Zaprojektuj wymarzoną sukienkę - voucher otwarty

 • Zaprojektuj wymarzoną sukienkę - voucher otwarty 1
 • Zaprojektuj wymarzoną sukienkę - voucher otwarty 2
 • Zaprojektuj wymarzoną sukienkę - voucher otwarty 3
 • Zaprojektuj wymarzoną sukienkę - voucher otwarty 4
 • Zaprojektuj wymarzoną sukienkę - voucher otwarty 5
 • Wygląd vouchera
BEZ WYCHODZENIA
Z DOMU
Opis

Nie od dziś wiadomo, że sukienka to jeden z najbardziej kobiecych elementów garderoby. Dobrze skrojona i uszyta z wysokiej jakości materiałów może być najlepszym przyjacielem kobiety. Szyta na miarę sukienka to inwestycja w wygodę i funkcjonalność, które w bezpośredni sposób przekładają się na to, jak prezentujemy się w naszej kreacji. Dwie największe zalety tego rozwiązania to:

1. Otrzymujesz ubranie, które idealnie dopasowane jest do Twojego ciała, dzięki czemu czujesz się swobodnie, co dodaje sylwetce gracji i niewymuszonej elegancji. Nieustanne poprawianie spadających ramiączek lub zbyt krótkiej spódnicy? Za bardzo wyeksponowany dekolt? Sukienka luźna u góry, ale zbyt opięta w biodrach? Jeśli ubranie jest źle dopasowane i jest Ci w nim niewygodnie, nie będziesz prezentować się korzystnie nawet, jeśli to najwspanialsza suknia świata - nasza atrakcyjność płynie nie tylko z tego, co mamy na sobie, ale także z tego, jak się w tym czujemy. Najcelniej ujął tą zasadę Karl Lagerfeld - “Luxury is the ease of a t-shirt in a very expensive dress”

2. Masz możliwość personalizowania projektu. Szycie miarowe realizujemy na bazie modeli dostępnych w naszym sklepie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie wprowadzania daleko idących zmian. Zmianie może ulec długość dołu, długość rękawów, głębokość dekoltów i inne elementy, ale przede wszystkim materiał oraz kolor. Można również (w przypadku sukienek odcinanych w talii) dowolnie miksować górę z dołem. (Oczywiście można także umówić się z nami na szycie miarowe jednego z naszych modeli bez wprowadzania żadnych zmian w fasonie i materiale).

Jak wygląda cały proces?

Aby ustalić szczegóły i uszyć sukienkę na miarę, zapraszamy na spotkanie z nami w naszej pracowni w Warszawie. Podczas pierwszego spotkania wysłuchamy Twoich oczekiwań i wspólnie zastanowimy się nad wyborem modelu, zmianami w kroju oraz tkaninami. Będziesz mogła obejrzeć katalog dostępnych tkanin i uzyskać na ich temat wszystkie informacje. Doradzimy zarówno w kwestii wyboru tkaniny, jak i kolorów i krojów odpowiednich dla konkretnej osoby i okazji.

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się zdjęciem miary i wyceną projektu, którą otrzymasz mailem najpóźniej następnego dnia. Po akceptacji projektu zamawiamy materiały i zaczynamy proces konstrukcji i szycia. Po około dwóch tygodniach umawiamy się na pierwszą przymiarkę. Termin drugiego spotkania (po dwóch tygodniach) podajemy orientacyjnie - uzależniony jest w dużej mierze od wyboru kroju i tkanin.

Drugie spotkanie to jednocześnie pierwsza przymiarka - ma na celu dopracowanie kroju i sporządzenie listy koniecznych poprawek. Sprawdzamy, jak sukienka leży, jak pracuje w ruchu. To także moment na ostateczne decyzje dotyczące długości spódnicy czy głębokości dekoltu, dlatego w przypadku sukienek ślubnych czy wieczorowych warto pamiętać o zabraniu ze sobą butów i biustonosza, które będą zakładane do tej sukienki.

Kolejne przymiarki ustalane są wedle potrzeb wprowadzania poprawek, aż do momentu idealnego dopasowania sukienki. Zwykle cały proces zamyka się w dwóch-trzech przymiarkach, trzeba jednak zakładać, że w przypadku bardziej skomplikowanych krojów może potrwać dłużej. Najczęściej jednak nie przekracza 5-7 tygodni.

Wybierając dla ukochanej osoby voucher otwarty Zaprojektuj wymarzoną sukienkę ofiarujesz jej możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego dzieła!

Aby poznać czas trwania, lokalizację i inne szczegóły WYBIERZ MIASTO / WARIANT
Opinie
Ocena 0/5,0 (0 opinii)

Opinie

0/5,0 (0 opinii)
Jeszcze nie dodano opinii na temat tego przeżycia.
Twoja opinia
Ocena
×
Zasady dodawania opinii
 1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
 2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
 3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
 4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
 5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
 6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl

Pytania Marzycieli

Jeszcze nikt nie zadał pytania dotyczącego tego produktu.

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!