o prezentach

Wielkie Święto Spełnionych Marzeń, Świętujemy 7 Urodziny

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Nasze urodzinowe świętowanie dobiega końca. Przez cały czerwiec mogliście skorzystać z fantastycznych promocji i wziąć udział w konkursie, w którym pokazaliście, jak świętowaliście nasze 7. urodziny. To były atrakcje przygotowane dla Klientów, ale dla Partnerów i Przyjaciół Katalogu również zorganizowaliśmy coś naprawdę super i bardzo chcemy się tym pochwalić!

Dobry Partner to połowa sukcesu!

Zgadza się, bez naszych Partnerów nie byłoby Katalogu Marzeń. Dzięki nim możemy spełniać marzenia naszych Klientów na najwyższym poziomie i za to chcieliśmy im podziękować. Zaczęło się więc od znalezienia ciekawego miejsca na zorganizowanie urodzin. Z tym wiąże się fenomenalny zbieg okoliczności, bo event odbył się u jednego z naszych Klientów – z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy pana Pawła – właściciela Studia Flesz na Grochowie :-)

Narysuj nam… marzenie!

Przygotowań było całkiem sporo, ale daliśmy radę! Na początku nasi goście dostali pozornie proste zadanie – poprosiliśmy ich o narysowanie… jednego ze swoich marzeń. Na stworzonej później mapie marzeń znalazły się, m.in.: lot balonem, bezludna wyspa, rajdowe samochody oraz książkowy bestseller. Oj tak, nasi Partnerzy mają fantazję!

A wszystko zaczęło się od…

Kolejnym punktem spotkania było krótkie przemówienie naszej szefowej – Joanny Boruckiej. Goście mieli okazję dowiedzieć się, skąd wziął się pomysł na rozkręcenie biznesu, jak powstała nazwa serwisu, a także poznać nasz fenomenalny team! Może domyślacie się, jaka była konkluzja przemówienia – ROŚNIEMY W SIŁĘ! Co widać nie tylko po (dosłownie!) rosnącym zespole, lecz także po ilości Partnerów i marzeń, które dzięki nim możemy realizować.

Ta maszyna nie ruszyłaby bez Was

Następnym punktem urodzin był zabawa w wydaniu mocno kreatywnym. Kojarzycie Maszynę Einsteina? To pewnego rodzaju mechanizm, w którym wszystko musi zatrybić, żeby był widoczny efekt. Zostaliśmy podzieleni na trzy zespoły – każdy miał stworzyć konstrukcję, która połączy się z konstrukcją kolejnej grupy. Zadanie odpowiedzialne, ale udało się! Masa zabawy i praca rozgrzanych do czerwoności neuronów przełożyła się na odsłonięcie banera z hasłem: Maszyna spełniania marzeń kręci się dzięki Wam. Dziękujemy! Dlaczego maszyna? Bo naszej pracy nie byłoby bez współpracy z Partnerami – to dzięki nim możemy realizować Wasze marzenia :-)

Później pozostało nam już tylko słodkie świętowanie – tort przedstawiający nasz voucher był naprrrawdę smakowity! Więcej nie będziemy się rozpisywać, zerknijcie na zdjęcia — za fotorelację dziękujemy naszemu Partnerowi, panu Stefanowi ze Studia S, który realizuje profesjonalne kursy fotograficzne.

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2017-06-27

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.