POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 504 dostępnych

Pomysły na prezenty gwiazdkowe

Schowaj pod choinką prezenty pełne magicznych przeżyć! Wciel się w rolę św. Mikołaja i wrzuć pod choinkę same ekscytujące przeżycia z voucherami na atrakcje. Zanurkuj w naszym świątecznym worku i przebieraj w magicznych przeżyciach do woli. Obdarowany wolałby dostać coś praktycznego, śmiesznego, a może całkowicie ekscytującego? Zastanów się, jakiego typu szukasz prezentu i dopasuj je do zainteresowań bliskiej osoby.

Prezent na Święta Bożego Narodzenia

Co możesz znaleźć wśród naszych gwiazdkowy prezentów? Oto najchętniej wybierane upominki:

#1 Lot szybowcem – powolne szybowanie wśród chmur jako prezent na Boże Narodzenie? Czemu nie? Loty szybowcem są jednymi z najbardziej ekscytujących atrakcji lotniczych, ponieważ szybowce nie posiadają silnika. Przelot w takiej maszynie jest przyjemną lekcją fizyki i dostarcza czystej przyjemności.

#2 Kolacja we dwoje – kulinarne przeżycia sprawdzają się na każdą okazję. Jest to bezpieczny prezent, który sprawdzi się praktycznie dla każdego. Szczególnie spodoba się łasuchom, miłośnikom nowych smaków i kulinarnych degustatorów.

#3 Przejażdżka off-road – podczas wycieczki off-road obdarowany będzie mógł przetestować samochód terenowy w jego naturalnym środowisku. Błoto, szuter i piach nie będą straszne, a każda przeszkoda na wymagającym torze nie będzie stanowiła problemu. Idealny prezent na święta dla miłośnika motoryzacji i czterech kółek.

#4 Strzelanie na strzelnicy - nadchodzący Nowy Rok to świetna szansa, aby zaprzyjaźnić się z nową aktywnością i odkryć nową pasję. Jest duża szansa, że nową pasją stanie się strzelectwo. Na strzelnicy można trenować swoją celność, umiejętność skupienia oraz poczuć się jak bohater filmu akcji.

#5 Jazda gokartem – najbardziej emocjonujący prezent świąteczny, którego cena zaczyna się od 49 złotych. Kto jeszcze nie próbował swoich sił na torze kartingowym, nie wie, co traci – to świetna zabawa.

Jak zaskoczyć swoich bliskich w święta?

Zaskocz swoich bliskich oryginalnym podejściem do kwestii świątecznego prezentu i rozdmuchaj magię świąt na całego. Do dzieła - wskakuj w mikołajowy strój i spełniaj z nami świąteczne marzenia! Każdy prezent możesz zamówić z opcją Przesyłki Balonowej. Taki dodatek do prezentu rozczuli nawet najbardziej twardą osobę. ;)

Szukasz większej dawki inspiracji do wybrania najlepszego prezentu na święta? Sprawdź artykuły "TOP10 Świątecznych Prezentów dla Niego" oraz "TOP10 Świątecznych Prezentów dla Niej", gdzie zdradzamy najchętniej wybierane upominki na Gwiazdkę.