o prezentach

Odwiedzamy Strzelnicę Magnum, Zobacz Relację ze Strzelnicy w Poznaniu!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Przy okazji wizyty w Poznaniu, postanowiliśmy odwiedzić naszego Partnera. Nie mogłyśmy doczekać się przygody na strzelnicy Magnum! Jeśli kogoś jeszcze dziwi fakt, że dziewczyny – delikatne i powabne, a co! – chodzą na strzelnicę, to najwyższy czas zmienić podejście. Sprawdziłyśmy poziom naszych możliwości z bronią w ręku! Byłyśmy po prostu ciekawe, czy strzelanie faktycznie podwyższa poziom adrenaliny we krwi. Na razie zdradzimy tylko, że tak – emocje są potężne, a strzelanie to świetny pomysł na prezent nie tylko dla faceta!

Zasady bezpieczeństwa na strzelnicy i szybki instruktaż

Zanim udałyśmy się na strzelnicę, nasz profesjonalny instruktor powiedział nam co i jak, bo tak się złożyło, że tylko nieliczne z nas miały jakikolwiek kontakt z bronią – pomijając oglądanie filmów akcji. Podczas krótkiego instruktażu otrzymałyśmy wytyczne odnośnie zasad bezpieczeństwa, dowiedziałyśmy się, jak trzymać broń, na co zwracać uwagę, gdy obieramy cel (szczerbinka równo z muszką!) i… zostałyśmy ostrzeżone, żeby nigdy, ale to nigdy nawet nam nie przyszło do głowy, żeby trzymać w domu nawet jednego malutkiego pocisku, jeżeli nie będziemy miały pozwolenia na broń. Najzwyklejszy pocisk można kupić już za 40 groszy, ale posiadanie takiej zabawki bez pozwolenia to już nieco droższa impreza. Zdecydowanie odradzamy!

Dobra, czas posmakować tej słynnej strzeleckiej adrenaliny – słuchawki na uszy i brniemy w nieznane!

Wizyta na strzelnicy Magnum to nie tylko dawka nowej wiedzy o strzelaniu... przede wszystkim to świetna zabawa!

Cel, pal i… repeta

Proch – to pierwsze, co poczułyśmy, wchodząc na strzelnicę. Następnie zauważyłyśmy mnóstwo łusek leżących na podłodze – strzelanie musi cieszyć się naprawdę ogromną popularnością. W końcu to jeden z naszych bestsellerów!

Do naszej dyspozycji otrzymałyśmy kilka rodzajów broni o różnym kalibrze i, jak się później przekonałyśmy, mocy odrzutu. W naszych rękach znalazły się: pistolet CZ, rewolwer S&W 6, rewolwer Astra 4 i strzelba. Byłyśmy więc uzbrojone po zęby! Każda z nas oddała po dwa strzały do tarczy z każdej broni. Instruktor czuwał nad bezpieczeństwem, pilnował postawy przy strzelaniu, dawał wskazówki, a my powoli, powolutku wkraczałyśmy w naprawdę intrygujący świat broni palnej.

Było emocjonująco – lekki stres wymieszany z adrenaliną, zapach prochu i zimny dotyk stali, skupienie i euforyczne „WOW!” po oddaniu strzału. W międzyczasie miałyśmy też okazję zobaczyć istny pokaz fajerwerków, ponieważ na stanowisku strzeleckim obok młody chłopak strzelał z karabinu maszynowego MG42 – trwało to może dziesięć sekund, ale po takim widowisku oczy miałyśmy jak pięciozłotówki przez następne dziesięć minut!

Dziewczyny świetnie dały sobie radę ze strzelaniem! Przy okazji bawiły się wręcz koncertowo :)

Aha, musimy z tego miejsca pozdrowić naszego instruktora – repeta, czyli hasło, które informowało nas, że właśnie oddałyśmy pierwszy strzał i musimy przygotować pistolet do drugiego strzału, funkcjonuje w naszej fabryce marzeń od tego czasu jako okrzyk bojowy: wpadło zamówienie, drukujemy, różowa wstążeczka – pyk!, voucher w pudełeczko, gotowe iii… REPETA! :)

Czy polecamy przygodę na strzelnicy? Tak, poznaj strzelanie i zostań rewolwerowcem to pomysły na trafiony prezent dla mężczyzny i kobiety – nasz babski team jest tego najlepszym dowodem. Jest to bardzo ciekawe doświadczenie, podczas którego uczysz się nie tylko bezpiecznego posługiwania się bronią i celnego strzelania, lecz także koncentracji i kontrolowania stresu, emocji. I naprawdę możesz poczuć się jak na planie filmu akcji!

Jeszcze więcej strzeleckich emocji

Każda strzelnica jest inna, oferuje różne rodzaje broni. Niektóre strzelnice znajdują się wewnątrz budynku, inne dają Ci możliwość strzelania na świeżym powietrzu. Wszystkie nasze strzeleckie propozycje znajdziesz w kategorii strzelanie na strzelnicy. Możesz wybierać z lokalizacji w całej Polsce. Już podjąłeś decyzję o wizycie na strzelnicy i chcesz lepiej się przygotować? Zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu wskazówki i porady o strzelaniu. Teraz na pewno zgarniesz same dziesiątki!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2016-12-02

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.