BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Voucher SPA 200 PLN
(555 opinii) od 200 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej
BESTSELLER
Escape room
(336 opinii) od 25 zł
Stwórz własny Las w Słoiku
(132 opinii) od 99 zł
BESTSELLER
Masaż czekoladowy
(279 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(79 opinii) od 125 zł od 113 zł
BESTSELLER
Masaż gorącymi kamieniami
(214 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Chwile Przyjemności
Kurs makijażu
(135 opinii) od 219 zł
Masaż SPA - chwila relaksu
(142 opinii) od 69 zł
NOWOŚĆ
Warsztaty w hucie szkła
Masaż klasyczny
(138 opinii) od 135 zł
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet SPA 200 PLN
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej Premium
Kurs fotografii
(39 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Escape room - pokój zagadek dla grupy
Otwarty kurs gotowania
(60 opinii) od 269 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 173 dostępnych

Wystrzałowy prezent dla nastolatki

Zastanawiając się nad tym, jaki prezent dla nastolatki wybrać, aby obdarowana była naprawdę szczęśliwa, warto postawić na niecodzienny upominek. Będzie nim na przykład profesjonalna lekcja strzelania dla nastolatków. Pierwsza wizyta na strzelnicy może się okazać początkiem fantastycznej przygody, której nastolatka nie zapomni na długo. Pod okiem doświadczonego trenera będzie mogła dowiedzieć się co nieco o poszczególnych modelach broni. Lekcję rozpocznie krótkie szkolenie teoretyczne, a zaraz potem przyjdzie czas na zmierzenie się z tarczą i próbę strzelania do celu. Kto wie, być może okaże się, że taki prezent dla nastolatki pozwoli odkryć jej ukryty talent? Pewna ręka i tzw. świetne oko to jedno, ale podczas strzelania dla nastolatków równie istotna jest umiejętność zachowania „zimnej krwi”. Podaruj właśnie taki prezent dla nastolatki święta Bożego Narodzenia i uszczęśliw w ten sposób Twoją córkę, siostrę albo przyjaciółkę. Jesteśmy pewni, że każda z nich będzie Ci bardzo wdzięczna!

Odwiedziny parku trampolin

A może swoim prezentem chciałbyś pomóc nastolatce powrócić na chwilę do czasów dzieciństwa i całkowitej beztroski? W Katalogu Marzeń mamy również takie upominki! Jednym z nich bez wątpienia jest voucher na wizytę w parku trampolin Airo. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele różnych odmian takiego vouchera, obejmującego zabawę dla jednej, a niekiedy nawet dwudziestu osób. Taka różnorodność sprawia, że obdarowana nastolatka będzie mogła skorzystać z atrakcji sama albo zaprosić do wspólnej zabawy najlepszych przyjaciół. Czy można wyobrazić sobie coś lepszego niż popołudnie spędzone wśród znajomych?

Odwiedziny w parku trampolin świetnie sprawdzą się więc jako prezent dla nastolatki na święta wielkanocne czy bożonarodzeniowe, a także Dzień Kobiet oraz urodziny. Za każdym razem możesz mieć pewność, że ona będzie zaskoczona i naprawdę zadowolona z szansy na wypróbowanie tej nowej formy aktywności, jaką są skoki na trampolinach. Aby miło spędzić czas nie potrzeba wiele! Wystarczy wygodny strój, który nie będzie ograniczał ruchów i odrobina dziecięcej ciekawości świata.

Zabawa w rytmach muzycznych hitów – prezent dla nastolatki pełnej energii

Unikalny pomysł na prezent dla nastolatki to niełatwa sprawa. Pasje młodych ludzi potrafią zmieniać się wyjątkowo często i szybko, przez co niekiedy naprawdę trudno nadążyć za tym, co akurat sprawia im największą frajdę. Jeżeli w Twojej głowie również pojawia się pytanie: „Co na prezent dla nastolatki?”, mamy dla Ciebie propozycję, która zadowoli niemal każdą pełną energii dziewczynę. Mowa oczywiście o lekcji kilku różnych gatunków tańca, które kursantka będzie miała okazję poznać pod okiem prawdziwych mistrzów parkietu. Na świetnie przystosowanej sali treningowej zlokalizowanej w samym sercu miasta, można bez trudu przenieść się m.in. na gwarny amerykański Bronks, do słonecznych Indii albo wprost na deski największych teatrów świata. Jak to możliwe? Wszystko dzięki takim stylom, jak: eteryczny taniec współczesny, energetyczny hip-hop i pełna zmysłowości taniec typu bollywood.

Prezent dla nastolatki – przyszłej projektantki mody

Doskonały prezent dla kreatywnej nastolatki, w której pokoju ściany są obwieszone na przykład plakatami z Coco Chanel, to natomiast możliwość tworzenia własnej koszulki. Dzięki internetowemu kreatorowi można to zrobić niemal z każdego miejsca na świecie, a do wyboru jest naprawdę wiele elementów.

Osoba obdarowana takim prezentem dla nastolatki będzie mogła zdecydować o kolorze i kroju T-shirtu, a także o zdobiących go dodatkach. Dzięki takiej niezwykłej personalizacji nie ma wątpliwości, że przejdzie przez miasto naprawdę zauważona, a wśród koleżanek szybko stanie się prawdziwą ikoną mody. Pozwól nastolatce wyrazić siebie w ciekawy i oryginalny sposób – wybierz prezent w postaci vouchera na tworzenie własnej koszulki. Niech ogranicza ją tylko wyobraźnia!