POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 163 dostępnych

Jaki prezent dla chłopaka na Walentynki?

Owe poruszenie aż krzyczy o tym, żebyśmy pamiętali o naszej drugiej połówce. I choć powinniśmy wyznawać sobie miłość przez cały rok, Walentynki są do tego świetną okazją. Nawet jeśli Twój chłopak deklaruje, że nie chce prezentu na 14 lutego, nie daj się zwieźć. Również najbardziej zatwardziali mężczyźni chcą poczuć się docenieni. Co podarować chłopakowi na Dzień Kupidyna, aby przekazać w prezencie swoje uczucia?

Jak wybrać prezent dla chłopaka na 14 lutego?

Wraz ze stażem związku, ciężko zaskoczyć swojego chłopaka kreatywnym prezentem. W końcu znacie się już, możecie przewidywać swoje zachowania i kroki… a przecież nie chcemy być powtarzalni! Z pomocą przychodzą vouchery na przeżycia, które pozwalają na spełnianie marzeń. Smak przygody, relaksu, adrenaliny lub romantyczności będą idealnym prezentem dla chłopaka na Walentynki, dzięki którym łatwiej będzie powiedzieć „Kocham Cię”.

Pomysł na prezent na Walentynki dla chłopaka

Mówi się, że wybór prezentu dla kobiety jest znacznie łatwiejszy, ponieważ mamy większe możliwości. W rzeczywistości w wyborze prezentu dla faceta mamy równie wielkie pole do popisu. Wystarczy tylko ruszyć głową! Walentynkowe propozycje na prezent to te, które wywołają wielkie emocje – wzruszenie, radość, podniecenie, odprężenie, ekscytację… a najlepiej całą mieszankę tych uczuć. Oto kilka z prezentowych pewniaków na Walentynki dla chłopaka:

#1 Emocje podczas lotu szybowcem – Zakochani często patrzą wspólnie w niebo. Siedząc w szybowcu można dotknąć chmur, na które spoglądało się z ziemi! Szybowanie bez silnika, wyłącznie w towarzystwie wiatru i dobrego humoru przynosi niesamowite wspomnienia. A takie właśnie chcemy stworzyć w Walentynki.

#2 Walka z czasem w escape roomie – Na tę atrakcję możecie wybrać się wspólnie. Wizyta w pokoju zagadek uczy współpracy, działania pod presją upływającego czasu oraz zaangażowania partnerów. Pozwoli to Wam zbliżyć się i poznać swoje mocne strony, a wspomnienia po zabawie będą długo wywoływały uśmiech.

#3 Sportowe wyniki podczas jazdy gokartem – Pokonywanie ciasnych szykan toru oraz walka o najlepszy wynik okrążenia pozwoli Wam poczuć się jak zawodowi kierowcy F1. Walentynki nie będą wtedy nudnym wieczorem spędzonym pod znakiem zapytania, a wielką zabawą, która rozbudzi w Was ducha rywalizacji. Któremu z Was uda się osiągnąć lepszy czas?

Jeśli nadal nie znalazłaś trafionego prezentu dla chłopaka na Walentynki, wybierz Pakiet Marzeń dla Niego. Twój facet samodzielnie wybierze marzenie, które chce zrealizować.

Więcej inspiracji na prezent na Walentynki dla chłopaka

Jeśli nadal poszukujesz prezentu na Walentynki dla chłopaka, zapraszamy na naszego bloga, gdzie w specjalnym artykule zdradzamy, co mężczyźni chcieliby dostać od swoich kobiet.