o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

Prowadzisz firmę? Dołącz do akcji pomocowej dla ukraińskich dzieci. Razem przywróćmy uśmiech na twarzach dzieci

Ocena artykułu: 5/5(6 opinii )
Data aktualizacji: 2024-02-14

Staramy się pomagać Ukrainie na różne sposoby – prywatnie oraz jako organizacja. Między innymi poprzez organizowanie zbiórek, czynne działania wolontariuszy na granicy (zespół robi to w ramach płatnego urlopu), przekazanie 10% wartości sprzedaży od 1 do 8 marca na wsparcie PAH. Kolejny obszar naszych działań trafia do najmłodszych. Od 2 marca aktywowaliśmy stronę informacyjną, która zbiera kontakt do firm, które przekazują swoje usługi dla dzieci z Ukrainy za darmo: ukraina.marzycielepomagaja.pl

Na czym polega akcja pomocowa dla ukraińskich dzieci organizowana przez Katalog Marzeń?

Stworzyliśmy stronę internetową, na której znajdziesz informacje o firmach, które świadczą swoje usługi dla ukraińskich dzieci za darmo. Robimy to we współpracy z naszymi partnerami (jak i firmami, które same zgłosiły chęć udziału w inicjatywie), którzy udostępnią nieodpłatnie swoje atrakcje, aby choć na chwilę pozwolić dzieciom zapomnieć o obecnej sytuacji i doświadczyć pozytywnych emocji.

Jak powstał pomysł?

Misją Katalogu Marzeń jest sprawiać, by świat stawał się lepszym miejscem. Dlatego nie mogliśmy pozostać obojętni wobec aktualnej sytuacji i postanowiliśmy obdarować dzieci tym, czym zajmujemy się na co dzień. Postanowiliśmy obdarować je uśmiechem. Wierzymy w słowa Janusz Korczaka:

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

W jakich miastach działa akcja? 

Dzisiaj akcja działa w 11 lokalizacjach (Warszawa, Bałtów, Bielsko-Biała, Janki, Kraków, Łódź, Płock, Poznań, Pruszków, Wołomin, Wrocław), jednak to dopiero początek. Warto śledzić stronę na bieżąco, ponieważ niemal codziennie dodajemy nowe firmy oferujące swoje usługi w nowych lokalizacjach.

Jakie firmy mogą dołączyć do akcji?

Akcję kierujemy głównie do firm, których działalność związana jest z aktywnością dzieci. Zwróciliśmy się z prośbą do naszych partnerów – są to firmy, z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę. Nie musisz być jednak partnerem Katalogu Marzeń, aby dołączyć do akcji. W tym przypadku weryfikujemy firmę pod kątem autentyczności, dostępności oraz opinii o firmie.

Jakiego rodzaju firmy znajdę na stronie?

Do akcji pomocowej na ten moment dołączyły oferujące:

 • sale zabaw,
 • świetlice i opiekę dzienną,
 • warsztaty kreatywne,
 • warsztaty gotowania,
 • wspinaczkę,
 • pokoje zagadek,
 • pokazy iluzji,
 • animacje dla dzieci,
 • kompleksy turystyczne,
 • seanse w grocie solnej,
 • zajęcia językowe,
 • inne, które niebawem pojawią się na stronie.

Czy ponoszę koszty za dołączenie do akcji?

Nie. Strona ma na celu zebranie w jednym miejscu firm, które oferują swoją pomoc ukraińskim dzieciom. Dołączenie do listy jest nieodpłatne i niezobowiązujące.

Jak mogę dołączyć do akcji?

W tym celu należy wypełnić krótki formularz, który będzie podstawą do weryfikacji oferty. Chcemy dotrzeć z tą inicjatywą do jak największej liczby osób, więc zachęcamy do udostępniania strony akcji. Zachęcamy do wspólnego pomagania! 

Ocena artykułu: 5/5(6 opinii )
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Kocham góry, a moim największym marzeniem jest zdobycie jednego z ośmiotysięczników. W wolnych chwilach trenuję boks, dużo się ruszam (i równie dużo mówię :p). Poza pracą kocham psy (choć swojego nie mam), memy i wszystko, co związane ze zdrowym trybem życia.

Data publikacji: 2022-03-04

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!