o prezentach

Prezent na Miarę Dziecięcych Marzeń

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-01-24

Zamiast inwestować w kolejną zabawkę, która za chwilę wyląduje w kontenerze z pozostałymi pluszakami i wymarzonymi gadżetami, sprezentuj swojemu dziecku możliwość realizacji marzenia i rozwijania hobby. Zaszczep mu myśl, że lepiej kolekcjonować wspomnienia niż rzeczy!  Podrzucamy garść prezentowych inspiracji na Dzień Dziecka.

Ahoj, przygodo!

Już we wstępie ustaliliśmy, że lepiej inwestować w przeżycia niż przedmioty. To dotyczy zarówno dorosłych, jak i dzieci – zwłaszcza dzieci, bo one dopiero co wyrabiają sobie światopogląd. Warto im zaszczepić myśl, że spełnianie marzeń to fantastyczna sprawa i świetna przygoda. My chętnie w tej edukacji pomożemy! Prezenty-przeżycia mają to do siebie, że… uzależniają! Łatwo połknąć bakcyla i wkręcić się w nowe hobby. Jeżeli więc widzisz, że dziecko poszukuje swojej życiowej pasji albo już wykazuje zainteresowania konkretną dziedziną naprawdę warto zainwestować w rozwój akcji.

Pomysł na prezent dla energicznego dziecka

Dla małego motomaniaka polecamy jazdę gokartem, jazdę quadem i jazdę Monster Truckiem. Uprzedzając wątpliwości – to nie tylko pomysł na prezent dla chłopca, dziewczynki równie dobrze bawią się za kierownicą!

Dla dziecka, które rozpiera energia i nie boi się wysokości, polecamy przygodę w parku linowym oraz wspinaczkę na ściance – świetna zabawa i spora dawka radości gwarantowane. Dziecko, które lubi wyzwania, z całą pewnością ucieszy się z prezentu, który dostarcza adrenaliny i ekstremalnych wrażeń. Strzałem w dziesiątkę będzie lot w tunelu aerodynamicznym oraz kurs nurkowania.

Prezent dla dziecka, które lubi słodycze

Standardowym prezentem na Dzień Dziecka są słodycze, ale i na to mamy barrrdzo kreatywną alternatywę! Zamiast kupować  gotowe smakowitości, lepiej je zrobić – na przykład podczas cukierkowych warsztatów, które zapewnią mnóstwo frajdy i słodkie własnoręcznie wykonane cukierki i lizaki.

Pakiet dziecięcych marzeń

Powyżej przedstawiliśmy część naszych pomysłów na prezent na Dzień Dziecka. Są to propozycje konkretnych przeżyć, ale zdajemy sobie sprawę, że wybór może być trudny, a i wymagania dzieciaków wcale nie są takie oczywiste. Dlatego też mamy jeszcze inny pomysł. Jeżeli chcesz uniknąć prezentowej wpadki, wybierz Pakiet Marzeń dla Dzieci, czyli pakiet ponad 30 atrakcji, spośród których obdarowane dziecko wybierze sobie tę, która najbardziej mu się spodoba. Co można znaleźć w pakiecie? Między innymi dzień w parku przygód, naukę gry na gitarze, naukę jazdy konnej, paintball laserowy, przygodę w pokoju zagadek i wiele innych atrakcji z przygodą w tle.

Najlepszy prezent dla dziecka to wspólnie spędzony czas na ciekawych aktywnościach!

Bezpieczna rozrywka dla dziecka

Pamiętaj, że wszystkie atrakcje organizowane są przez profesjonalistów, a realizacja marzeń odbywa się pod okiem opiekuna – bezpieczeństwo małych marzycieli przede wszystkim :-). Więcej inspiracji na prezent dla dziecka znajdziesz w dedykowanej kategorii — prezent dla dziecka.  

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2017-05-25

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.