o prezentach

Tylko w czerwcu! Zarejestruj się w Klubie Marzycieli, a otrzymasz 50 zł na start! Sprawdź

Jaki prezent dla Prawnika?

Ocena artykułu: 4.7/5(3 opinie)
Data aktualizacji: 2023-04-20

Kiedy wizualizujemy sobie prawnika, prawdopodobnie myślimy o poważnym człowieku w marynarce z neseserem w ręku. To wyobrażenie o elegancko ubranych ludziach, którzy non stop wdają się w potyczki słowne i mają wielkie gabinety, rozwinął niezwykle popularny serial „Suits”(pol. tłum.: "W garniturach"). Ta amerykańska produkcja dołożyła na zawsze swoją cegiełkę, budując wizerunek prawnika jako dystyngowanej osoby, gotowej wyłapać każdą nieprawość i wygrywającej każdą dyskusję. Rzeczywistość natomiast, może przedstawiać się nieco inaczej. Prawnik też człowiek, uśmiecha się, cieszy i... celebruje święta. Na tej celebracji właśnie się skupmy, bo jeśli jest okazja, musi być też prezent. Tak więc: oto (naszym zdaniem) najlepsze prezenty dla prawnika!

Kim jest prawnik, a kto to adwokat?

Może na początku rozwiejmy dość częstą i istotną wątpliwość. Kogo nazywamy prawnikiem, a kogo adwokatem? Prawnik to osoba, która ukończyła studia prawnicze. Natomiast adwokatem, jest każda osoba, która po studiach wybrała i ukończyła 3-letnią aplikację adwokacką, zakończoną egzaminem wiedzy. Można więc powiedzieć, że adwokat to taki „dalszy poziom prawnika”.

Prezent dla Adwokata

Adwokat chcąc najlepiej wykonać swoją pracę, skupia się na powierzonych sprawach i reprezentacji klientów. W swoim zawodzie musi pamiętać o różnych terminach, jest to niezbędne, ponieważ większość spraw urzędowych ma ograniczoną ilość dni na załatwienie. Tak więc jednym z idealnych prezentów dla adwokata będzie Własny Planer. Dzięki naszemu voucherowi Obdarowany będzie mógł dopasować terminarz do swoich potrzeb. Zaznaczyć ważne dla siebie daty, załączyć potrzebne informacje. Prezent stwórz własny planner, daje możliwość naprawdę dowolnej personalizacji, taki terminarz z pewnością przyda się w pracy adwokata.

Ostatnio powoli porzucamy domowe zacisze i z home office, przenosimy się znów do biur i gabinetów. Gdy już siądziemy w wygodnym obrotowym krześle i wlepiamy wzrok w ekran laptopa, miło czasem oderwać oczy od monitora i spojrzeć na coś kojącego. Tą rzeczą może być własny las w słoiku! To idealna alternatywa dla kwiatów doniczkowych. Raz zamknięty w szkle ekosystem nie potrzebuje pielęgnacji, by się rozwijać. Nie musimy go podlewać ani martwić się o podcinanie liści, las w słoiku jest samowystarczalny, jedyne, o co trzeba dbać, to o to, by nie uszkodzić słoika, który ochrania rośliny. Prezent idealny do gabinetu prawnika, w końcu, ile razy zapominamy o podlaniu kwiatka na parapecie w pracy?

Śmieszny prezent dla prawnika

Prawnik nie sztywniak i śmiać się lubi. Dlatego zabawny podarunek dla prawnika to również dobry pomysł na niespodziankę. Co śmiesznego można podarować? Może np. życzenia od FunWisher w stylu Suchara Codziennego? To będzie coś! Ekipa Suchara zna się na żartach, w końcu robią je zawodowo, dlatego możemy być pewni, że ten prezent dla prawnika, będzie śmieszny.

Czy wiesz, że adwokat-prawnik w żartobliwym żargonie zawodowym nazywany jest „papugą”? Więc jeśli chcesz sprawić zabawny psikus świeżo upieczonemu absolwentowi prawa, podaruj mu: przygodę w papugarni. Mamy nadzieję, że doceni niebanalność pomysłu i humor niespodzianki.

Prezent dla młodego prawnika

Aby uczcić zakończenie 5 lat nauki o prawie, na upust emocji, można zrobić coś szalonego. Dodatkowo takie wydarzenie trzeba obchodzić z pompą! Więc może skok ze spadochronem? Taka atrakcja to mocna rzecz, która świetnie podkreśli te lata spędzone na nauce. Dzięki tej niespodziance, z pewnością zapamiętamy ten dzień.

A może wręcz odwrotnie? Prawnik, którego Ty znasz, po zakończonej nauce najchętniej wybrałby… relaks! Podaruj voucher na masaż lub cały pakiet w SPA. Niech zmęczony i wytężony umysł odpocznie, a mięśnie rozkurczą się podczas zabiegów. Podaruj adwokatowi chwile pełne wytchnienia, by z nową energią wszedł w swoje pierwsze lata pracy.

Prezent dla przyszłego prawnika

Co natomiast podarować przyszłemu prawnikowi? Ciągłe podnoszenie swoich umiejętności, to zawsze dobra droga do sukcesu. Dlatego voucher otwarty na szkolenia, będzie świetną inwestycją w przyszłość młodego adepta prawa. Sam dokona wyboru, które warsztaty będą mu najbardziej przydane. My możemy polecić, kurs Excela. Umiejętność władania tym cyfrowym narzędziem bardzo przydają się w późniejszym świecie, zwłaszcza pracodawcy lubą sprawdzać tę pozycję w CV.

Ekskluzywny prezent dla prawnika

Znamy parę prezentów, które mogą być postrzegane jako ekskluzywna niespodzianka, w świecie prawników. Zacznijmy od czegoś dystyngowanego. Whisky uznawana jest za naprawdę szlachetny trunek. Może więc degustacja whisky? Dzięki takim warsztatom można dowiedzieć się nie tylko tego, jak smakują różne odmiany tego alkoholu, a również, jaka jest jego historia i jak dobiera się aromaty. Ten voucher z pewnością można zaliczyć do ekskluzywnych prezentów dla prawnika.

Ekskluzywna kolacja dla dwojga, to jak sama nazwa wskazuje, niezwykła niespodzianka. Podczas tej atrakcji Wasze kubki smakowe odbędą podróż kulinarną, bo dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy prawnik zapomni o stresach związanych z pracą, gdy rozpłynie się w kosztowaniu dań wysokiej klasy. Prezent podwójnie fantastyczny, bo dla dwóch osób. Co oznacza… więcej radości z niespodzianki! To chyba idealny, ekskluzywny prezent dla prawnika?

Najlepszy prezent dla prawnika

Jaki jest najlepszy prezent dla prawnika? Na to pytanie przypuszczalnie nie znają odpowiedzi nawet sami wspominani. A to dlatego, że każdy z nas jest inny, każdy ma inne wymagania potrzeby, dlatego to właśnie Ty powinieneś zdecydować, co bliska Ci osoba związana z prawem kocha najbardziej. A może właśnie potrzebuje czegoś, co skutecznie odciągnie myśli od tego tematu? Przejrzyj naszą ofertę prezentową, może znajdziesz coś, co wpadnie Ci w oko!

Ocena artykułu: 4.7/5(3 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Uwielbiam snuć się po mieście, gubię się w nim z aparatem w ręku, szukając nowych ciekawych miejsc. Kiedy już się odnajduję, to najczęściej w fotelu, czytając a najlepiej pisząc z kubkiem malinowej herbaty obok. Staram się patrzeć na świat z każdej jego perspektywy, ale zawsze z uśmiechem na ustach.

Data publikacji: 2021-08-23

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!