POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 160 dostępnych

Prezenty walentynkowe dla przyjaciela – odrobina sportowej rywalizacji

Nic nie motywuje do działania tak bardzo, jak zdrowa rywalizacja u boku przyjaciela. Szukając prezentu na Walentynki dla znajomego, wybierz spośród szerokiej gamy upominków związanych ze sportem. Podczas szkolenia z jazdy samochodem rajdowym Twój przyjaciel będzie miał okazję spróbować swoich sił na profesjonalnym torze wyścigowym. Jeśli Twój kolega chciałby spróbować sportu ekstremalnego, wyślij go na zajęcia motocrossowe. Dla miłośników aktywności fizycznej ciekawą opcją będzie trening z trenerem personalnym. Zestaw ćwiczeń idealnie dostosowanych do potrzeb Twojego przyjaciela to nie tylko doskonały prezent walentynkowy, ale też początek przygody, która może być pretekstem do wspólnego spędzania aktywnie czasu.

Fajny prezent na Walentynki dla znajomego

Na Walentynki możesz też zaskoczyć swojego przyjaciela wspólną nauką czegoś zupełnie nowego. Być może będzie to jazda na wrotkach? Deskorolce? A może szermierka historyczna? Nie ma znaczenia, w jakim sporcie będziecie wspólnie stawiać pierwsze kroki – liczą się dobra zabawa i zaangażowanie. Niech 14. lutego będzie dla was od tej pory synonimem sportowych emocji i świętowania wspólnie odniesionych zwycięstw.

Przygoda na prezent walentynkowy dla przyjaciela

Wspólnie spędzony dzień pod hasłem podwodnej przygody? Proszę bardzo! Szukając prezentu dla przyjaciela na Walentynki, zafunduj mu niezapomniany czas spędzony… w wodzie! Wspólne nurkowanie będzie doskonałym pomysłem, jeśli twój przyjaciel marzy o wyprawie nad Atlantyk lub Morze Czerwone. Wielobarwne rafy koralowe to prawdziwy podwodny skarb, którego odkrycie z pewnością ucieszy poszukiwacza przygód. Odrobiny adrenaliny niech dostarczy mu lekcja jazdy na flyboardzie, a puls uspokoi wizyta w kapsule odpływowej. Prezent na Walentynki dla przyjaciela niech przyniesie mu prawdziwą radość i odrobinę odpoczynku. Przyjaźń warto pielęgnować na co dzień, ale z okazji walentynek można to zrobić w specjalny sposób. Prezent doskonały to taki, dzięki któremu obdarowana osoba poczuje się jak ryba w wodzie!

Prezent na walentynki dla przyjaciela, który ceni dobre trunki

Doskonała kuchnia wymaga właściwej oprawy. Umiejętność dobierania alkoholi do poszczególnych dań jest niezwykle cenna. Jeśli więc z okazji Walentynek chciałabyś wręczyć swojemu przyjacielowi prezent, dzięki któremu on będzie mógł się czegoś nauczyć – wybierz jeden z naszych kursów tematycznych. Degustacja whisky dla dwojga może być początkiem pełnego zabawy wieczoru. Miłośnik klasycznych alkoholi z pewnością doceni możliwość wzięcia udziału w kursie sommelierskim, a po nim wasze spotkania przy lampce wina nie będą już takie same. Jako prezent na Walentynki dla przyjaciela możesz również zafundować mu lekcję warzenia piwa. A jeśli na każdej domówce to właśnie twój kolega robi najlepsze drinki, wyślij go na kurs barmański i pozwól mu poznać tajniki komponowania napojów pod okiem najlepszych. A jeśli szukasz prezentu dla przyjaciela na inne okazje, koniecznie sprawdź kolejne zakładki Katalogu Marzeń. Gwarantujemy, że inspiracji nie zabraknie!

Inspiracje na prezent na Walentynki dla przyjaciela

Szukasz prezentu w określonym budżecie? Zobacz artykuł "Najlepsze prezenty na Walentynki" po więcej inspiracji.