o prezentach

Jak wybrać prezent dopasowany do znaku zodiaku?

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
Data aktualizacji: 2021-07-12

Czy wierzysz w astrologię? Podobno wiele elementarnych cech naszej osoby, płynie właśnie ze względu na urodzenie pod danym znakiem zodiaku. Na ile jest to rzeczywiste, chyba każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Jednak pamiętajmy, że nawet w mitach jest ziarno prawdy. Dlatego wyruszyliśmy podbić kosmos i zaczerpnęliśmy wiedzę na temat astrologicznych powiązań. A jako specjaliści od podarunków nie moglibyśmy odpuścić okazji do wyboru prezentów idealnie dopasowanych do znaków z zodiaku, sprawdźcie co pasuje do Was…

Jaki prezent dla Barana?

Baran stoi na pierwszym miejscu pod względem kolejności znaków zodiaku. Właśnie z tego powodu często jest określany jako symbol nowego początku. Osoba, która urodziła się ze słońcem w tym znaku, jest pewna siebie i bardzo odważna. Bez chwili zawahania stawia czoła nowym nadchodzącym wyzwaniom. Przygody to żywioł Barana, nie przegapi on okazji do zrobienia czegoś ciekawego. Co oznacza, że osoby urodzone pod tym znakiem są niezwykle aktywne. Zatem, jaki prezent dla Barana? Pójdźmy w stronę aktywnych przyjemności – Dream Jump to przygoda na wysokości, którą Baran chętnie podejmie. Co jeszcze zadowoli pierwszy z zodiakalnych znaków? Każda podróż w nieznane, może zatem jakiś aktywny weekend we dwoje? Podczas takiej podróży Baran będzie wręcz wniebowzięty.  

Jaki prezent dla Byka?

Dawanie prezentów (zarówno tych z okazją, jak i bez) zodiakalnym Bykom, to bardzo dobry pomysł, gdy chcemy wywołać u nich radość. Osoby spod znaku Byka lubią gromadzić rzeczy wartościowe, zarówno materialnie, jak i kolekcjonować emocjonalne wspomnienia. Lubią otaczać się luksusem, dobrze zjeść i wypić.  A z racji kreatywnej duszy – tworzyć dla siebie unikatowe przedmioty. Byk lubi dostawać, ale potrafi również docenić i zrewanżować się równie wartościowym upominkiem, lub podzielić się tym, co otrzymał. Co najlepszego można podarować zodiakalnemu Bykowi? Jako pierwszy pomysł prezentowy proponujemy ekskluzywną kolację dla dwojga. Wykwintne smaki podbiją kubki smakowe Byka, natomiast on będzie mógł cieszyć się z dzielenia przyjemnością wraz z bliskim – niespodzianka idealna. Jako że Tauros to kreatywny posiadacz, podarujmy mu niespodziankę, którą sam stworzy. Voucher do sklepu KoKoszulka to świetny pomysł na podarunek. Obdarowany Byk popisze się kreatywnością, a jego kolekcję zasili wyjątkowa niespodzianka.

Jaki prezent dla Bliźniąt?

Człowiek urodzony pod znakiem Bliźniąt to inteligentny poszukiwacz przygód. Zawsze ciekawy nowych faktów, wynajdujący możliwości do rozwijania swoich umiejętności. Jest żywy i przebojowy. Bliźnięta nie przepadają za rutyną, dlatego ciągle poszukują dreszczyka wrażeń. Co będzie idealnym prezentem dla Bliźniąt? Najlepszą niespodzianką dla zodiakalnego Bliźniaka będzie zabawa w Escape Roomie. Możliwość wykorzystania swojego lotnego umysłu połączona z przygodą i odkrywaniem to coś, co ludzie spod tego znaku, kochają najbardziej. Co jeszcze? Voucher otwarty na wszelkiej maści kursy. Samorozwój jest bardzo ważny dla bliźniąt, podaruj im taką możliwość.

Jaki prezent dla Raka?

Osoby urodzone pod znakiem Raka to dusze pełne sprzeczności. Bardzo często zmieniają zdanie. Cechują się także sporą emocjonalnością, co sprawia, że ich wybory podejmowane są pod wpływem impulsu. Raki są ciekawskie, ale często brakuje im odwagi, by realizować wielkie marzenia. Dlatego jako idealne rozwiązanie prezentowe, dla zodiakalnego Raka proponujemy – pakiet marzeń przygoda. Możliwe, że dzięki niemu, osoba spod znaku Raka skusi się na ekstremalne doświadczenie. Natomiast dzięki możliwości wyboru, dopasuje atrakcję dobraną do obecnego stanu emocjonalnego. Dzięki temu niespodzianka faktycznie będzie tą wymarzoną. Co dodatkowo sprawi przyjemność Rakowi?  Pewniakiem jest np. masaż ciała. Chwila dla siebie odpręży i rozluźni Raka, dając mu spory, emocjonalny upust.

Jaki prezent dla Lwa?

Zodiakalny Lew to istna dusza towarzystwa. Zawsze w centrum uwagi, lubiący wszelkie pochwały, uważają się za inteligentne i zabawowe osoby, mówiąc w skrócie – urodzona gwiazda. Jak każda gwiazda, najlepiej czuje się w towarzystwie. Nie przepada za samotnością, a obecność przyjaciół w życiu Lwa bardzo się dla niego liczy. Dlatego oprócz wysokiego poczucia własnej wartości zodiakalne Lwy bardzo cenią sobie przyjaźnie. Jaki prezent będzie najlepszy dla Lwa? Skupiając się na naturze tego znaku zodiaku, proponujemy podarować taki prezent, jak: stwórz własną grę planszową. Zabawa na zasadach wymyślonych przez niego samego sprawi każdemu zodiakalnemu Lwu niezwykłą przyjemność. Drugą opcją jest np. paintball laserowy dla grupy. Dzięki takiemu prezentowi Leo wraz z całą swoją ekipą, będzie mógł popisać się swoją aktywnością przed gronem, na którym najbardziej mu zależy – przed przyjaciółmi.

Jaki prezent dla Panny?

Ach ta Panna, wrażliwa, poukładana i skrupulatna. Zazwyczaj te rzeczy, które interesują zodiakalną Virgo, nie są bardzo fascynujące dla innych. Panny dobrze odnajdują się w świecie liczb, cyfrowej rzeczywistości, książek i sortowania. Czasem zdarza się, że swoje zdolności logiczne przekładają na pasję i istną przyjemność sprawia im porządkowanie. Jakie prezenty będą najlepsze dla Panny? Proponujemy dla rozrywki podróż do wirtualnego świata. To z pewnością zaskoczy Pannę niecodziennym zdarzeniem, które wciąż pozostanie bliskie jej zainteresowaniom. Co więcej? Dobrym pomysłem na podarunek dla wrażliwej i skrupulatnej Virgo jest to własna fotoksiążka. Z pewnością kompletowanie rodzinnego albumu sprawi Pannie wiele radości.

Jaki prezent dla Wagi?

Nie zdziwi nas chyba, że zodiakalne Wagi dążą do równowagi w swoich życiu. Są bardzo towarzyskie i chętnie nawiązują nowe relacje. Z drugiej strony natomiast cenią sobie spokój i błogi wypoczynek. Wagi to domatorzy, estetycznie urządzone wnętrza są bardzo ważne dla osób urodzonych pod tym znakiem. Dlatego nam w głowie, układają się dwa fantastyczne plany prezentowe. Pierwszy z nich to niespodzianka w pełni relaksacyjna. Voucher na wizytę w Spa to sposób na idealne odprężenie dla Wagi. Tak ważna dla wszystkich osób spod tego znaku chwila dla siebie, będzie celebrowana w niezwykle miły sposób. Drugą opcją, która przypadnie do gustu Wadze będzie z pewnością voucher na kurs urządzania wnętrz. Dzięki temu, każda Waga, będzie mogła zapewnić sobie estetykę i harmonię swojego mieszkania. Po otrzymaniu takich podarunków Libra na pewno szeroko się uśmiechnie.

Jaki prezent dla Skorpiona?

Skorpiony to niezwykle dynamiczne osoby. Ich paliwem napędowym są mocne wrażenia. Jednak, aby nie było tak łatwo, natura skorpiona jest również najbardziej niezrozumiałą i tajemniczą spośród wszystkich zodiaków. Skorpion oprócz stałej potrzeby wrażeń jest osobą o zmiennym charakterze. Raz wybucha, raz zasiewa błogi spokój, co podarować takiej osobie? Miejscem, gdzie emocji z pewnością nie zabraknie jest Energylandia. Tam Skorpion pochłonie taką dawkę mocnych wrażeń, jaką tylko będzie chciał. Drugim pomysłem podarunkowym dla zmiennego Scorpio jest pakiet marzeń przygoda. Sam wtedy zdecyduje, na jaki rodzaj ekscytacji i gdzie, ma ochotę.

Jaki prezent dla Strzelca?

Sagittarius to zazwyczaj aktywny człowiek. Lubi pożartować, ale ceni sobie również swoją swobodę. Dlatego, jak i we wcześniejszych przypadkach, mamy dwa pomysły prezentowe dla Strzelca. Zacznijmy od jego towarzyskiej strony, paintball dla grupy to będzie coś. Nie dość, że Strzelec poćwiczy swoją celność, to jeszcze spędzi czas w gronie najbliższych - dwie dziesiątki trafione za jednym razem. Drugim pomysłem jest lot awionetką. Właśnie tam blisko gwiazd Strzelec poczuje swoją ukochaną wolność. Swoboda pośród chmur będzie niczym nieograniczona, a uśmiech na twarzy bardzo szeroki. Brzmi jak wyborny przepis na prezent dla Strzelca.

Jaki prezent dla Koziorożca?

Koziorożec to ciekawa postać wśród zodiakalnych symboli. Z jednej strony konkretny i silny psychicznie, z drugiej natomiast, gdy w grę wchodzą emocje, wylewają ich całe wiadra. Takiej postaci przyjemność sprawi coś niezwykłego. Coś, co zagwarantuje im motyw zdobywania, a przy okazji, fantastycznych wrażeń. Nocleg na wysokościach będzie tym pomysłem! Dzięki temu osoba urodzona pod znakiem Capricorna będzie cieszyć się z możliwości pokonywania górskich szlaków, by na koniec wzruszyć się widokiem zachodzącego słońca w ekstremalnym miejscu. Takie prezenty właśnie kochają Koziorożce. Bardziej zachwycić mógłby już chyba tylko lot balonem. Pewna gwarancja potoku emocji!

Jaki prezent dla Wodnika?

Wodniki to indywidualiści. Lubią techniczne nowinki, ale również ciekawe i nietypowe połączenia kilku różnych światów. Może właśnie dlatego mają tak wielu znajomych, chociaż niewielu prawdziwych przyjaciół. Prezenty dla Wodnika muszą być nietypowe. Posiadamy w ofercie coś niezwykłego, co łączy ze sobą dwa różne światy. Warsztaty degustacji wina połączone z malowaniem henną, to z pewnością osobliwe przeżycie. Wyborny alkohol pobudza zdolności manualne, zatem podczas tej atrakcji można odkryć w sobie artystę. Tak samo, gdy degustuje się wino i maluje bombki! Te dwa osobliwe vouchery będą niezwykłą niespodzianą dla Wodnika.

Jaki prezent dla Ryb?

Ryby to ciekawy znak zodiaku. Lubią pomagać, aby czuć się docenionym. Są często wolnymi duchami. Dryfują przez życie łapiąc przygodne prace, czy zawiązując nietrwałe znajomości. Kołyszą się od tematu do tematu, szukając swojego głębszego sensu. Zatem co będzie idealnym prezentem dla zodiakalnych Ryb? Wpadliśmy na całkiem niezły pomysł. Osoba urodzona jako Pisces poczuje się dosłownie jak rybka w wodzie podczas rejsu po Morzu Śródziemnomorskim. Jest to jednak niezwykła podróż. Podczas wyprawy każdy jest marynarzem. Uczestnicy rejsu sprzątają, gotują i żeglują, zdobywając doświadczenie na morzu. Tam zodiakalna Ryba będzie mogła się wykazać i dostać pochwałę w postaci ukończonego kursy żeglarza. Zabawa i praktyka w jednym, a do tego towarzystwo wody, czego chcieć więcej?

Jak dobrać idealny prezent dla znaków zodiaku?

Musimy pamiętać, że nie każdy będzie reprezentował cechy swojego znaku zodiaku. Tak naprawdę, gdy przyjrzymy się bliżej astrologii, odkryjemy, że by lepiej zrozumieć istotę człowieka, powinniśmy pod uwagę brać trzy znaki zodiaku. Ten, który faktycznie odpowiada dacie urodzenia, jeden przed i jeden za nim. Łącząc je wszystkie zyskujemy najbardziej zbliżoną charakterystykę danej osoby. Pamiętajmy jednak, że każdy jest inny i wyjątkowy, dlatego niekiedy, nic z zodiakalnej tablicy nie będzie pokrywać się z rzeczywistością.

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Uwielbiam snuć się po mieście, gubię się w nim z aparatem w ręku, szukając nowych ciekawych miejsc. Kiedy już się odnajduję, to najczęściej w fotelu, czytając a najlepiej pisząc z kubkiem malinowej herbaty obok. Staram się patrzeć na świat z każdej jego perspektywy, ale zawsze z uśmiechem na ustach.

Data publikacji: 2021-04-27

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.