profesjonalnym przyjęciem. Nastrojowe światło, niektóre meble nawiązujące do ust i rekwizytów nieco przypominały mi Muzeum Salvadora Dalego w Hiszpanii. Zostałyśmy poczęstowane kawą, powitane przez przesympatycznego kreatora naszych szminek.

Jak stworzyć błyszczyk w 4 krokach?

I.  Najpierw zostałyśmy zaproszone do wykonania zabiegu pielęgnacyjnego ust, składającego się z  profesjonalnego peelingu, maski i oceny kosmetycznej. Podczas wywiadu byłam pytana o to, jakie kosmetyki preferuję, jakie kolory lubię, jak się ubieram. Ekspert określił mój typ urody i zaproponował konkretny rodzaj szminki. Wybrałam błyszczyk w kolorze malinowym. Na początku ekspert miesza składniki i wspólnie określa się nasycenie koloru.

II. Na każdym etapie można zmienić nieco wybrany kierunek, jeśli w danym stopniu nasycenia nie czujemy się dość dobrze. Moja przyjaciółka wybrała odcień różowy. Każda z nas mogła również wybrać smak  swojego błyszczyka. Wybór jest naprawdę duży – do wyboru są warianty owocowe, orzechowe, czekoladowe lub o smaku ulubionych drinków. Ja zdecydowałam się na orzech.

III. W dalszej kolejności ekspert umieszcza produkt w specjalnej maszynie, która miksuje produkt i przygotowuje ostateczną formę. Pozostaje jeszcze wybrać rodzaj opakowania – miałam do wyboru białe lub czarne, zdecydowałam się na czerń. 

IV. Na koniec otrzymałam kartonik w kształcie ust – miałam nazwać swoją szminkę  i napisać dla siebie na pamiątkę, zapakowano mój prezent w elegancką torebkę i zaproszono na kolejną wizytę.

Coś więcej niż błyszczyk...

Wprawdzie  zdecydowałam się  na błyszczyk, ale Lip Lab oferuje również bogaty wybór utwardzonych szminek. Można wybrać smak, zapach, różne bazy – matowe, błyszczące, kremowe, według uznania, a ponadto pigmenty, brokaty, tonery i pyłki. Wybór może oszołomić. Przyznam, że po kilku tygodniach testowania mojego błyszczyka, jestem przekonana co do jakości produktu, jest długotrwały, ma dobrą konsystencję, zapach, doskonały smak i na pewno wrócę jeszcze do naszego Partnera, by wykonać  szminkę utwardzoną.

Komu podarować voucher na warsztat Stwórz własną szminkę w prezencie?

Voucher na stworzenie własnej szminki świetnie się sprawdzi, jako prezent dla żony , dziewczyny, mamy, a także w relacjach biznesowych, konkursach, jako prezent na urodziny, wieczór panieński, jubileusz lub miły podarunek na poprawę humoru nawet dla samej siebie. Dla mnie była to też doskonała okazja do spędzenia czasu z przyjaciółką. 

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
B2B Communication Manager

Z marketingiem jestem związana od 20 lat, wciąż poszukuję nowych rozwiązań, sposobów komunikacji i odpowiedzi na potrzeby. Wierzę w personalizację usługi, cenię etykę w biznesie i bardzo lubię ludzi. To oni mnie inspirują.

Data publikacji: 2019-03-07

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.