POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 162 dostępnych

Prezent urodzinowy dla przyjaciela

O prawdziwą przyjaźń należy dbać, dlatego powinniśmy celebrować ważne momenty w naszym życiu. Jedną z najważniejszych dat w kalendarzu jest oczywiście dzień urodzin! Z tym dniem oprócz wielkiej radości przychodzi również ważne pytanie — jaki prezent wybrać, aby przekazać w nim, że przyjaciel jest ważny w naszym życiu? Spieszymy z prezentowymi inspiracjami na prezent dla kolegi!

Tanie prezenty dla przyjaciela na urodziny

Wybraliśmy kilka propozycji, które sprawią uśmiech obdarowanemu. Spełniliśmy już marzenia tysięcy Marzycieli w Polsce i zebraliśmy listę najczęstszych pragnień mężczyzn. Oto kilka z nich:

Prezent dla kolegi do 50 złotych: Czy prezent dla przyjaciela musi być drogi? Oczywiście, że nie! Wiele emocji przyniesie wyścig z czasem i krętymi zakrętami na gokartowym torze. W tej cenie możemy również wybrać się na paintball laserowy lub sesję wirtualnej rzeczywistości z okularami VR.

Prezent dla kolegi do 100 złotych: W kategorii prezentów do stu złotych znajdziemy wizytę na strzelnicy, która dostępna jest w wielu miastach w Polsce. Jeśli chcesz jednak podarować więcej motoryzacyjnych wrażeń, proponujemy jazdę quadem po specjalnym torze. Dla miłośników trunków w tej cenie możemy również degustować różne gatunki wina pod okiem doświadczonego sommeliera.

Droższe prezenty dla przyjaciela na urodziny

Prezent dla kolegi do 200 złotych: Popularne w tym zakresie cenowym są podniebne przygody – podczas lotu szybowcem lub paralotnią. Takie atrakcje zapewniają wspomnienia do końca życia, a ich doświadczanie sprawia wiele pozytywnych emocji.

Prezent dla kolegi powyżej 200 złotych: Przy większym budżecie możemy pokusić się o podarowanie wyprawy off road samochodem terenowym. Dla śmiałków, którzy chcą przełamywać swoje słabości, najlepszym prezentem będzie skok spadochronowy w tandemie.

Najlepszy prezent dla przyjaciela

Będziemy to powtarzać po stokroć: najlepsze podarunki to te, które są podarowane od serca. Dobrym pomysłem, jeśli nie wiemy jak uszczęśliwić przyjaciela, jest podarowanie możliwości wyboru. Taką funkcję spełniają tematyczne pakiety, dzięki którym obdarowany będzie mógł sam zastanowić się, jakiego ekscytujące przeżycia chce doświadczyć. Wśród pakietów znajdziemy między innymi Pakiet Marzeń Przygoda oraz Pakiet Marzeń w Powietrzu.

A może Twój przyjaciel nie wyobraża sobie dnia bez sportu i jest miłośnikiem wszelkich aktywności fizycznych? W artykule "Jaki prezent dla sportowca?" na naszym blogu doradzamy najlepsze prezentowe propozycje dla chłopaka.