o prezentach

Jaki prezent na 18? Poradnik wybierania upominków osiemnastkowych

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2021-05-06

Nie można przeczyć, że osiemnaste urodziny to ważny dzień w życiu człowieka. Zanim nasz licznik wybije właśnie tę liczbę wiosen, zdarza się nam dorzucić do puli parę miesięcy. Chyba każdy z nas powiedział kiedyś: mamo, ja już mam prawie 18 lat! Zabawny jest fakt, że z biegiem lat, słowo „prawie”, zamienia się na „jeszcze” i tak powstaje: ja mam jeszcze 39 lat! Jednak dziś nie o tym. Osiemnastka to mocno wyczekiwany dzień. Jedni obchodzą ją hucznie, inni w gronie najbliższych i rodziny, czasem nawet decydujemy się zrobić coś szalonego. Każda 18-stka jest inna, a my postaramy się znaleźć najlepsze prezenty, na każdą z jej wersji.

Jaki prezent na 18 urodziny?

Osiemnaste urodziny, powinny zostać zapamiętane. W końcu to dzień, w którym robimy pierwszy krok jako dorosła osoba. Jednak o tym, jak uda się wydarzenie, decyduje wiele czynników. Obecność rodziny i przyjaciół to z pewnością jeden z podstawowych. Bliskość ważnych dla nas osób w takim dniu, to podwójna radość z okazji. Co jeszcze sprawi, że ten dzień będzie niezapomniany? Na żadnych urodzinach, a zwłaszcza na 18-nastce nie może zabraknąć prezentów. Jakie podarunki sprawdzą się najlepiej? To zależy od rodzaju imprezy i oczywiście samego solenizanta. Jedno jednak możemy powiedzieć na pewno: w grupie siła! Jeśli wcześniej zaplanujecie wspólnie kupno niespodzianki, budżet z pewnością pozwoli na spełnianie marzeń solenizanta. Sprawdźmy teraz, jakie prezenty można podarować na 18 urodziny?

Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny

Czego na 18 może życzyć sobie dziewczyna? Zarówno koleżanka, siostra jak i partnerka? Chociaż nie jesteśmy w stanie zgadywać pragnień marzycieli (a bardzo byśmy chcieli), to jako wieloletni eksperci prezentowi, znamy kilka niespodzianek urodzinowych, z których Panie zawsze są zadowolone. Voucher do Spa to często wybierany i mile widziany podarunek. W końcu każdy lubi, gdy dbają o niego profesjonaliści. Wtedy czujemy się wyjątkowo i z uśmiechem na ustach wspominamy o tych, dzięki którym się tak czujemy.

Kiedy jednak nie jesteśmy pewni, jaki prezent idealnie podpasuje solenizantce, podarujmy jej niespodziankę z odrobiną kontroli. Ekskluzywny pakiet marzeń dla niej to własnoręczna możliwość wyboru swojej 18-nastkowej niespodzianki!

Prezent na 18 urodziny dla chłopaka

Tak samo jak w przypadku dziewczyny, podarunku możemy poszukiwać dla: brata, kolegi czy swojego partnera. Tak samo też, mamy dla Was jedną konkretną i jedną bardziej ogólną propozycję. Zacznijmy od pierwszej opcji. Akademia dryftu to prezent osiemnastkowy dla chłopaków, którzy lubią zabawę samochodem. Tam nie będzie nauki jazdy, tam będzie ekstremalna zabawa pojazdem! Jeśli jednak motoryzacja nie jest konikiem solenizanta, proponujemy ekskluzywny pakiet marzeń dla niego. Wtedy sam zainteresowany wybierze prezent ze swoich snów. Czy to będzie wypoczynek, ekstremalny podarunek lub ten relaksujący – wywoła uśmiech na jego twarzy, w końcu wybierze to, na co będzie miał ochotę.

Śmieszny prezent na 18

Czasem możemy pokierować się poczuciem humoru u solenizanta i podarować coś niezwykłego. Taki prezent z pewnością pozostanie w pamięci. Jaki śmieszny prezent można zatem podarować? Wyobraź sobie, że z pięknie zapakowanego pudełka wyciągasz kurs na operatora koparki, żart zabawny, a i pożyteczny. Niewielu w końcu może się pochwalić takimi zdolnościami. Kto wie, może dowcip stanie się konkretnym planem na życie albo chociaż ciekawą historią do opowiadania przez lata.

Praktyczny prezent na 18

Wiek osiemnastu lat to też najczęściej moment, w którym decydujemy się na prawo jazdy. I nie będziemy oszukiwać, że wszystkim zdolność prowadzenia pojazdu przychodzi równie szybko. Takiej osobie na prezent osiemnastkowy poradzimy kurs jazdy doszkalającej. Ci, którzy zmagają się z walką o zdobycie prawa jazdy, z pewnością znajdą parę powodów do uśmiechu, patrząc na taki voucher.

A jeśli nie samochód, to rower! Zwłaszcza taki wymarzony rower. Dzięki temu voucherowi solenizant wybierze, a w zasadzie wykreuje, swój wymarzony jednoślad. Takie środki lokomocji w zatłoczonym mieście to często zbawienie, z dodatkowymi korzyściami dla zdrowia. Natomiast opcja personalizacji nada mu wyjątkowego stylu. Nic tylko wsiadać i jechać.

Ekstremalny prezent na 18

Osiemnaste urodziny to jak wspomnieliśmy, dzień spełniania marzeń. Dlatego ekstremalne prezenty na 18-stke to zawsze dobry pomysł, jeśli solenizant lubi adrenalinę. W tym przypadku wymienimy parę możliwości: skok ze spadochronem, dream jump, lot awionetką, jazda monster truckiem. Tych mocnych wrażeń, mamy naprawdę wiele. Więc jeśli nie wiecie, który z nich może się spodobać jako prezent urodzinowy na 18-stkę, w tym przypadku polecamy pakiet marzeń przygoda. Wspomnienia z tego podarunku z pewnością zostaną na długi czas. Dostępne tam marzenia możemy realizować w powietrzu, wodzie i na lądzie. Spokojnie więc znajdziemy idealne, ekstremalne przeżycie na osiemnaste urodziny.

Prezenty na „osiemnastkę”

Pamiętajmy, że w tym wyjątkowym dniu, największym prezentem jest możliwość świętowania ze swoimi bliskimi. Osobiście, online, poprzez nagrania, zdjęcia, życzenia. Pamięć o drugiej osobie to coś, na co zawsze nas powinno stać. Prezenty to ładny dodatek, chociaż, gdy możemy się dzielić radością, mamy jej jeszcze więcej. A trudno nie zauważyć, że podarunki dostarczają sporą dawkę szczęścia.

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Uwielbiam snuć się po mieście, gubię się w nim z aparatem w ręku, szukając nowych ciekawych miejsc. Kiedy już się odnajduję, to najczęściej w fotelu, czytając a najlepiej pisząc z kubkiem malinowej herbaty obok. Staram się patrzeć na świat z każdej jego perspektywy, ale zawsze z uśmiechem na ustach.

Data publikacji: 2021-03-30

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.