POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 162 dostępnych

Pomysły na prezent dla szwagra

Fajnie, aby prezent dla szwagra był jak najbardziej dopasowany do jego osobowości. Marzącemu o lataniu szwagrowi możesz podarować na przykład podniebny rejs szybowcem. Jako prezent urodzinowy dla szwagra, który chciałby spróbować swoich sił w roli alpinisty, wybierz wspinaczkę na ściance. A jeśli on woli nieco spokojniejsze atrakcje, szukając prezentu pod choinkę dla szwagra, zdecyduj się na masaż sportowy. Oto nasze propozycje prezentów dla szwagra, które znajdziesz w Katalogu Marzeń.

Męski prezent dla szwagra

Męski prezent dla szwagra – to jest dopiero wyzwanie! Ale z Katalogiem Marzeń nie ma rzeczy niemożliwych. Podaruj mężowi siostry upominek tętniący testosteronem, dzięki któremu on poczuje się się jak Rambo albo inny legendarny bohater. Pakiet ostre strzelanie to doskonały pomysł na prezent dla szwagra z okazji świąt. Na profesjonalnej strzelnicy obdarowany będzie mógł poznać tajniki obsługi broni, poćwiczyć celność i refleks, a do tego przekonać się, czy ma naprawdę stalowe nerwy. A może twój szwagier chciałby kiedyś wziąć udział w profesjonalnej misji wojskowej i poczuć się jak zwiadowca? Jeśli tak, doskonałym prezentem na imieniny dla takiego szwagra będzie strzelecka Misja Armageddon. Kilkanaście rodzajów broni palnej i opieka doświadczonego instruktora – oto, co czeka na solenizanta, któremu podarujesz w prezencie ten pakiet strzelecki. A jeżeli on woli raczej aktywność w terenie i na łonie przyrody, na prezent dla szwagra wybierz szkolenie survivalowe.

Prezent dla szwagra na urodziny

Warto, aby dawany z okazji urodzin szwagra był niespodzianką. Jeśli szukasz takiej, która naprawdę zadziwi jubilata, postaw na vouchery pełne emocji. Prezentem na 40. urodziny dla szwagra może być na przykład udział w warsztatach fotograficznych. Z takiego upominku ucieszy się każdy szwagier, który wolny czas lubi spędzać na dokumentowaniu najważniejsze chwile w życiu rodziny i znajomych. A jeśli on ma już doświadczenie w fotografowaniu i teraz marzy o doskonaleniu umiejętności, be obaw postaw na warsztaty fotografii nocą. Po zmroku świat wygląda zupełnie inaczej, a umiejętne uchwycenie go na zdjęciach to nie lada sztuka. Taki artystyczny prezent dla szwagra na urodziny to więc nie tylko frajda, ale także wyzwanie. Udział w raftingu sprawdzi się natomiast, jeśli on skrycie marzy o wielkiej przygodzie i odrobinie adrenaliny. Spływ pontonem będzie okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale również do przeżycia niezapomnianych emocji. Taki prezentem urodzinowym nie pogardzi żaden szwagier, który kocha ryzyko.

Pomysły na śmieszny prezent dla szwagra

Śmiech to zdrowie – wiedzą o tym mali i duzi. Udany prezent powinien zatem wywoływać nie tylko uśmiech na twarzy obdarowanego, ale również wybuch niekontrolowanej wesołości. Dzięki filmowi urodzinowemu stworzonemu na prezent dla szwagra tak właśnie będzie. To on wcieli się w główną rolę i przeżyje niezapomniane emocje. Pościgi, wybuchy, a może zagadka do rozwiązania i zagadka, która tylko czeka, aby ją odkryć? Pomysłów na fabułę takiego filmu jest naprawdę wiele. Jako prezent „z duszą” sprawdzi się również wizyta w Muzeum życia w PRL-u. Dziesiątki wspomnień, które przyjdą szwagrowi do głowy, kiedy będzie zwiedzał poszczególne sale, z pewnością wywołają na jego twarzy szeroki uśmiech. Pralka „Frania”, która po włączeniu łomotała niczym samolot? Emaliowany czajnik z gwizdkiem, dzięki któremu informacja o zagotowaniu wody brzmiała jak świst lokomotywy? A może legendarne łyżki na łańcuchach, doskonale znane miłośnikom kultowego „Misia”? Taki prezent dla szwagra na święta będzie szansą na powrót do przeszłości z przymrużeniem oka.

Prezent dla szwagra – męski relaks

Jeżeli Twój szwagier marzy o odrobinie czasu dla siebie, doskonałym pomysłem na prezent pod choinkę będzie lekcja badmintona, chwile spędzone przy stole bilardowym albo podczas nurkowania w zatopionym, pełnym tajemnic wraku statku. W każdej z tych atrakcji obdarowany odnajdzie spokój, ale również pretekst do spróbowania czegoś całkiem nowego w naprawdę męskim stylu.