BESTSELLER
Escape room
(336 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Escape room - pokój zagadek dla grupy
Paintball dla 4 osób
(13 opinii) od 239 zł
Paintball laserowy dla grupy
(55 opinii) od 65 zł
Lot helikopterem
(8 opinii) od 1 599 zł od 1 439 zł
House of Attractions Kraków
(1 opinia) od 59 zł
Rejs po Wiśle w Warszawie
(22 opinii) od 79 zł od 71 zł
Lot samolotem nad Warszawą
(13 opinii) od 749 zł
Spływ kajakiem dla grupy
(12 opinii) od 79 zł
Voucher na wymarzony rower
(5 opinii) od 500 zł
Quiz Game - Teleturniej na żywo
(4 opinie) od 225 zł
Rodzinny przelot awionetką
(9 opinii) od 399 zł
Lot widokowy dla grupy
(5 opinii) od 699 zł
Rodzinny lot balonem
(1 opinia) od 2 299 zł
Rodzinny przelot nad Warszawą
(3 opinie) od 799 zł
Warsztaty barmańskie - koktajle
(1 opinia) Już wkrótce!
Lot samolotem dla grupy
(1 opinia) od 499 zł
Rafting dla grupy
(3 opinie) 499 zł
Rejs po Motławie
(6 opinii) od 299 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 40 dostępnych

Pomysł na prezent dla grupy znajomych na wakacje

Spędźcie wakacje wspólnie i odwiedźcie przy tym najbardziej urokliwe miejsca na mapie Polski. Jesteśmy pewni, że podczas takiej podróży zagwarantujecie sobie mnóstwo wspomnień i okazji do niekończących się rozmów.

Odwiedzając Warszawę, będziecie mogli wziąć udział w rejsie lotniczym nad stolicą Polski. Taki przelot będzie okazją do spojrzenia na miasto z innej perspektywy. Voucher na lot samolotem nad Warszawą spodoba się zarówno osobom, które fascynują się lotnictwem, jak i tym, którzy szukają sposobu na niecodzienne zwiedzanie miasta.

W Warszawie coś dla siebie znajdą też zwolennicy leniwych wakacji nad akwenami. Zamiast smażyć się w promieniach słońca, na gorącym piasku, można wziąć udział w wyścigach na rowerku wodnym. Podzielcie się na dwuosobowe drużyny i sprawdźcie, która najlepiej poradzi sobie z prowadzeniem niewielkiego pojazdu. Taki prezent dla grupy przyjaciół to recepta na udane letnie popołudnie, a także sposób na spalenie zbędnych kalorii.

Prezent dla grupy osób z pracy – wspólna rozrywka

Nic tak nie wzmacnia więzi pomiędzy kolegami z pracy, jak wspólnie spędzony czas poza biurem. Doskonale wie o tym każdy szef, dlatego wyjazdy integracyjne cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli szukasz pomysłu na niecodzienny prezent dla grupy z pracy, postaw na współpracę. Dzięki raftingowi dla grupy, współpracownicy będą mogli przeżyć zapierające dech w piersiach emocje i wziąć udział w szalonym spływie na terenie Pienińskiego Parku Narodowego.

Alternatywną, która przypadnie do gustu nieco mniej odważnym, jest tradycyjny spływ kajakowy dla grupy. Wraz z przewodnikiem będzie można z bliska podziwiać dziką przyrodę charakterystyczną na przykład dla Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W dwuosobowych załogach pokonacie w sumie kilkanaście kilometrów, wzmacniając w ten sposób nie tylko mięśnie, ale też łączącą Was przyjaźń. Spływ kajakowy dla grupy to prezent dla osób, które dopiero zaczynają się „docierać” i dla tych, którzy znają się od dziesiątków lat.

Prezent dla grupy żądnej przygód

Kto z nas nie marzył choć przez chwilę, aby unieść się nad powierzchnię Ziemi? Teraz w taką podróż można zabrać również najbliższych! Rodzinny lot balonem to propozycja atrakcji dla wszystkich, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby spróbować czegoś całkiem nowego. Doświadczony pilot opowie, na jakich zasadach działa balon i co sprawia, że unosi się w powietrze. Pasażerowie nauczą się podstaw sterowania balonem i sprawdzą, jak Nowy Targ, Lublin lub Warszawa wyglądają z góry.

Innym prezentem dla grupy osób żądnych przygód jest przygoda z paintballem laserowym. Tutaj nie może być mowy o chwili wahania czy niepewności. W przeciwieństwie do tradycyjnego paintballa, jego laserowa odmiana nie powoduje ubrudzenia kombinezonów. Nie oznacza to jednak, że taki prezent dla grupy nie spodoba się miłośnikom naprawdę mocnych wrażeń!

Jaki romantyczny prezent dla grupy wybrać?

W tym przypadku doskonale sprawdzi się na przykład wycieczka rowerem tandemowym. To nie będzie zwyczajna przejażdżka na dwóch kółkach! Piękno otaczającego Was krajobrazu będziecie podziwiać, siedząc na dwóch siodełkach przymocowanych do tej samej ramy. Cztery pedały to gwarancja większej niż zwykle prędkości, ale też okazja do przetestowania zmysłu równowagi. W drogę!