POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 8 z 8 dostępnych

Porsche – jak rodziła się legenda?

Tej marki nie trzeba chyba przedstawiać nikomu, kto, choć w niewielkim stopniu interesuje się motoryzacją. Stworzona w 1931 na terenie Niemiec, dziś, po niemal 90 latach jest jednym z synonimów luksusu i prawdziwym spełnieniem marzeń dla fanów „czterech kółek”. Sylwetka charakterystycznego czarnego konia w logo to znak, że za kierownicą siedzi prawdziwy pasjonat motoryzacji. Dziś możesz sprawić, że stanie się nim ktoś z Twojej rodziny, przyjaciół lub po prostu Ty sam!

Jazda Porsche 911 – klasyka w najlepszym wydaniu

Ten model to prawdziwa legenda. Sportowe auto z charakterystycznym numerem 911 to klasyka sama w sobie i nikogo nie trzeba o tym szczególnie przekonywać. A co, jeśli okaże się, że dzięki voucherowi z Katalogu Marzeń będziesz miał szansę usiąść za kierownicą limitowanej serii, sygnowanej przez markę Martini? To możliwe! Takie modele zostały wyprodukowane tylko w 80 egzemplarzach na całym świecie, więc jeśli podarujesz przejazd jednym z nich swoim przyjaciołom lub rodzinie, mamy całkowitą pewność, że będą Ci więcej niż wdzięczni.

Zanim jednak wyścigowa przygoda rozpocznie się na dobre i obdarowana osoba będzie mogła zajść miejsce za kierownicą Porsche, podstawowych lekcji udzieli jej wykwalifikowany instruktor. Przede wszystkim opowie o sposobach na zachowanie bezpieczeństwa na torze, a także zdradzi, jak przejechać go w możliwie najszybszy i optymalny sposób. Potem nadejdzie czas na przekręcenie kluczyka w stacyjce i dociśnięcie „gazu do dechy”. Ten samochód to prawdziwy sprinter wśród aut, więc przejazd Porsche 911 z pewnością spodoba się wszystkim amatorom naprawdę dużych prędkości.

Poczuj się jak gwiazda – przejedź się Porsche z kierowcą

A może w głębi ducha marzysz o tym, aby choć przez moment poczuć się niczym celebryta, który odwiedza największe festiwale w asyście swojego kierowcy? W takim razie jazda Porsche co-drive to coś dla Ciebie! Aby skorzystać z tej atrakcji nie musisz mieć prawa jazdy. Wystarczy chęć doskonałej zabawy i odrobina odwagi, bo samochód rozpędza się do naprawdę dużych prędkości!

Sportowe auto wyjątkowo szybko „zrywa się” i osiąga pełną prędkość, nie pozostawiając pasażerom chwili do namysłu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu instruktorów-kierowców, którzy poprowadzą je dla Ciebie lub osoby, którą postanowisz obdarować takich voucherem na przejazd Porsche, ta przejażdżka będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Poczuj na własnej skórze emocje towarzyszące rajdowi sportowym autem i przekonaj się, dlaczego wyścigi samochodowe są dziś jedną z najchętniej uprawianych i oglądanych dyscyplin sportowych!

Rozrywka ekstremalna, czyli kilka niespodzianek motoryzacyjnych

Jeśli Twoi przyjaciele lub bliscy nie mogą się zdecydować, za kierownicą którego sportowego auta chcieliby zasiąść, dziś nie muszą już podejmować takich decyzji! Wszystko to dzięki voucherowi na wydarzenie „Supercars Extreme” na torze wyścigowym w Kielcach. Dzięki takiemu prezentowi można bowiem spróbować swoich sił jako kierowca aż sześciu różnych modeli aut sportowych, pośród których znajdują się m.in. Lamborghini Huracan czy Nissan GT-R Black Edition.

Pracujący na co dzień na torze kierowcy z pewnością dostarczą przyszły kierowcom mnóstwa wskazówek i informacji dotyczących najlepszego toru jazdy i sposobu panowania nad samochodami. Obdarowanym pozostanie zaś już tylko świetna zabawa i czas po brzegi wypełniony naprawdę dużą dawką adrenaliny.

Wejdź poziom wyżej – jazda Porsche 911 gt3

Ty sam lub Twoi bliscy doskonale znają tradycyjny model Porsche 911? W takim razie najwyższy czas, abyście spróbowali jazdy w jeszcze bardziej sportowej wersji tego auta, stworzonej specjalnie pod kątem wyścigów na torze. 450 koni mechanicznych, niewielkie gabaryty i lekkość sprawiają, że jazda Porsche 911 GT3 to więcej niż frajda.

Poza pościgiem z czasem i szansą na spróbowanie swoich sił w nowej roli, voucher na jazdę Porsche to również okazja do nagrania swoich dokonań i stworzenie w ten sposób niezwykłej pamiątki. Spraw, aby najbliższe święto było dla ważnych dla Ciebie osób naprawdę niezwykłe i podaruj im przejazd Porsche po profesjonalnym torze!