o prezentach

10 Pomysłów na Prezent bez Wychodzenia z Domu

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2021-03-11

Przychodzi taki czas w życiu człowieka, kiedy musi oderwać się od otaczającego go świata. Rankiem łóżko jeszcze bardziej niż zwykle trzyma w ciepłych objęciach kołdry, a Ty po raz piąty dajesz sobie jeszcze to „ostatnie” pięć minut. W końcu wstajesz, prysznic, szybka kawa i trzeba wyjść. W ciągu dnia kilka razy zawieszasz ślepo wzrok w próżni, wtedy wpada myśl: potrzebna jest przerwa. Nigdzie nie będzie lepiej i bezpieczniej, niż we własnym domu. Daj więc sobie jeden z najlepszych prezentów: czas dla siebie.

Wszystkie atrakcje, które zebraliśmy w naszym artykule, możesz zamówić z dostawą do domu 24/7, czyli poprzez opcję eVoucher PDF. Taka forma vouchera ląduje już po minucie na Twoim mailu. Zobacz nasz katalog atrakcji, które możesz zrealizować bez opuszczania domu!

Co można robić bez wychodzenia z domu?

W końcu jesteś w domu, wskakujesz w ciepłą piżamę (my na takie okazje wkładamy puchate futro jednorożca), wyciągasz nogi na upragnionej kanapie i co dalej? Jak kreatywnie wykorzystać czas? Co zrobić, żeby kolejne odcinki serialu nie pożarły całego dnia? Jakie są atrakcje bez wychodzenia z domu? Zapinaj pasy, robimy rajd po możliwościach.

Poszerzaj wiedzę na kursach online

Rozumiemy, że nie zawsze jest czas na wchłanianie nowych zasobów wiedzy. Jeśli akurat nie pracujemy, to znajduje się milion innych zadań, które wypadałoby w końcu załatwić. Najczęściej kiedy jesteśmy w domu, nie odnajdujemy tak dużych chęci na wyjście z niego, jak na przyjemne leżenie na kanapie. Czemu więc tego nie połączyć?

Proponujemy kursy rozwijające, których tematykę możesz dopasować do swoich zainteresowań. Jednak po kolei, jak wygląda oraz jak wybrać kurs on-line? Zacznijmy od tych najpopularniejszych, czyli od kursów językowych w domu.

#1 Kurs języka angielskiego on-line 

Jak już wspomnieliśmy, znajomość języków to przydatna umiejętność. Zdolność porozumiewania się po angielsku, to już praktycznie zawsze podstawa, dlatego nie mogliśmy nie dać możliwości obdarowania takimi umiejętnościami. Jak zacząć? Wśród kursów angielskiego on-line wybieramy odpowiednią grupę wiekową. Kursy są dostosowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy z nich kończy się egzaminem końcowym, a każdy uczestnik otrzymuje specjalny certyfikat. W ramach takiego kursu masz dostęp do wiedzy ekspertów, dzięki którym nauka języka angielskiego stanie się jeszcze prostsza!

#2 Kursy językowe on-line (5 języków)

Kiedy czujesz jednak, że angielski to za mało, również przybywamy z odsieczą. Kursy językowe on-line dla 5 języków, to kolejny pomysł na pogłębianie swojej wiedzy w tzw. czterech ścianach. Jeżeli marzysz o nauce angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego — dostęp do platformy szkoleniowej spełni Twoje marzenie. Jak wyznać miłość bliskiej osobie w innym języku? A może we wszystkich pięciu językach? Niezależnie od pory i miejsca, z dostępem do platformy on-line do nauki języków będziesz mógł to sprawdzić. ;)

Czas w domu to również szansa do zdobywania nowych kwalifikacji.

Rozwijaj pasje, zdobywaj kwalifikacje

Jak zdobyć specjalne umiejętności bez wychodzenia z domu? Niezależnie od tego, czy masz ochotę być na zewnątrz, czy schronić się w swoim pokoju, zasłaniając okna — dobrze jest mieć wybór jak ten czas spożytkować. Jeszcze kilka lat temu, nie mogliśmy marzyć o zdobyciu specjalistycznej wiedzy, bez wizyty w księgarni, czy bez uczestniczeniu w drogim kusie. Są jednak atrakcje możliwe do realizacji w domu.

#3 Kurs fotografii

Świetny prezent dla tych, którzy interesują się fotografią, jak i osób, dla których to iście czarna magia. Dowiesz się, co jest potrzebne, by zdjęcia były perłą albumów rodzinnych. Tajniki fotografii możesz z sukcesem poznawać w domowym zaciszu! Voucher obejmuje dostęp do platformy szkoleniowej na 12 miesięcy — w tym czasie będziesz mógł efektywnie podzielić materiał. Dzięki interaktywnym materiałom dowiesz się m.in.: czym się kierować podczas zakupu aparatu; czym jest czas, przysłona i ISO; jak w łatwy sposób uzyskać ciekawe efekty na zdjęciu. Do materiałów w kursie fotografii on-line możesz wrócić w dowolnym czasie!

#4 Kurs szybkiego zapamiętywania on-line

Kolejna atrakcja bez wychodzenia z domu, a do tego cóż za wspaniała gimnastyka dla mózgu! Na czym polega kurs szybkiego zapamiętywania? Poznasz nowe techniki, które ułatwią zapamiętanie wielu rzeczy jednocześnie, całkiem przydatna sprawa a na pewno fantastyczna gimnastyka mózgu.

#5 Kurs szybkiego czytania on-line

Kiedy pamięć została już wyszkolona do najwyższego poziomu swoich możliwości, można pomyśleć jak teraz spożytkować nowe talenty. Tutaj wkracza kurs szybkiego czytania on-line. Dzięki niemu książki będą dosłownie pochłaniane, praca załatwiana sprawniej a my zyskamy więcej czasu dla siebie i bliskich.

#6 Kurs bezwzrokowego pisania na klawiaturze on-line

Naszym zdaniem kolejny świetny wybór, zarówno w pakiecie z pozostałymi wyżej proponowanymi jako fantastyczne uzupełnienie, jak i do zrobienia solo. Kto chociaż raz nie próbował pisać bez patrzenia, ponosząc klęskę i tworząc całkiem nowy język? Po tym kursie w końcu się to uda.

Czas w domu warto poświęcić swoim najbliższym.

Relaks bez wychodzenia z domu

Kiedy już wyczerpiemy nasze zapotrzebowanie na chłonięcie wiedzy, warto podarować przyjemności. Jaki prezent on-line sprawić, żeby to on dotarł do nas, a nie my do niego? Często mówimy, że relaks to jeden z najlepszych sposobów na to, aby uszczęśliwić naszych bliskich. Czy wiesz jednak, że są atrakcje, które dostarczą mnóstwo przyjemności... i to bez opuszczania domu, czy mieszkania? Oto kilka z nich:

#7 Masaż w Twoim domu

Wyobraź sobie, że każdy spięty mięsień ciała nagle rozluźnia się i wypuszcza cały dźwigany ciężar ostatniego czasu. Usługa działa na terenie całej Warszawy. Możesz więc wybrać dowolne miejsce w stolicy, do którego ma dotrzeć masażysta. Nie musisz martwić się o dojazd, czy o to, że się spóźnisz. :) W ramach vouchera na masaż w domu możesz zdecydować się na masaż relaksacyjny, limfatyczny, modelujący.

#8 Stwórz swoją wymarzoną torebkę Mana Mana

Czyli atrakcja, która obudzi Twoją kreatywność. Usiądź wygodnie w fotelu z kubkiem ulubionej herbaty i zacznij proces tworzenia własnej torebki. Kiedy słodkie domowe chwile dobiegną końca i będzie trzeba podbijać świat, miej wśród pędzącego tłumu torbę ze swoimi pomysłami. Dzięki Mana Mana stworzysz torebkę własnego projektu. Masz więc pewność, że nikt nie będzie miał drugiej takiej torebki jak Ty.

#9 E-booki i audiobooki bez limitu 

Jeśli wspomnieliśmy już o kreatywności, musimy napisać o tak cudownym prezencie na pobudzenie prawej półkuli mózgu. Będzie mogła teraz chłonąć sześćdziesiąt tysięcy tytułów dzięki dostępowi do platformy Legimi. Możesz czytać ulubione pozycje na tablecie, komputerze, telefonie i to w każdym miejscu — w wannie, wygodnym łóżku, czy kuchni. Ci, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu, ucieszą się z audiobooków. 

#10 Spotkanie z bohaterem – oko w oko z Idolem 

Zdajemy sobie sprawę, że nasi idole dlatego nimi właśnie zostali, bo poświęcili naprawdę wiele, aby osiągnąć wielkie rzeczy. Dlatego niezwykle trudne jest, by taka osoba, mogła mieć kontakt z każdym ze swoich fanów. Ilość pracy i obowiązków, które mają — skutecznie im to uniemożliwiają i chociaż dla nas są bohaterami, nie mają Marvelowskich mocy i nie będą mogli być w kilku miejscach jednocześnie. Jednak my znamy miejsce, gdzie mimo natłoku swoich spraw, mogą znaleźć się z Tobą a w zasadzie dla Ciebie, w jednym miejscu i czasie. Spotkanie z naszym bohaterem może odbyć się poprzez trzy rodzaje komunikacji: po pierwsze można podarować wideo rozmowę, po drugie audio rozmowę, no i po trzecie możemy otrzymać specjalne nagranie od idola. Pobyt w domu może być naprawdę fascynujący! 

Prezent on-line dla pracowników

Każdy z wyżej wymienionych doskonale nadaje się też, jako nagroda czy wyrazy uznania. W każdym z sektorów biznesu doskonale wiemy, jak ważne jest work-life ballance. Prezenty, które można zrealizować w domu, będą wyrazem uznania i troski podczas choroby, czy ciężkich chwil w życiu Pracownika. Takie rozwiązanie idealnie pasuje dla przedsiębiorstw, które zatrudniają Pracowników w całej Polsce oraz dla wszystkich firm, które pracują zdalnie.

Więcej inspiracji na prezenty bez wychodzenia z domu znajdziecie na stronie. Tymczasem życzymy wielu inspiracji i kreatywnego spędzania czasu w domu!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Uwielbiam snuć się po mieście, gubię się w nim z aparatem w ręku, szukając nowych ciekawych miejsc. Kiedy już się odnajduję, to najczęściej w fotelu, czytając a najlepiej pisząc z kubkiem malinowej herbaty obok. Staram się patrzeć na świat z każdej jego perspektywy, ale zawsze z uśmiechem na ustach.

Data publikacji: 2020-03-14

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.